Jump to content
IGNORED

Pitanje za pravnika


ordi

Recommended Posts

pa i zoofili svoje odnose sa zivotinjama smatraju cednim. 

 

btw, pre oko mesec i po smo iz jednog dvorista uzeli psa vezanog zicom oko vrata uz ogradu, bez hrane i vode. vlasnik je pozvan i da tuzi ako hoce, nije se javio naravno, niti ce.

Link to comment

kako ste krenuli, uskoro će moći i da tuži vlasnika psa jer ga je pas napao i primorao da ga odvede u skrovito mesto i da mu obezbedi hranu i vodu :)

to podseca na slucaj za koji sam cuo na kursu prve pomoci - kada je, posle saobracajnog udesa, slucajni prolaznik izvukao onesvescenu zenu iz kola i oziveo je poznatim metodama, a ona ga naknadno tuzila za seksualno uznemiravanje!

mesto uznemiravanja - nemacka.

Link to comment

Zar ne moze sama da uplacuje doprinose bez da je zaposlena negde?

 

Mislim da je bitno da bude zaposlena.To je svrha cele operacije.Da bi moglo dete u vrtić.

 

Послато са WЦ шоље усинг БВК

Link to comment

stan je uknjizen, sve je cisto, ali se uknjizba vodi na Komgrap, a ne na vlasnika. koliko traje proces uknjizbe na vlasnika? ja uopste ne znam ni da li sam postavio pitanje kako treba

 

dakle...traje 72 sata, nakon cega salju SMS-om poruku da je resenje gotovo :ph34r:

Link to comment

Beogradski katastar je krenuo da radi predmete odmah. To su postigli tako sto su prvo krenuli da resavaju najstarije predmete, pa su skapirali da im se opet gomilaju novi. Tako da sada imaju nov princip. Prvo odradjuju novoprimljene predmete, a onda preostalo vreme koriste za resavanje starih...

Link to comment

Beogradski katastar je krenuo da radi predmete odmah. To su postigli tako sto su prvo krenuli da resavaju najstarije predmete, pa su skapirali da im se opet gomilaju novi. Tako da sada imaju nov princip. Prvo odradjuju novoprimljene predmete, a onda preostalo vreme koriste za resavanje starih...

 

Jel moze u tom slucaju da se nesto postigne zvanjem za predmet od prosle godine (zahtev cami u katastru BG tacno godinu dana)?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...