Jump to content
IGNORED

Kesić i Njuz vs Vučić i poskoci


Lezilebovich

Recommended Posts

odgledah celu ivanovicevu emisiju na youtubetu. ne sramim se priznati, dopala mi se.ovaj teacherov klip me podseca da humoristicke predstave iz komunistickog vremena kada su radni kolektvi po direktivi isli na gledanje.

Link to comment

Josip Pejakovic je bio drugorazredni zabavljac za bosansku dijasporu u Sloveniji...daleko ozbiljniji domet dokacio je Zijah Sokolovic. Na zalost, iz nekog razloga na YT postoje samo losi amaterski snimci tih nastupa; cesto sam sumnjao da on sam ne zeli dobar video da bi ljudi dalje dolazili u pozoriste da ga gledaju, a ne da ga gledaju kod kuce; pri tome taj multitalentovani covek zeli da proba sve, od standup-a na kom je stvorio ime, preko filma, sitkoma do decijeg programa, pa se ni u pozoristu ne moze precesto videti.http://www.youtube.com/watch?v=ZdS2cvpgIQU&feature=related

Link to comment
odgledah celu ivanovicevu emisiju na youtubetu. ne sramim se priznati, dopala mi se.ovaj teacherov klip me podseca da humoristicke predstave iz komunistickog vremena kada su radni kolektvi po direktivi isli na gledanje.
pa gde tebi da se ne dopadne,cigan mala se skupila :D
Link to comment
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
Auuuu, jebemti, nasmeja me večeras. U sv.sl. (mada ume da omane) jedini duhoviti čovek na televiziji u Srbalja.
:rolf: :rolf: :rolf::lol: Svaka cast na ukusu... jel ti je smesniji kad imitira LGBT populaciju ili Palminog simpatizera ili huligana sa juga/severa?
Link to comment
Nemas pojma koliko mi je drago sto ne razumem Kesicev humor... ;)
Čuj, nije Konan O'Brajen, ali je za sve ostale koji se bave tim poslom u Srbiji (npr. Brakus :isuse:, ili Ivan Hoklica Ivanović) izmislio humor.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...