Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

jel zna neko gde mogu da se kupe kvalitetne pamučne majice u sivoj i beloj boji, ne ganjam marku nego dobar odnos cena:kvalitet, eventualno Fruit of the Loom (bila beše njihova prodavnica?)tnx

Link to comment
:heart:kmeeeeejesje, sa, gde, kako?
E, Manci, pazi vamo.
a onu korpu nosi lanciji, a meni ostavite penjoar molicu...
Eh, bih ja. Al' evo baš danas saznadoh da nisam dobrodošla. :( (Doduše, za korpu ne znam.)Kako bilo, evo još nešto odatle, jednostavno (&) simpatično (a i bez suvišnih perifernih delova tela i ostalih asesoara):masnica1ao6.jpgmasnica2wg5.jpgmasnica4ch3.jpg Edited by Pixie
Link to comment
jel zna neko gde mogu da se kupe kvalitetne pamučne majice u sivoj i beloj boji, ne ganjam marku nego dobar odnos cena:kvalitet, eventualno Fruit of the Loom (bila beše njihova prodavnica?)
Možda da pitaš MP-a, ako do sada nije bilo žalbi na kvalitet dresa prve postave forumske reprezentacije?
Link to comment
misliš da sve budu sa logoom :D
Hoćeš da kažeš da imaš život, pa ti drugačije trebaju? ;-)A ozbiljno: Nekako sam razumela da ti trebaju te majice u većim količinama, pa sam zato to (najozbiljnije) predložila. Sad više nisam sigurna da sam dobro razumela. Al' ti ćeš već razumeti šta si hteo da kažeš. :D
Link to comment

Pixie, Leia, hvala drage moje, nije ga tako teshko zakombinovati kao shto bi se mozda na prvi pogled reklo.otvorili prodavnicu i kod mene u ulici ...haljinche sa slike gore 70E, nije strashno...

Edited by msmodesty
Link to comment

Shareno volim te shareno. Prolecna kolekcija Marni:092308_marni_400X400.jpgovo chisto da ne trolujemo "sta ste kupovali..." meni je ovo totalno coolI sa godinama imam sve manji i mnjai problem da nosim shareno. Ok, sastanci su neshto drugo ali ako znam da u toku dana necu imati poslovnih obaveza uzivam u veselim bojama, cbetovima i sharamasve je stvar ukusa, naravno.

Edited by msmodesty
Link to comment

Evo mojih ljubimica:http://www.i-gle.com/i-gle.htm klikni projects, pa su kolekcije numerisane, letnja, zimska, letnja, zimska... (vise mi se dopadju zimske)Imam jedne njihove pantalone. Nikad me nijedne pantalone kao te nisu pravile u dobroizgledajucu, da ne kazem lelujavu cicu.

Edited by darling
Link to comment

one imaju razradjenih par sub-krojeva za pantalone, za svaki osnovni model, prema tipovima zenske gradje, jel tako? ili sam ih pomijesala sa nekim drugim zagrebackim modnim studijom?

Link to comment
one imaju razradjenih par sub-krojeva za pantalone, za svaki osnovni model, prema tipovima zenske gradje, jel tako? ili sam ih pomijesala sa nekim drugim zagrebackim modnim studijom?
Nemam ja pojma. Slucajno ih nasla na netu, jako mi se dopalo, odem u njihovu radnjicu u kojoj je tada bilo 2 para 3/4 i dva para dugih pantalona, jedne crne, jedne sive. Zabrinem se da l cu stati, jako ljubazna prodavacica me ohrabri da oni siju za normalne zene (ovde u Beogradu izlozeni su modeli za lutke, meni stvarno nije jasno koliki covek treba da bude da bi stao u to), ja udjem u te crne, broj 38 (ali nemacki 38, a ne italijanski <_< ), neka lepa 100 posto vuna, asimetricne su, iz kolena desne noge krene neki materijal koji ide ispred, na struk, i onda se zakovrne i u stvari se zakopca na dupetu ( :lol: al sam objasnila). Odlucim se za te, onda aj da probam i te sive, isto broj 38, i one mi stoje kao da su ih krojili za mene. No, su dosta skupe, i nisam mogla da priustim oba para. Mada bih ja pokupovala sve iz te radnje, sve zajedno s prodavacicom, toliko mi je to bilo lepo iskustvo. Posle sam pisala mejl tim kreatorkama, ima ih dve, jako su ljubazne, rekle su mi kad dodjem drugi put, da im se javim telefonom, rado pokazuju odecu i u svom salonu, dok pripremaju kolekcije, moze i to da se kupi, a i ponudile su mi popust. Jedna moja drugarica koja je modna dizajnerka u jednoj domacoj kuci gledala je pantalone i rekla je da su majstorski iskrojene i da uopste nisu banalne. A slucajno sam naletela na njih trazeci jedan drugi kreatorski par iz Zagreba. Njih su dve, zovu se Madame Demode. E to sto njih dve rade, to je umetnost. U Zagrebu im se odeca prodaje zajedno sa Jamamotom. Nisam uspela da nadjem sajt, vec sam skupljala fragmente s raznih revija. Apsolutno sve njihovo bih zelela da nosim. Jedna moja drugarica ima njihovu haljinu, uz koju je dobila 15minutno objasnjenje kako se zapravo oblaci. Sva je u nekim trakama, to treba da se umotava strucno, a moze da se nosi na 6 nacina. A crna haljina, kad je obuce, izgleda najjednostavnije i najdivnije na svetu. Madam Demode su dosta skuplje od Igala.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...