May 3, 20233 yr Quote Na Vračaru jutros je oko 8 došlo do pucnjave. Dečak (14) je pucao u školi na Vračaru "Vladislav Ribnikar" i ubio čuvara, a povređeno je nekoliko učenika. Učenik te škole, koji ide u sedmi razred, došao je u školu naoružan i počeo da puca, sve je trajalo oko pet minuta.
May 3, 20233 yr https://www.instagram.com/reel/CrxbNBIAOAL/?utm_source=ig_embed&ig_rid=235c3a9e-a7ce-499c-863b-0cc2736d8f5e OŠ Vladislav Ribnikar: Navodno učenik 7. razred pucao po školi - ubijen čuvar, učenici povređeni
May 3, 20233 yr Kako je potvrđeno za portal N1 u MUP, učenik je uhapšen. Prema saznanjima portala N1, učenik sedmog razreda je došao u školu sa očevim pištoljem i zapucao na ostale učenike, kao i školsko obezbeđenje. https://n1info.rs/vesti/pucnjava-skola-beograd/
May 3, 20233 yr Popular Post 13 minutes ago, radisa said: Sve najbolje™ iz USA smo preuzeli.. onoliko lijepih stvari u americi, a do nas dolazi ovo i alt rajt sranja doduse za pucacinu je, kad govorimo o spoljnim uticajima (mada je ovo danas izgred) dovoljna i atmosfera u kojoj se od ljudi prave cevapi Edited May 3, 20233 yr by morgana
May 3, 20233 yr I kao mladji maloletnik ne moze krivicno da odgovara, smestice ga u dom do 18 i to je to?
May 3, 20233 yr užas, strašno žao mi svih, žao mi i tog mučenog deteta, roditelja nije kad se samo setim likova koji na takve pucačine u Americi kažu "božja pravda" ali džaba, takvi nikada ništa ne shvate
May 3, 20233 yr 10 minutes ago, de Sisti said: Hocemo opet jako da pripretimo kako cemo obustaviti nastavu Zbog ovog bi trebalo da stane cela Srbija, a da milioni izadju na ulice. Ali ne moze kuvana zaba nista vise
Create an account or sign in to comment