Jump to content
IGNORED

Kesić i Njuz vs Vučić i poskoci


Lezilebovich

Recommended Posts

Čuj, nije Konan O'Brajen, ali je za sve ostale koji se bave tim poslom u Srbiji (npr. Brakus :isuse:, ili Ivan Hoklica Ivanović) izmislio humor.
Za ovu dvojicu se slazem, ali Kesic sa humorom nema nikakvih dodirnih tacaka. Svaki skec mu je na istu foru. Ali ko voli, neka uziva, nemam nista protiv. :)
Link to comment
Za ovu dvojicu se slazem, ali Kesic sa humorom nema nikakvih dodirnih tacaka. Svaki skec mu je na istu foru. Ali ko voli, neka uziva, nemam nista protiv. smile.gif
Prvo, stavljati Đoku Kesića i Igora Brakusa u istu rečenicu sa Ivanovićem je uvreda za prvu dvojicu ...Drugo, i Brakus i Kesić su bili fantastični dok su radili alternativni, humor sa margine (Brakus u "Klipanima u pudingu", a Kesić dok je radio na Studiju B). Kad su skliznuli u komercijalu i počeli da rade serijsku proizvodnju programa, postali su metiljavi, neinventivni, dosadni ...
Link to comment
Prvo, stavljati Đoku Kesića i Igora Brakusa u istu rečenicu sa Ivanovićem je uvreda za prvu dvojicu ...Drugo, i Brakus i Kesić su bili fantastični dok su radili alternativni, humor sa margine (Brakus u "Klipanima u pudingu", a Kesić dok je radio na Studiju B). Kad su skliznuli u komercijalu i počeli da rade serijsku proizvodnju programa, postali su metiljavi, neinventivni, dosadni ...
Prvo, nije Đoka, nego Zoran Kesić. I Ivan Ivanović je bio dobar voditelj Keš taksija. Ali, sad je diskasting - nema ništa gore kad neko na silu pokušava da bude duhovit. Meni samo nije jasno ko to gleda? Aupičkumaterinu, tako je bilo i sa onim Živićem. Stvarno ne znam - KOME JE TO SMEŠNO? Mada, kad se uzme u obzir da je Farma toliko gledana, mnogo toga je jasnije.Brakus je imbecil. Ne mogu glas da mu čujem da se ne naježim.
Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 8 months later...

Sad videh pa dobro to ce biti pokusaj kopiranja The Daily Show..Mada imao je on onaj "alter-ego" kako se zaveo...Ne znam koliko tu ima mesa...

ŠTA NAS LIČNO POGAĐA?SVAKA emisija ”24 minuta sa Zoranom Kesićem” analiziraće zanimljivosti iz nedelje za nama i imaće gosta s povodom. - U večerašnjoj pilit-epizodi gostuje Vladimir Arsenijević - otkriva Kesić. - Izdao je novi roman i organizuje književni festival ”Krokodil”, pa imamo povoda za razgovor. Uz to, analiziraćemo vesti vezane za dobijanje datuma za početak pregovora, skandal s prijemnim ispitima, novu zabranu prodaje alkohola posle 22 sata... Sve što nas lično pogađa, naročito ova zabrana!
Edited by Frank Pembleton
Link to comment
  • 2 years later...

neka umre svak ko sa ovim ima veze. Izvinio bih se marku zivicu i jeleni bacic alimpic sto sam ih pljuvao.Fajront Republika (nesmesni beogradluk najnesrecnijeg tipa) + Sergej Urban = ne znam... ne znam kako bih to nazvao. Prokleti bili.

 

 

na tragu na zadnjem delu gaca Endija Kaufmana kada se ovaj dobro ne obrise posle kenjanja...

 

 

e bravo ljudi, vasi postovi su bili u emisiji!

svaka cast!

 

 

ne znam, ja bih ipak voleo da umre.

 

 

Prati on i ovaj forum... Spomenuo je "Prokleti bili" :lol: Nešto razmišljam, kad već kažu da je svojim humorom na tragu Endija Kaufmana, bio bi fazon da mu bude gost neko od citiranih forumaša, i da pusti emisiju bez imalo cenzure... Ili da se rve/boksuje u ringu sa nekim od onih koji ga pljuju... :wicked:

 

Link to comment

Pukovnik ne prašta :D

 

:lol:

 

Nema tu ništa lično.

Samo mislim da ovo nije ništa manje apsurdno od druženja Tarzanije sa Malagurskim (i Istokom)...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...