Jump to content
IGNORED

Kesić i Njuz vs Vučić i poskoci


Lezilebovich

Recommended Posts

errr, parodija na komercijalizaciju okultizma i praznoverja, parodija na estradu...:unsure:pse a jel vama sto je smesan kesic, a nesmesan purasevic, marko somborac smesan?
Somborac je car, a onaj klip sa Puraševićem je solidno jadan. Parodija na estradu, wow, tako je duhovit :puke:
Link to comment

Imam veliki problem da shvatim ljude kojima je smešan Kesić. Ta emisija možda ima nekih drugih kvaliteta (npr širenje transfera neprijatnosti u etar), ali nije smešna. On nije smešan, gosti nisu smešni, gledaoci nisu smešni, ništa nije smešno. Više je nekako tužno. Kao da je Kesić sa gostima jedini preživeli humanoid posle atomske bombe, pa se sa melankolijom prisećaju davnih dana.

Link to comment

Da se ne lažemo, skoro sve okačeno na ovoj temi je na tom nivou onda.Šta je smešno kod Puraševića? Čak i onaj vic Ljube Moljca deluje pomalo nategnuto iz ove perspektive, tj uz malo dobre volje u bilo čemu možeš da pronađeš nešto što je glupo ili što emituje neprijatnost.

Link to comment

pa i kesić je pravio parodije na treš i bavio se zdravim prostaklukom ismevajući bolesni prostakluk. (ne, ne bih elaborirao tezu) e, sad, možda sam ja to pogrešno shvatio i nemam možda smisla za humor, ali šta tu da se radi.meni je dezinformator jedina smešna tv emisija u frj/srbiji.ljuba moljac mi bio smešan samo kad ga je jedan forumaš evocirao, i to na nedragom topiku. od vb i tarota mi skače pritisak. i šta tu da se radi. niš'.edit: dobar s padeži

Edited by Malkmus
Link to comment

dobro, cim ti je somborac smesan onda definitivno dolazimo do zakljucka da su to dve skole humora i da ne vredi raspravljati. ako vec pricamo o humoru, meni je recimo mp40 smesan. dovoljno je da napise dva kvalitetna posta i da to bude bolje od svega sto je radio kesic. siguran sam da bi on mogao da se bavi komedijom, a nije jedini na forumu koji ima talenat. ovo pisem najozbiljnije.

Link to comment
dobro, cim ti je somborac smesan onda definitivno dolazimo do zakljucka da su to dve skole humora i da ne vredi raspravljati. ako vec pricamo o humoru, meni je recimo mp40 smesan. dovoljno je da napise dva kvalitetna posta i da to bude bolje od svega sto je radio kesic. siguran sam da bi on mogao da se bavi komedijom, a nije jedini na forumu koji ima talenat. ovo pisem najozbiljnije.
potpis.ps a empej ume da imitira i jataganca.
Link to comment

ma koje škole humora, ovde su pojedinci umislili da je samo njihov ukus onaj koji valja... a opet, niti sam ja video celokupan Kesićev opus, kao ni kompletan opus Puraševića ili Somborca ili Ljube Moljca ili bilo koga drugog (ne)navedenog. Kontam da je onda većina prisutnih odgledala sve Dezinformatore i Fajront republike, pa im se onda izvinjavam. Kada ja odgledam sve to kao i oni, siguran sam da ću pronaći gomilu nategnutih i neduhovitih fora i fazona. Takođe, kada pročitam sve stripove koje je Somborac objavio ili sve što je Purašević radio, verovatno ću pronaći nešto što nije i nešto što jeste po mom ukusu. Kesić je uspevao da me zabavi, od onoga što sam video. Somborac nekim njegovim stripovima koje sam video, takođe. Purašević na datom uzroku (2/2) nije. Spreman sam da pojedem sopstveno govno ukoliko me nasmeje. Hajde, bring out the big guns Purašoljupci™!

