Jump to content
IGNORED

Kesić i Njuz vs Vučić i poskoci


Lezilebovich

Recommended Posts

meni je ovo ekstremno nesmesno. zapravo rekao bih da tesko moze biti manje smesno od ovoga. cak je upotrebio jednu od najsmesnijih scena u south parku.
meni ne da je nesmesno, nego izaziva prilicni transfer neprijatnosti...
Link to comment

kakve sad veze ima milan tarot sa onim pecinkom? milan povremeno zna i da nasmeje gledaoce, dok taj purasevic jedinu reakciju koju izazove je da covek sto pre dofura kursor misa do x dugmeta ili pritisne p+/- na daljinskom.mislim, onaj namesteni skandal na nekoj tv kada razbija vazu ili ona pesma - 200 eura je esencija neduhovitosti.jbt, sad tek videh hattorijev avatar. :isuse:

Link to comment
kakve sad veze ima milan tarot sa onim pecinkom? milan povremeno zna i da nasmeje gledaoce, dok taj purasevic jedinu reakciju koju izazove je da covek sto pre dofura kursor misa do x dugmeta ili pritisne p+/- na daljinskom.mislim, onaj namesteni skandal na nekoj tv kada razbija vazu ili ona pesma - 200 eura je esencija neduhovitosti.jbt, sad tek videh hattorijev avatar. :isuse:
errr, parodija na komercijalizaciju okultizma i praznoverja, parodija na estradu...:unsure:pse a jel vama sto je smesan kesic, a nesmesan purasevic, marko somborac smesan?
Link to comment
vaistinu :isuse: nego, može li neki konsenzus, ko bi to bio svima smešan?
pa milan tarot. naravno, ne moze da bude stalno smesan u zivom programu, ali on je originalan i stvarno smesan. jel imamo konsenzus?kod nas generalno ima mali broj ljudi koji se bave komedijom
Link to comment

jel fajront republika ono gdje su chak i the books of knjige izgledali originalno i duhovito u odnosu na voditelja?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...