Jump to content
IGNORED

Kesić i Njuz vs Vučić i poskoci


Lezilebovich

Recommended Posts

E pa ja ne kupujem Blic, ono što je do mene dolazilo je bilo smešno. Možda je to i the best of, ali mi je bilo smešno.I uopšte ne ulazim u to da li on ima ozbiljno nameru da kritikuje vlast ili se samo malo sprda, to mi je nebitno. Nisam sociolog, ja sam konzument.

Link to comment
errr, parodija na komercijalizaciju okultizma i praznoverja, parodija na estradu...:unsure:pse a jel vama sto je smesan kesic, a nesmesan purasevic, marko somborac smesan?
kapiram ja sta covek pokusava, al' meni to nikako nije smesno (da budem iskren vise mi je degutantno). od njega sam gledao onaj namesteni intervju, neku izjavu koju je dao posle tog intervjua i ranije spomenuti klip za pesmu 200 eura. tip je smesno smesan. vidim da si fan pecinka, pa preporuci nesto sto je ono vr' vr'ova ili must see od doticnog? imao sam i par nekih audio fajlova od the books of knjige (nesto sa radija cini mi se), ni oni mi ne bejahu nesto smesni (jel bese njihova fora ono sa gnjurcem? taj vulgarni humor zna da bude nekada smesan, al' uglavnom samo u drustvu.).kesic ume ponekad da ubode i bude duhovit, ako i tarot. tog sto crta stripice ne citam redovno. za ono sto sam imao prilike da vidim mogu reci da je slicno kao kod pomenute dvojice, ume da izmami smesak. al' od tog purasevica sve sto sam video niti je bilo smesno, niti duhovito.
Link to comment

jel i ovo namesteno? ako nije, onda mi ovaj lik iz publike uopste nije jasan sto mu nista ne dobaci. sigurno bi bio duhovitiji od pecinka. kesicu svaka cast na reakciji.

Link to comment
Imam veliki problem da shvatim ljude kojima je smešan Kesić. Ta emisija možda ima nekih drugih kvaliteta (npr širenje transfera neprijatnosti u etar), ali nije smešna. On nije smešan, gosti nisu smešni, gledaoci nisu smešni, ništa nije smešno. Više je nekako tužno. Kao da je Kesić sa gostima jedini preživeli humanoid posle atomske bombe, pa se sa melankolijom prisećaju davnih dana.
+1
Link to comment
dobro, cim ti je somborac smesan onda definitivno dolazimo do zakljucka da su to dve skole humora i da ne vredi raspravljati.
Meni je Somborac smeshan i neobichno originalan za Srbiju (mada nisam prochitao nishta duze vreme), a Kesic mi je nezanimljiv. Vec sam jednom napisao, al ajd opet: imao je uglavnom dobre ideje, ali na kraju u izvedbi sve nekako ispadne bljuv. Neshto kao ona epizoda Simpsonovih kad im dodju sve fudbalske zvezde, pa pun stadion urla i raduje se i onda posle 10 minuta dodavanja lopte od Pelea do nekog i nazad, masa pokrene nerede, jer im je dosadno. Eto tako i od Kesicevih emisija i dobrih ideja na kraju dobijesh grimase i kreveljenje, kao vrhunski humor. Izvedba kao Amidzic, samo ne toliko jadno. Tj. pricham o Dezinformatoru... Fajront Republike mi je bilo dosta posle 5 minuta Sergeja Trifunovica.
Link to comment

Da se razumemo, ovo je upućeno bezrezervnim poštovaocima Kesićevog dela, niko ovde ne kaže da je batica apsolutno netalentovan. Navešću samo dva njegova zvezdana momenta.Prvi zvezdani Kesićev momenat je njegov rad na Radiju Studiju B. Neverovatan konceptualizam koji je u svojim najboljim izdanjima bio veoma blizak srpskom dadaizmu. Sećam se jednog priloga gde kamera sa vrha "Beograđanke" snima prostor na raskrsnici Kneza Miloša i Narodnog fronta u neko doba noći, nikog na ulici, samo Kesić i još par budala igraju fudbal sa virtuelnom loptom i pucaju na virtuelni gol. I to sve u osvit bombardovanja ili 5. oktobra 2000. godine, ne sećam se više ...Drugi Kesićev zvezdani momenat je skorijeg datuma, a radi se o prvom srpskom "literal" videu koji je, po mom mišljenju, apsolutno genijalan: http://www.youtube.com/watch?v=jbIwCYEyPboGde je izvor mog ličnog nesporazuma sa Kesićem?! Kesić najviše liči na nekog esktra talentovanog fudbalera koji se, međutim, nikada nije razvio u klasu, najviše zbog svoje lenjosti i želje da ide linijom manjeg otpora. Nešto kao Perica Ognjenović, koji je bio talentovaniji i od Dekija Stankovića,ali se brzo srozao u sivilo. Verujem da i ostali diskutanti misle isto. I otuda kod nekih diskutanata prema Kesiću tolika odbojnost i cinizam, koji su rezultat kako velikog razočarenja tako i ljutnje što su im nade izneverene ... Ljutnja na Kesića koji je u startu obećavao, dobro krenuo, a onda skliznuo u komercijalizaciju i banalizaciju tipa "klitorića kod vaginova" ...

Link to comment

uspeo sam da odgledam 15 sekundi ovog sa madonom. jebote, kakvo smece. jel ozbiljno nekom to smesno?

Edited by ToniAdams
Link to comment
jel i ovo namesteno? ako nije, onda mi ovaj lik iz publike uopste nije jasan sto mu nista ne dobaci. sigurno bi bio duhovitiji od pecinka. kesicu svaka cast na reakciji.
nije gluma, nema šanse da svo četvoro tako dobro glume. al' je jadno. očigledno se velikobratizovao zk, nažalost.
Namesteno.
ok, purašević će svašta da radi zbog "nastupa" ali u nekim momentima mi se čini da mu stvarno fali daska
Mozda fali daska Purasevicu ali Goranu sigurno ne fali. Skroz je suprotan lik od svog alter ega.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...