Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

Je l zna neko da mi sroci for dummies uputstvo za pronalazenje trznog centra Campona u Budimpesti? Polazna tacka ulica J?zsef K?r?t (to je ona ulica sto pocinje od zeleznicke stanice i prolaze neki silni tramvaji kroz nju), na tri stanice metroom od De?k Ferenc t?r stanice.
Ako ti nesto pomogne ovo - probaj da se snadjes, ili ovoIskreno, mene su uvek vodali, tako da ja ki loodak samo pratim a ne gledam di idem... U krajnjoj liniji, tu je uvek cika taxi da te odveze gde treba ;)
Link to comment
U krajnjoj liniji, tu je uvek cika taxi da te odveze gde treba ;)
pa ne znam bas za ovo, campona je na pola sata voznje van centra gradamozda taxi nije najsrecnije resenje
Link to comment
pa ne znam bas za ovo, campona je na pola sata voznje van centra gradamozda taxi nije najsrecnije resenje
Nije najsrecnije, naravno, ali uvek "dobro" dodje kao NAJkrajnje resenje
Link to comment
izvinjavam se ako je pitanje malo OT, ali da li se negde u srbiji prodaje stone island, sem kod shanera?fala.
nema nigde...atina ili milano najblize od oficijalnih radnji, koliko ja znam....
Link to comment

bice manga i za momke.

Mango lansira mušku kolekcijušpanska modna kuća Mango na proleće izbacuje sopstvenu mušku kolekciju pod nazivom ?He by MNG?.Ova marka će od marta 2008. godine biti u prodaji u Austriji, ali na početku samo u četiri prodavnice u Beču i Salcburgu i u preko 100 svojih prodavnica u najelitnijim gradovima sveta.Mango će početi sa prolećnom i letnjom kolekcijom, a ako kolekcija bude uspešna, muška moda biće u ponudi i u drugim radnjama, izjavili su u Mangu.Kolekcija ?He by MNG? obuhvatiće kompletnu kolekciju za slobodno vreme koja će uključivati majce, pantalone, farmerke, patike, a prva kolekcija imaće 46 modela.Boje će uključivati belu, bež, plavu i sivu koje će biti upotpunjene upečatljivim kontrastima i slikama.Od materijala biće prisutni pamuk, kao i pojedini veštački materijali kao što je najlon.Inače, Mango je pre više od 10 godina već izašao na tržište sa malim izborom muške mode, ali je proizvodnja bila obustavljena.
Link to comment

hihi.

This bracelet is not only artistic and beautiful, it contains a secret message.Life is coded in the amino acids, which make up proteins. People have 20 different amino acids, each of which has been given a one-letter code as shorthand. So, you can make strings of amino acids that spell things! I've done just that, fashioning the amino acids' chemical shapes in sterling silver, so they can be used as an alphabet to spell words or names.This bracelet spells "GEEK," for those of us who like to represent the home team. [G=glycine, E=glutamate, K=lysine]Other names and words are available for special order; please inquire. (Letters currently available: A E F G I K L M N P Q S T V Y )The bracelet is sterling silver, 7 inches long, and closes with an easy-squeeze lobster clasp. I can make the bracelet longer or shorter.It comes in a pretty recycled gift box with an amino acid letter code key. So, you could *tell* a gift recipient what word it is, or let her/him puzzle it out!
molecularmuse1uz6.jpg
Link to comment
bice manga i za momke.Boje će uključivati belu, bež, plavu i sivu koje će biti upotpunjene upečatljivim kontrastima i slikama.Od materijala biće prisutni pamuk, kao i pojedini veštački materijali kao što je najlon.
uf, zagrcnuh se zamisljajuci predivnu najlonsku svetloplavu ili bez kosulju tacno u podne u julu, pa jos onako metroseksualno tesnjikavu :ph34r: .
Link to comment
  • 2 weeks later...

ooo da, james jean radio sa pradom na toj kolekciji. divni divni crtezi.edit: mrmlj, leia, taman se skinem sa gledanja kolekcija i uzmem nesto pametno da radim, kad puf... aj opet :D

Edited by Killiana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...