Jump to content
IGNORED

Kesić i Njuz vs Vučić i poskoci


Lezilebovich

Recommended Posts

Kesic se vraca u sledecoj emisiji, ovo je samo stos.
I svi će se nasmijati... Kako samo zna da zbija šale taj mladić. Šteta što ne radi stand-up, mada je paradajz skup ovih dana, ali bih odvojio od usta...
Link to comment

Ovo je jedna od najidiotskijih i najnesmesnijih od svih idoitskih i nesmesnih sala nasih komedijasa . Jadno, da jadnije ne može biti.

Link to comment
I svi će se nasmijati... Kako samo zna da zbija šale taj mladić. Šteta što ne radi stand-up, mada je paradajz skup ovih dana, ali bih odvojio od usta...
Ovo je jedna od najidiotskijih i najnesmesnijih od svih idoitskih i nesmesnih sala nasih komedijasa . Jadno, da jadnije ne može biti.
Vidim ja da se u Srbiji uspeh ne prasta.
Link to comment
Izgleda da je sva ova priča sa Kesićem, njegova navodna "internacionalna" karijera, traže ga vodeće francuske televizije, kao radiće emisije za dijasporu, bla-bla, u stvari pokušaj jedne velike ispale. Nešto slično kao kada je Brakus u svojoj emisiji najavljivao da prelazi na Radio S ili RTS, ne sećam se više ... Obojica su u tom trenutku pomislila da bi to bio dobar štos da uvuku čitavu javnost u celu tu izmišljenu priču, da provere pulsiranje nacije, kako će reagovati ...
šteta što se nije setio da inscenira sopstvenu smrt...
Link to comment
Ako mu skec pominje ime nekog sela koje se zove Klitorici, kome to moze da bude smesno?
meni. klitorici kraj vaginova. :Hail: obozavala sam dezinformatora. fajront republiku nisam gledala.
Link to comment
Izgleda da je sva ova priča sa Kesićem, njegova navodna "internacionalna" karijera, traže ga vodeće francuske televizije, kao radiće emisije za dijasporu, bla-bla, u stvari pokušaj jedne velike ispale. Nešto slično kao kada je Brakus u svojoj emisiji najavljivao da prelazi na Radio S ili RTS, ne sećam se više ... Obojica su u tom trenutku pomislila da bi to bio dobar štos da uvuku čitavu javnost u celu tu izmišljenu priču, da provere pulsiranje nacije, kako će reagovati ... Jer da ovo sve nije fingirano, Maki Kilibarda nikada ne bi došla u premijerni Fajront novog voditelja s obzirom da je intimno u veoma dobrim odnosima sa Kesićem ...
Koliko intimno?
Link to comment
Au tebi kao da je Kesić,daleko bilo, pobio pola familije :unsure:
Ma jok bre :lol: Samo ne volim takve likove koji sebe smatraju duhovitim, pa im jos daju prostor na TVu. Procitaj sta je teacher napisao i to je sustina.Klitorici... mislim stvarno...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...