Jump to content
IGNORED

Kesić i Njuz vs Vučić i poskoci


Lezilebovich

Recommended Posts

Ma jok bre :lol: Samo ne volim takve likove koji sebe smatraju duhovitim, pa im jos daju prostor na TVu. Procitaj sta je teacher napisao i to je sustina.Klitorici... mislim stvarno...
Kesić je za bilo koga sa naših TV Chris Rock lično. E sada, koliko je to u stvari zastrašujuće ili ne, u to ne ulazim, to su već lični afiniteti. Nisam ga redovno gledao, ali daleko od toga da je bilo aduhovito™ koliko se ovde predstavlja...
Link to comment
Kesić je za bilo koga sa naših TV Chris Rock lično. E sada, koliko je to u stvari zastrašujuće ili ne, u to ne ulazim, to su već lični afiniteti. Nisam ga redovno gledao, ali daleko od toga da je bilo aduhovito™ koliko se ovde predstavlja...
Meni je Jova Radovanović za Kesića, Bill Hicks lično. A ima i onaj super geg kada kuca na zamišljenoj štamparskoj mašini...
Link to comment

Slicno kao copkillah nemam pojma sto ste skocili toliko na coveka. Jedini covek koji kod nas pokusava da radi koliko toliko nesto orginalno, a ne kopije americkih show-ova ili izvodjenja skeceva cija su tematika manje vise poznati vicevi. Ponekad uspe, ponekad ne. Kom to komicaru uspe svaka fora? Na momente je provokativan i proziva svoje goste sto ovi moraju da prihvate inace bi pokazali da ne mogu da se nasmeju sebi. Sve to ne radi niko kod nas, niti je radio ovako u lice, bar ono sto ja pamtim od televizije.Pomenutog Radovanovica nisam gledao kad je bio u svom prime-u ali sam ga gledao u nekom njegovom show-u, cini mi se na Pinku i to je bilo apsolutno negledljivo, dosadno i predvidljivo. On je vise tip komicara kom se smejes na nacin kako pada kad se oklizne na bananu. Fizicka komedija. Uopste nisu ista kategorija komicara(mada mi je ta rec glupa)

Link to comment
Slicno kao copkillah nemam pojma sto ste skocili toliko na coveka. Jedini covek koji kod nas pokusava da radi koliko toliko nesto orginalno, a ne kopije americkih show-ova ili izvodjenja skeceva cija su tematika manje vise poznati vicevi. Ponekad uspe, ponekad ne. Kom to komicaru uspe svaka fora? Na momente je provokativan i proziva svoje goste sto ovi moraju da prihvate inace bi pokazali da ne mogu da se nasmeju sebi. Sve to ne radi niko kod nas, niti je radio ovako u lice, bar ono sto ja pamtim od televizije.Pomenutog Radovanovica nisam gledao kad je bio u svom prime-u ali sam ga gledao u nekom njegovom show-u, cini mi se na Pinku i to je bilo apsolutno negledljivo, dosadno i predvidljivo. On je vise tip komicara kom se smejes na nacin kako pada kad se oklizne na bananu. Fizicka komedija. Uopste nisu ista kategorija komicara(mada mi je ta rec glupa)
Dodao bih da nijedan od njih nije komičan, a samim tim ni komičar.Eto ga, svake nove godine je išao ovaj skeč, pre Crvene Sonje, a posle Toma Sojera:http://www.youtube.com/watch?v=AdFYTMQv6xQ
Link to comment

Upravo si potvrdio ono sto sam gore rekao. Prvi sledeci klip je isti geg, cak sa istom i muzikom, ali samo sa Jerry Lewis-em u glavnoj ulozi. Nista orginalno za razliku od Kesica koji bar nesto pokusava, ponekad bude uspesno, ponekad ne.

Link to comment

imao je kesić vrlo svetlih trenutaka još na početku rada tvb92. snimao neke dokumentarce, 5. oktobar, bizarni bg likovi i slično.onda ih je imao i na dezinformatoru. setite se onog briljantnog (dobro, jes možda nekom degute) trenutka sa špicom za marketing.a fajront stvarno nije baš za mene.evo, ovo je meni smešno.

znam kako drugima. :unsure: Edited by Malkmus
Link to comment
http://www.youtube.com/watch?v=zWXem8buI98Ovo je komicar, mozda ga politicki ne volis, ali kad izbacis taj detalj, poslusaj pa kazi sta je bolje: Kesic ili Lane Gutovic?
Potpuno si u pravu, ali ima jedan sitan detalj: Fajront republika je bila u svakom pogledu opuštenija, gledljivija i imala bolju energiju od onog Lanetovog šabanisanja na istoj tv stanici(sa gostima uplašenim od Lanetove legende; a i gosti su bili mahom drugari tipa Bora Djordjevic-Tika Arsic).
Link to comment
Kesić je za bilo koga sa naših TV Chris Rock lično. E sada, koliko je to u stvari zastrašujuće ili ne, u to ne ulazim, to su već lični afiniteti. Nisam ga redovno gledao, ali daleko od toga da je bilo aduhovito™ koliko se ovde predstavlja...
+1
Link to comment
imao je kesić vrlo svetlih trenutaka još na početku rada tvb92. snimao neke dokumentarce, 5. oktobar, bizarni bg likovi i slično.onda ih je imao i na dezinformatoru. setite se onog briljantnog (dobro, jes možda nekom degute) trenutka sa špicom za marketing.a fajront stvarno nije baš za mene.evo, ovo je meni smešno.
znam kako drugima. :unsure:
meni je ovo ekstremno nesmesno. zapravo rekao bih da tesko moze biti manje smesno od ovoga. cak je upotrebio jednu od najsmesnijih scena u south parku.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...