Jump to content
IGNORED

Kesić i Njuz vs Vučić i poskoci


Lezilebovich

Recommended Posts

Da se razumemo, ovo je upućeno bezrezervnim poštovaocima Kesićevog dela, niko ovde ne kaže da je batica apsolutno netalentovan. Navešću samo dva njegova zvezdana momenta.http://www.youtube.com/watch?v=jbIwCYEyPbo
ja ne znam kako nekome ovo moze da bude smesno, a i nisam video nikoga da se uzivo smeje ovome. sranjekesic izaziva transfere. same reklame sa njim mi izazivaju mucninu, ko zna sta bi mi se desilo kada bih morao da odgledam nekad celu fr.somborac ubode ponekad nesto smesno, ali uglavnom smara. teme su mu iste, 85% politika, 10% sport i estrada, ostalo uglavnom vremenske (ne)prilike. ne izaziva mi transfer jer razumem da ne moze svaki dan da napravi nesto genijalno, ali ga i ne volim, ravnodusan sam.jova radovanovic je jadan i meni je u rangu boris bizetic komedije. cist kdp. da je neka vrsta zivotinje staniste bi mu bilo pink.sa druge strane, laneta gutovica je pravo zadovoljstvo gledati/slusati. nema neke originalnosti u njegovim nastupima, ali covek to sasvim dobro pokriva glumackim umecem.tarot je usao u legendu kao komicar, iako nije svesno usao u svet komedije. koncept je vise nego originalan i meni je smesan cak i kada ne radi nista spektakularno.ekipa sa probe (hattori i raz pre svega) i mp40 realno rulaju. i ivicka, da ne zaboravim
Link to comment

Meni je Dezinformator bio ok a Fajront republiku sam mozda ukupno gledao 10 minuta pa ne znam jel valja cemu. Generalno, podnosljiv mi je lik, a Neki paori su majstoriHail.gif

Link to comment
jes, ko djecja sarana smesno.iskreno, ovaj topik mi je otkrice sveta.
definetli, od sada se delimo na kesićevce, huntelare i puraševiće. ja sam od huntelara, mislim sve najgore i o kesićevcima i o puraševićima. Edited by Gonzo
Link to comment
nije gluma, nema šanse da svo četvoro tako dobro glume. al' je jadno. očigledno se velikobratizovao zk, nažalost.
Ja ne mogu da se nacudim da neki jos uvek nisu skapirali Purasevica kao pojavu... :isuse: A ako vec hattori ili sherman ne mogu da vam pojasne, sto bih se ja trudio :P@Kesic: on je samo voditelj, ne i komicar. Kao voditelj i prolazi ali kao komicar fail-uje zestoko
Link to comment
mi Purasevici smo raskrstili i sa Kesicima i ostalima i jebacemo sve koji nismo mi
+1 nego sta Purasevic FTW :Hail: Edited by veljaGB
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...