Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

ovaj a kakav ono vagon viri iz vode? :blink:
to sam se i ja baš pitala. kad je indi postavio fotku pomislila sam nije valjda da imaju te skalamerije duž cele tunižanske obale... nemam pojma šta je, možda indy zna... on uglavnom sve zna :)nego, ja s drugaricom tako svaki dan šetala tom plažom, s desne strane nam more i tu se brčkaju ove umotane sestrice, a sa leve strane neko žbunje u pesku i tu leži jedan i drka... pa sam se baš pitala čiji ga kupaći kostimi više lože...
Link to comment

mene zanima samo basic edition, omaz je omaz nego plava i zuta boja na sajtu su savrsene (pa sta ako se zuta jedva vidi) :Dmnogi logoi u provinciji su ostali na tim nijansama i danas

Link to comment

nisam nigdi vidila koliko će nas koštati to zadovoljstvo?nađoh: Prvi modeli prodavati će se u nekoliko dućana diljem Europe: u zagrebačkom i rovinjskom dućanu Sheriff&Cherry, zagrebačkim dućanima Viktor Koncept i Prostor te butiku Henrik Vibskov u Kopenhagenu, Weekday by Cheap Monday u Stockholmu, Le Swing i Jordi Labanda u Barceloni, Shop u Ateni i na nekoliko lokacija u Italiji. Raspon cijena kretat će se između 190 kuna i 450 kuna, i ovisno o modelu i tržištu.

Edited by Nicol
Link to comment

zivo me zanima kako ce izgledati. nikad nisam imala startas patike, ali ideja reanimacije mi je super - konacno da se neko sjeti da potencijalni kupci reaguju na simbole '45-'89sajt je genijalno ruzan, totalno '80. patike na ostecenom parketu i fotogalerija sa mladim sportistima su :wub:kome u inostranstvima ce ista od toga znaciti, to je pitanjeedit:post-31-1214331338.jpg

Edited by morgana
Link to comment
  • 3 weeks later...

valja ga metnuti i ovde: dediouzi priupitati-97% poliester i resto, likre tj. fifty-fifty pamuk/poliester; el to njesra za nositi [pogotovo ovo prvo, jer neam prilike da nosim 'aljine tog kalibra, a pazario bi ih, za pokloniti; dok 50-50 imam, i menjao bi poliester za pamuk], ili mora tako, zbog printa|veza|neceg treceg?so14.jpg | eab11.jpg | epr19.jpgl13wall2.jpg AKA vincent price: haljina 100, 'sulja 50$

Edited by MaRkOMaN
Link to comment
valja ga metnuti i ovde: dediouzi priupitati-97% poliester i resto, likre tj. fifty-fifty pamuk/poliester; el to njesra za nositi [pogotovo ovo prvo, jer neam prilike da nosim 'aljine tog kalibra, a pazario bi ih, za pokloniti; dok 50-50 imam, i menjao bi poliester za pamuk], ili mora tako, zbog printa|veza|neceg treceg?
:wub: za haljinu u kombinaciji sa mrežastim čarapama, ali bez cveta u kosi! a dobre i muške maje cool.gif kontam da je ok, ako je fifty-fifty pamuk-poliester, to je valjda zbog rastegljivosti...? :unsure:
Link to comment

jes, ne dolazi do nabora, al je zajeban za letnje dane- na stranu sto su neki ljudi alergicni na sintetiku, cinjenica je da je poliester [osim sto je odlican film*] itchy/scratchy materijal koji lose diseigrom slucaja sam poli-holik, jer mi vecina majica dolazi odatle, i uvek zaglavim noseci isti set**, one koje su spsl edisn u smislu da su ih radili na FofTL majicama tj. na sto % pamuku, a ne pedes'-pedes'

When you buy a 250-gram cotton T-shirt, you are "purchasing 1,700 grams of fossil fuel, depositing 450 grams of waste to landfill and emitting 4 kilograms of carbon dioxide into the atmosphere,"By purchasing clothing made from polyester and other synthetic fabrics, people will have to wash their clothing less and skip the dryer as these fabrics tend to dry faster than cotton ones. Also, synthetic fabrics have a longer wear life than natural fabrics that tend to loose their shape.Even though clothing made using organic cotton may be better for the environment because it hasn't been treated with harsh chemicals, it is costly to the environment in other ways. While discount superstores are offering clothing made of organic cotton, consumers should be aware that they might not be helping the environment as much as they could be.
a to na stranu, i jedan i drugi imaju lose strane-ovde su ih fino uporedili

= kukam za tih 50%, kako je vama u 'aljini ili bilo cemu sto je skoro u potpunosti od toga? znaci nis estetika, nis odrzavanje, tek ne globalno zagrevanje- cisto iz varijante - komfora?ako je bas zajebano.. jebo poklon jebo sve, samo mi fali gnev na cetres' stepeni..a cvet jeste.. za iscupati ga* - ko je imo prilike da ga gleda u bioskopu sigurno je imo jedinstveno iskustvo, ako je dobio odoramu uz kartu** - ako vidite nekog na ulici s tim, mozete mu prici i odraditi dosadnu forumasku spiku /ko ono s ex-drugarima iz skole, samo forumski orjentisano :)AKA mozete zaobici mene, al ne i poliester!

zoomng7.gif

Edited by MaRkOMaN
Link to comment

nisam nosila 'aljinu od poliestera pa nisam baš najpogodnija osoba da ti odgovori, a vidim niko se ne javlja da ti pomogne :( elem, ako ste (mislim na tebe i devojku koja bi trebalo da nosi tu 'aljinu) jako osetljivi na dodir nesavršenog materijala po koži, i ne želite da trpite takav teror zarad lepote i folirancije, bolje bataliti, zar ne? :unsure:

Link to comment
bolje bataliti, zar ne? :unsure:
Svasta! Samo ne treba nositi duze od 15 minuta. Onda sve treba da spadne ionako bez obzira na materijal.
Link to comment
markskunk.jpg(jedna slicna ovoj prvoj levo je moja :) )
Jedna slicna ovoj u sredini je moja (samo, crna i bez rukava). Sto bi moja mama rekla, "degutantna". :lol: Edited by cyberwor/L/d
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...