Link to comment
ma koje škole humora, ovde su pojedinci umislili da je samo njihov ukus onaj koji valja... a opet, niti sam ja video celokupan Kesićev opus, kao ni kompletan opus Puraševića ili Somborca ili Ljube Moljca ili bilo koga drugog (ne)navedenog. Kontam da je onda većina prisutnih odgledala sve Dezinformatore i Fajront republike, pa im se onda izvinjavam. Kada ja odgledam sve to kao i oni, siguran sam da ću pronaći gomilu nategnutih i neduhovitih fora i fazona. Takođe, kada pročitam sve stripove koje je Somborac objavio ili sve što je Purašević radio, verovatno ću pronaći nešto što nije i nešto što jeste po mom ukusu. Kesić je uspevao da me zabavi, od onoga što sam video. Somborac nekim njegovim stripovima koje sam video, takođe. Purašević na datom uzroku (2/2) nije. Spreman sam da pojedem sopstveno govno ukoliko me nasmeje. Hajde, bring out the big guns Purašoljupci™!
pa upravo ti o tome i govorim, postoje razlicite vrste humora. imas milion komicara na youtube-u koji su kvalitetni i smesni na drugacije nacine. neki mi odgovaraju a neki ne. ne moram da cujem sve kesiceve fazone, jednsotavno mi taj humor ne odgovara. sto se somborca tice, ja bih njega zabranio zbog lazne (nepostojece) kritike vlasti, ali to sam samo ja.
Link to comment

Pa dobro, meni mnogo toga može da bude smešno, ja to stvarno ne mogu da delim na škole humora. Ali ako ćemo tako da gledamo stvari, nije mi ni sve iz određene škole humora smešno, kao što se ne ograđujem ni da, toliko pominjani Purašević, ne može u nekom slučaju da mi bude smešan.I kada vidim koliko se hejtuje SVE što Kesić radi, to mi više deluje da je u pitanju neki lični animozitet, koji nije toliko u vezi sa njegovim delom, već nekim prvim utiskom i daljom nemogućnošću da se prihvati da ipak može da uradi nešto što valja i što je actually smešno.Glupo je nešto a priori prihvatati ovakvim ili onakvim. Pa i South Park koji generalno volim, neretko me je ostavljao u :mellow: raspoloženju.edit: što se tiče Somborca, zaista nikada nisam imao nameru, niti ću ulaziti u neke duboke analize stripa od dve tri sličice. Nije on Bill Watterson, ali ni ja nisam od onih koji će da gledaju full blown akcioni film i da se žale kako je nerealan.

Edited by copkillah
Link to comment
IMHO (Somborac ~ Kesic ~ Purasevic) < Milan Tarots tim sto Milan ne pretenduje (zvanicno) da bude smesan.
Mozda po duhovitosti, ali meni se vremenom zgadilo to njegovo podjebavanje nesrecnika koji se u njegovu emisiju javljaju. Kesiceva emisija je prilagodjena sirokim narodnim masama, i jako je iritantna. Ali delim Malkmusovo misljenje ovde, dezinformator je bio sjajan na momente.
Link to comment
Pa dobro, meni mnogo toga može da bude smešno, ja to stvarno ne mogu da delim na škole humora. Ali ako ćemo tako da gledamo stvari, nije mi ni sve iz određene škole humora smešno, kao što se ne ograđujem ni da, toliko pominjani Purašević, ne može u nekom slučaju da mi bude smešan.I kada vidim koliko se hejtuje SVE što Kesić radi, to mi više deluje da je u pitanju neki lični animozitet, koji nije toliko u vezi sa njegovim delom, već nekim prvim utiskom i daljom nemogućnošću da se prihvati da ipak može da uradi nešto što valja i što je actually smešno.Glupo je nešto a priori prihvatati ovakvim ili onakvim. Pa i South Park koji generalno volim, neretko me je ostavljao u :mellow: raspoloženju.edit: što se tiče Somborca, zaista nikada nisam imao nameru, niti ću ulaziti u neke duboke analize stripa od dve tri sličice. Nije on Bill Watterson, ali ni ja nisam od onih koji će da gledaju full blown akcioni film i da se žale kako je nerealan.
da se ogradim, dezinformator nisam gledao niti sam rekao da sve sto kesic radi nije smesno. govorim o generalnom utisku i bas zbog toga ne gledam njegove emisije.sto se somborca tice, on ipak pretenduje da svojim karikaturama kritikuje vlast i bas zbog toga mi je njegov strip jadan. blic kupujem skoro svakog dana.
Link to comment
sto se somborca tice, on ipak pretenduje da svojim karikaturama kritikuje vlast i bas zbog toga mi je njegov strip jadan. blic kupujem skoro svakog dana.
a Corax nije? Somborac ponekad ubode, nije što kritikuje vlast nego to radi usiljeno
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...