Jump to content
IGNORED

Kesić i Njuz vs Vučić i poskoci


Lezilebovich

Recommended Posts

Gde je izvor mog ličnog nesporazuma sa Kesićem?! Kesić najviše liči na nekog esktra talentovanog fudbalera koji se, međutim, nikada nije razvio u klasu, najviše zbog svoje lenjosti i želje da ide linijom manjeg otpora. Nešto kao Perica Ognjenović, koji je bio talentovaniji i od Dekija Stankovića,ali se brzo srozao u sivilo. Verujem da i ostali diskutanti misle isto. I otuda kod nekih diskutanata prema Kesiću tolika odbojnost i cinizam, koji su rezultat kako velikog razočarenja tako i ljutnje što su im nade izneverene ... Ljutnja na Kesića koji je u startu obećavao, dobro krenuo, a onda skliznuo u komercijalizaciju i banalizaciju tipa "klitorića kod vaginova" ...
Potpisujem...Ja velicinu neke "zvezde" (uslovno to mora tako u ovoj zemlji) cenim kada ona dođe do zida i treba da napreduje.Ako ta osoba stane razmisli i napravi kvalitativan pomak onda svaka cast.Češće se međutim dešava da neko krene da jaše na već potrošenim štosovima, i onda je to sranje...Na žalost liči mi da Kesić ide ovim drugim putem , da je udario u zid i da ne zna šta će...
Link to comment
Prvi zvezdani Kesićev momenat je njegov rad na Radiju Studiju B. Neverovatan konceptualizam koji je u svojim najboljim izdanjima bio veoma blizak srpskom dadaizmu. Sećam se jednog priloga gde kamera sa vrha "Beograđanke" snima prostor na raskrsnici Kneza Miloša i Narodnog fronta u neko doba noći, nikog na ulici, samo Kesić i još par budala igraju fudbal sa virtuelnom loptom i pucaju na virtuelni gol. I to sve u osvit bombardovanja ili 5. oktobra 2000. godine, ne sećam se više ...Gde je izvor mog ličnog nesporazuma sa Kesićem?! Kesić najviše liči na nekog esktra talentovanog fudbalera koji se, međutim, nikada nije razvio u klasu, najviše zbog svoje lenjosti i želje da ide linijom manjeg otpora. Nešto kao Perica Ognjenović, koji je bio talentovaniji i od Dekija Stankovića,ali se brzo srozao u sivilo. Verujem da i ostali diskutanti misle isto. I otuda kod nekih diskutanata prema Kesiću tolika odbojnost i cinizam, koji su rezultat kako velikog razočarenja tako i ljutnje što su im nade izneverene ... Ljutnja na Kesića koji je u startu obećavao, dobro krenuo, a onda skliznuo u komercijalizaciju i banalizaciju tipa "klitorića kod vaginova" ...
lepo receno :)meni je zvezdani momenat bio kad je snimao prilog za vesti StB u 19h. Neka zima bila, led svuda, neposredno pre njegovog priloga 10 minuta gradske vlasti ubedjuju narod da je led ociscen, posoljeno sve itd., a onda sledi Kesicev izvestaj sa necega u Domu Sindikata - on u kadru a iza njega glavni ulaz u Dom Sindikata i kako ko izadje, tako padne, bauljaju ljudi cetvoronoske u svecanim garderobama... mislim da je tad dobio usmeni otkaz na Stb, ne i pismeni.
Link to comment
stoka > kesic > ivic = hattori > mp40 >>>> somboracimho.
+1
E da, sada još samo fali neko da kaže da su i "Neki paori" smešni :isuse:
bas
Link to comment
+1bas
+2meni su "Neki Paori" dobar filter. kada nekog upoznam, pitam ga da li su mu smesni. ako je odgovor pozitivan, tu se sva prica zavrsava.
Link to comment
jebiga meni je Fajront mentolska emisija, ali mi je "Huntelar" smesna pesma, volim college humor
+1 nem pojma dal ti likovi imaju još neke uradke, al huntelar rula.
Link to comment
meni su "Neki Paori" dobar filter. kada nekog upoznam, pitam ga da li su mu smesni. ako je odgovor pozitivan, tu se sva prica zavrsava.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...