Jump to content
IGNORED

Kesić i Njuz vs Vučić i poskoci


Lezilebovich

Recommended Posts

Ja nisam mogao da gledam Fajront republiku, a 24 minuta gledam redovno. Mogu reći realno da totalno mogu da prihvatim onakve komentare onda i to u kontekstu foruma, totalno.

 

Lično sam prilično iznenađen nivoom po kome se podrazumeva da je ovaj colonelov post ikome doskočio. Takve doskočice stvaraju takvu vrstu diskursa u kojoj mi nije nimalo prijatno da komuniciram...

 

Ali, hej, šta me boli uvo. Pišem ovaj post samo da skupa sa ostalim komentarima stoji i ova osetno drugačija reakcija...

Link to comment

Ni ja nisam gledao Fajront, a 24 minuta redovno. Cak sam mešao Kesica i Zivica dok ovog drugog nisam pogledao u pozorištu i skapirao da je odličan glumac.. A Kesić mi je tek legao poslednjih par godina od kako pravi ovu emisiju.

Link to comment

Aj' da restartujemo topik:

 

Quote

Voditelj emisije "24 minuta" Zoran Kesić je, povodom pisanja portala Direktno da će od 1. januara biti novi član tima televizije Nova S, izjavio FoNetu da će ekipa te emisije uskoro objaviti svoje planove.

 

"Hvala na pitanju. Objavićemo uskoro naše planove, ali sada smo fokusirani na pripremu novogodisnje Zlatne šolje", rekao je Kesić FoNetu.

 

Kako piše Direktno, Kesiću ugovor sa televizijom O2 ističe poslednjeg dana 2019. godine, neće ga produžiti, ali će potpisati prvi sa Novom S, koja je u vlasništvu United Media.

Kesić poslednje dve godine radi na O2, koja se prethodno zvala B92, a njegova emisija u ovom formatu se emitovala od 2013.

 

Link to comment

Pa cisto sumnjam da su mu ponudili novi ugovor, a logicno je da predje na televiziju gde ne mora da brine da li ce mu neko praviti probleme, eventualno skracivati emisiju zbog sadrzaja i sl.

 

 

Link to comment

Kesa nije precizirao da li je njegova grupa odbila da produži ugovor želeći tako da preduhitri drugu stranu, jer druga strana svakako nije ni nameravala da produži ugovor ...

Edited by stoka
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...