Saturday at 20:412 days @destinyBukvalno niko ovde nije rekao da su zakoni super i da ih ne treba dirati.Ali nemojmo traziti da se postojeci ne primenjuju. Upravo se sada borimo, na ulicama, za primenu zakona, za jednakost pred zakonim i pravnu drzavu. Edited Saturday at 20:452 days by Djuro
Saturday at 20:522 days 28 minutes ago, Uskebasi said:Ako je poremećena ličnost, to se ne leci, ali se terapijom moze koliko toliko korigovati. Poremecaji ličnosti se ne drze u bolnici jer bi za to trebalo teritoriju povrsine polovine Beograda pretvoriti u bolnice.A gde se drže poremećaji ličnosti koji su počinili zločin?
Saturday at 20:532 days 8 minutes ago, Djuro said:@destinyBukvalno niko ovde nije rekao da su zakoni super i da ih ne treba dirati.Ali nemojmo traziti da se postojeci ne primenjuju. Upravo se sada borimo, na ulicama, za primenu zakona, za jednakost pred zakonim i pravnu drzavu.Nesporno! Ono s cim se ovde natezemo, kao pijan s gacama, je kako i sta promeniti, da neki novi K (daleko bilo) ne ostane van zakona.
Saturday at 20:532 days 52 minutes ago, gospa buba said:neovo je negde onaj trenutak kad ja uhvatim sebe da ne kapiram da li je ironija ili nije ironija, onda se po pravilu i iskljuchujem iz priche Naravno da je ironija u pitanju i to potpuno neprimerena
Saturday at 20:572 days 56 minutes ago, Sammael said:Nisam siguran koliko bi preživeo u pravom zatvoru.Ovom malom što je ubijao u Duboni ne fali ništa. Provereno. Mislim, možda ga neko ubije naprasno, ali sad mu je okej sto posto (osim što je u zatvoru). Bio neki kolega s njim u ćeliji, komplikovano brat ga prijavio za pretnju pa odležo.
Saturday at 21:462 days 2 hours ago, Pixisis said:Recimo onaj malčenski berberin je psihički obolela osoba koja je počinila užasan zločin. Šta je sa njim? Sumnjam da se šeta na slobodiOn je dobio doživotnu i preminuo u zatvoru pre 4 godine Zar nije K oduzet roditeljima ? Tako sam razumeo u jednoj od emisija
Saturday at 22:012 days neće mali nikad izaći na slobodu iako ne može da mu se sudi kao odraslom, kao što ni Breivik nikad neće izaći iako u Norveškoj ne postoji doživotna
Saturday at 22:242 days 3 hours ago, bejzbolka said:niko se ne bi ni setio da postavi pitanje odgovornosti VK.Ovo me sad asocira na slučaj Uroša Blažića, čiji je otac kojim su izvršena ubustva, isto na robiji
Saturday at 22:292 days 1 hour ago, Pixisis said:A gde se drže poremećaji ličnosti koji su počinili zločin?U zatvoru. Kriminalci i jesu poremećene ličnosti.
Saturday at 22:362 days Ovo smo pisali već x puta, ali što ne još jednom. Siva zona poremećaja ličnosti, kad bi neko znao, nije baš 1/1 pa ili je lud ili nije. Postoji dvadesetak vrsta PL. Ako će neki ležati na psihijatriji, to će najverovatnije biti granični. A antisocijalni (psihopata) će u nekom trenutku najverovatnije ležati iza rešetaka u apsu. Daleko bilo da je pola Beograda antisocijalno, bilo bi tipa 200k stanovnika u njemu. Narcistički PL je vrlo retko ubica. Još nisam čula da je pasivno-zavisni PL nekoga ubio. I tako dalje. Znači i opet: ne glumite psihijatre ako to već niste
Saturday at 22:492 days 1 hour ago, ubibobi said:Naravno da je ironija u pitanju i to potpuno neprimerenaU kom smislu neprimerena?
Saturday at 22:542 days 3 hours ago, bejzbolka said:E, došli smo do toga. Ovime potvrđuješ da VK odgovara samo zato što KK ne može da se sudi. Praktično, odgovara za njegovo delo, to i pričam sve vreme.Apsolutno.Zamislite da je KK bio punoletan. Otac mu ostavio pištolj na izvolte. S obzirom da bi njegov punoletni sin odgovarao za ubistvo on ne treba da odgovara. To je tvoje stručno mišljenje? Edited Saturday at 22:562 days by duma
Saturday at 23:042 days 9 minutes ago, Uskebasi said:U kom smislu neprimerena?Neprimerena za ovu temu, pogotovo od strane stručnog lica ali pošto si već pitao jasno je da ne vidiš nikakav problem u tome, tako da što se toga tiče, možemo samo da se složimo da se ne slažemo
Create an account or sign in to comment