Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

nalazim da je ponuda ista kao i u butiku u prolazu preko puta ETF-a, mada, nisam ljubitelj stila koji fura Marina Yachting, pa nisam referentna (ipak mislim da su up to date sa robom, to jest da furaju poslednju sezonu, a ne kao beogradski ogranak benetona neke krseve iz praistorije)I kad sam vec kod Delta Sitija, u Sephori se pojavila Stilla Cosmetics i Urban Decoy (istina, nije bas neki izbor)

Edited by apotekarica
Link to comment
  • 3 weeks later...
meni se ucinilo da je neko fensi zensko ronilacko odelo.
Vidis ti to! I ja prvo zastala dok nisam ukapirala da je to fency verzija kupace skalamerije za zene muhamedanske isposvesti. A bas je cool, ova jedna verzija onako tesno uz telo (jel? sme to uopste?) a ova druga onako malo labavije tj. smernije. Dobro je, treba da ima (ima i musterija). Bolje to nego neke slike koje sam videla na netu - plaza, tata i deca se razgacili ba se brckaju a mama samo oci joj se vide (!) kroz onaj otvor sve ostalo od glave do pete zakamuflirano pa i ona u krenula u more.
Link to comment

odeveno kupanje ima i u bruklinu. devojcice, sve sa dugim crnim carapama, haljinama, zakopcanim bluzama, utrcavaju u vodu (samo se izuju). ja sam htela da slikam, ali mi ne dasose nemci sto su bili samnom, malo su osetljivi na jevreje.

Link to comment
Sajbervorld, ne moraš tako daleko da ideš - evo šta sam uslikao u Tunisu. (Doduše, imamo mi to na australijskim plažama).
Cuj, daleko da idem :) pa ja otisla samo do prve cyber radnje. Ako nastavi kisa da pada ko zna sta cu sve da pronadjem. Al? priznaj, bas fino da i za njih ima adaptirana varijanta. Nego da mi je jos da vidim i tog baju (od te fele) koji bi zeni dozvolio onu tesnu varijantu (koju sam objavila).
Link to comment
...ali mi ne dasose nemci sto su bili samnom, malo su osetljivi na jevreje.
И треба да буду осетљиви (него шта), само то не значи да ти не смеш да их сликаш.
Link to comment
Doduše, imamo mi to na australijskim plažama.
Ja to ovde jos nisam videla. A morala sam negde da vidim da ih ima. Krstarim(o) uzduz i popreko i nigde, nikada nisam videla te sto se kupaju pod punom ratnom opremom.
Link to comment
Nego da mi je jos da vidim i tog baju (od te fele) koji bi zeni dozvolio onu tesnu varijantu (koju sam objavila).
Па, видиш како то изгледа на фотки коју сам окачио - стави се једна апликација преко тога.
Link to comment
И треба да буду осетљиви (него шта), само то не значи да ти не смеш да их сликаш.
naravno, ali kad vise ljudi krene da moli "nemoj, nemoj" meni se onda ne raspravlja, a jos pricam tu nemacki sa njima, pa osecam transfer krivice.
Link to comment
Па, видиш како то изгледа на фотки коју сам окачио - стави се једна апликација преко тога.
Aman bre, live da ih vidim! Jednog dezmekastog onako "pravog" dok mu zena uvija bokovima u svom tesno pripijenom bodiju. Lasno je za klasicnu viseslojnu verziju.
Link to comment
...a jos pricam tu nemacki sa njima, pa osecam transfer krivice.
Ја бих на њихово негодовање одговорио са "оф трт гевезн зајн". Али, ти си сувише фина за то.
Link to comment
Sajbervorld, ne moraš tako daleko da ideš - evo šta sam uslikao u Tunisu. (Doduše, imamo mi to na australijskim plažama).utunisuog7.jpg
je l ovo sus?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...