Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

Globalno i nenadano preshla u fazu cenjenja spanske mode. ZARA nije shpanska MODA - ZARA su shpanski plagijatori ali neko mora i to da radi.
ZARA lici na tuzni buvljak. Krpetine.
Originalno i pristupachno, osvezavajuce i excentrichno - Desigual
Jedino, pristupacno.
Link to comment
Jedino, pristupacno.
ma ti si nebitan likshala mala, ti si :heart: nego nisi video sta sam pazarila pa kad vidis mozda promenish mishljenjesuper je desigual za ovo nashe uzasno vreme i bankarsko tuzni dresscode. verovatno tebi tu nema nichega originalnog ali za ove prilike ovde je stvarno drugachije
Link to comment

Super je Desigual, samo je u BGD malo skup (isti uvoznik prodaje i Pepe Jeans, Roxy, Quicksilver i jos par marki). Npr. pre rasprodaje, majica oko 5.000 din. Sto je bas bzvz, jer bih se rado oblacila kod njih :(

Link to comment
Super je Desigual, samo je u BGD malo skup (isti uvoznik prodaje i Pepe Jeans, Roxy, Quicksilver i jos par marki). Npr. pre rasprodaje, majica oko 5.000 din. Sto je bas bzvz, jer bih se rado oblacila kod njih :(
dje u beogradu ima roxy i quiksilver, i jel ima i rip curl mozda? moj omiljeni butik sa tim asortimanom je preminuo, a ovaj koji je jos ziv je abnormalno skup u odnosu na isti u podgorici, npr.
Link to comment
uz ovo ide franziskaner pivo ;)
Može. Meni to, tebi Franziskaner i odemo da proslavimo u Hafenklang-u. ;)Evo nešto jednostavno, malo rustikalnije. Bez face.lila1dc2.jpglila2nr9.jpgMada bi bilo bolje da je to belo ispod cela pod-haljina.
Link to comment

nikad nisam pratio rasprodaje i slicne folk manifestacije, ali ovo sto se trenutno dogadja sa brendiranom opremom je za svaku pohvalu.napokon se prodaje po realnoj vrednosti :)

Edited by Billy Parsons
Link to comment
dje u beogradu ima roxy i quiksilver, i jel ima i rip curl mozda? moj omiljeni butik sa tim asortimanom je preminuo, a ovaj koji je jos ziv je abnormalno skup u odnosu na isti u podgorici, npr.
Mislim da je BSSport uvoznik, a prodavnice su u TC Zira, onda u Vasinoj (tamo gde je bila ona Tehnohemija sa slikarskim priborom) u TC Milenijumu u prizemlju i u Sava Centru. Najopremljenija je u Vasinoj. Mislim da jos traje rasprodaja, tako da, ako dolazis uskoro, mozes da ovajdis.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...