Jump to content
IGNORED

Kesić i Njuz vs Vučić i poskoci


Lezilebovich

Recommended Posts

Ja ne mogu da se nacudim da neki jos uvek nisu skapirali Purasevica kao pojavu... :isuse: A ako vec hattori ili sherman ne mogu da vam pojasne, sto bih se ja trudio :P
Skapirao, ali je i dalje asmešan™.
Link to comment

Ne ulazim ja u to da li je tebi ili bilo kome smesan, vec da se neki jos uvek iscudjuju njegovoj pojavi i pitaju da li su "skandali" koje izaziva u svojim nastupima namesteni ili ne!? Isti verovatno misle da i Borat postoji <_< Zato je tu dosao > :isuse:

Link to comment

ovo me bas navelo da pomislim na to da treba uraditi ozbiljnu studiju o tome zasto u nas ne moze da zazivi ovaj vid tv programa? Zasto nema ni srpskih stendap komicara (tj ima ali su dno-dna)? Mi bas volimo da mislimo da imamo dobar humor ali nam ne ide sa ovako necim. Mislim da ovde ima duhovitih ljudi ali da ne razumeju mehanizam zasmejavanja ljudi, drzanja paznje, sarmiranja i sta sve vec treba za to... Zajednicko za sve ove tuzne klovnove je to sto ne umeju da isporuce to sto zele. Ne umeju da pricaju. Onaj ko ne ume da drzi paznju pijanih ljudi u kafani ne treba da se okusava na pozornici i TV a opet, ni onaj ko ume da bude zanimljiv u kafani ne treba odmah da trci na binu jer je mozda samo kafanska publika dobro reagovala a nece i neko drugi...drugi problem sa ovim Tonight Show pokusajima je to sto su i nase poznate licnosti retosi i zanimljivi ko komad gline za gostovanje i saljiv razgovor a jadni i sujetni i uvredljivi...Mnogo toga tu ne valja, daam ja kaem...

Link to comment

Eh, nemamo mi Dzona Stjuarta, Bila Mahera, Henrija Rolinsa. Kod nas su njihovi pandani Cesic, Zivic(ili neko slican) i Tijana T. Kod nas se inace americke stvari uglavnom lepo i lako primaju (sto je izgleda obrnuto srazmerno nasoj mrznji prema zloj Ameriki), al' ovo ne ide pa ne ide. Numemo, nemamo taj 1 gen™, ili jos nismo pronasli nekog ko ga ima. Drugo, to se tamo radi vrlo ozbiljno, velike ekipe to pripremaju i realizuju, scenaristi rade dan i noc, a i nije bas mala lova koja se vrti u svemu tome... Ko ce to ovde tako? Nema sanse. Bolje da neko otkupi The Daily Show i pusta ga sa titlovima, ionako su nam emisije o politickim i drustvenim desavanjima u USA ili sranje ili nepostojece.

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Dobro ti pisanije.I ja sam recimo zbunjen koliko stendap lose "radi" kod nas. Ovo je bullshit cisti, deluje prazno i usiljeno. Jednostavno, ne ide. A i ne vidim ko bi u bliskoj buducnosti mogao to dobro da radi. Zakljucak: i ne pokusavati vise :)

Link to comment

Nemaju školu ,tj kod nas slabo nešto dramske sekcije i govorništvo, a i nema odabira, nije kod nas u svakom klubu scena pa da se probijaju do vrha. I humor je izgubio od vremena starih. Aj sad, koliko dobrih satiričara, komičara i ostalih u svakom smislu imamo danas i gde?

Edited by Vapad
Link to comment
niko ne komentarise da se pojavio srpski dzej leno?http://www.youtube.com/watch?v=eHQgZgD9Dk4&feature=related
Očekivano, braća bez gaća.29245_10150167549160459_704070458_12396325_1899396_n.jpg(ovaj što proviruje je Okanović)Inače, ja znam čoveka, trenutno Novosadista, inače Somborac, za koga sam prilično siguran da bi mogao da radi kvalitetan standup. U bilo kakvoj kombinaciji ljudi i društva, uspevao je sve da zasmejava i zabavi. Voleo bih kada bi imao priliku negde da se oproba.
Link to comment
ovo me bas navelo da pomislim na to da treba uraditi ozbiljnu studiju o tome zasto u nas ne moze da zazivi ovaj vid tv programa? Zasto nema ni srpskih stendap komicara (tj ima ali su dno-dna)? Mi bas volimo da mislimo da imamo dobar humor ali nam ne ide sa ovako necim. Mislim da ovde ima duhovitih ljudi ali da ne razumeju mehanizam zasmejavanja ljudi, drzanja paznje, sarmiranja i sta sve vec treba za to... Zajednicko za sve ove tuzne klovnove je to sto ne umeju da isporuce to sto zele. Ne umeju da pricaju. Onaj ko ne ume da drzi paznju pijanih ljudi u kafani ne treba da se okusava na pozornici i TV a opet, ni onaj ko ume da bude zanimljiv u kafani ne treba odmah da trci na binu jer je mozda samo kafanska publika dobro reagovala a nece i neko drugi...drugi problem sa ovim Tonight Show pokusajima je to sto su i nase poznate licnosti retosi i zanimljivi ko komad gline za gostovanje i saljiv razgovor a jadni i sujetni i uvredljivi...Mnogo toga tu ne valja, daam ja kaem...
sta je bre ovo?! kakve su ovo analize i nesmesni postovi?!nema vise starog empea...eeeeeeee...:(
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...