Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

cyber, ko jos preferira slovo na ekranu spram papira? verovatno i onaj baja ima dobar razlog zasto oce wi-fi, prenosni /koji pak sigurno ima port za.. stampacsarm|? oba na stranu, papir ce izdrzati duze nego vinil npr., jerbo je funkcionalnos' uvek na njegovoj strani

[pa da i ja pokrijem svoj trol-] kupujete online decacima jedan letnji odevni predmet po vasem ukusu. koji?

Link to comment
kupujete online decacima jedan letnji odevni predmet po vasem ukusu. koji?
ajd nešto iz te tvoje dediz kolekcije. ako je omanji dečak, mož' nešto ovako?post-1652-1216331199.jpga za malo starije dečake, meni ovo dobro :) post-1652-1216331271.jpg
Link to comment
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

prosle nedelje cistila podrum i po snegu, kisi i susnezici reciklirala djubre... ybla me ekologija. shodno tome mi prokisne moja perjana jakna, voda prodje kroz fleece, ma do gole koze <_< a dan tek na pola, imam jos terneskih poslova.. poludim upadnem u radnju gde sam nekada davno primetila da imaju "doudoune" (dudun = perjane jakne)i kazem "dete, imas li jos onih najduzih i najtoplijih?"sramezljivo, prodavacica pokaze na preostalih 5 :o ona: mislim da nema dobrih velicina za Vas.....prevarila se...bila je tu ona:092407_moncler_240x320.jpg:wub: - zapravo, ima i siroki kaish oko struka, skroz stajlishi tako niko da mi kaze da postoji firma koja se zove Moncler i koja pravi najbolje jakne na svetu.

Link to comment
prosle nedelje cistila podrum i po snegu, kisi i susnezici reciklirala djubre... ybla me ekologija. shodno tome mi prokisne moja perjana jakna, voda prodje kroz fleece, ma do gole koze <_< a dan tek na pola, imam jos terneskih poslova.. poludim upadnem u radnju gde sam nekada davno primetila da imaju "doudoune" (dudun = perjane jakne)i kazem "dete, imas li jos onih najduzih i najtoplijih?"sramezljivo, prodavacica pokaze na preostalih 5 :o ona: mislim da nema dobrih velicina za Vas.....prevarila se...bila je tu ona:092407_moncler_240x320.jpg:wub: - zapravo, ima i siroki kaish oko struka, skroz stajlishi tako niko da mi kaze da postoji firma koja se zove Moncler i koja pravi najbolje jakne na svetu.
veliko ti je to. sto nisi uzela samo XL?
Link to comment
  • 1 month later...
mozda, ali bi moglo da ima bolju facu. :D
Ovo me podsetilo na roditelje jednog druga. Raspravljaju se oko nečega i ona nešto negoduje i prevrće očima.on: Eto, opet praviš te face.ona: Pa bolje da pravim face nego da sam rođena sa facom. :lol:
Link to comment
i tako niko da mi kaze da postoji firma koja se zove Moncler i koja pravi najbolje jakne na svetu.
Super ti je jakna. Odavno trazim slicnu, nosim perjane, ali mi uvek nedostaje dva-tri valjka u duzinu. I onda nadjem SAVRSENU! bas kakvu sam oduvek zelela, ukrojenu, jednostavnu, do zemlje, mat crnu.. Ali, Yamamoto, 2200 eura... Yebga.
Link to comment
Super ti je jakna. Odavno trazim slicnu, nosim perjane, ali mi uvek nedostaje dva-tri valjka u duzinu. I onda nadjem SAVRSENU! bas kakvu sam oduvek zelela, ukrojenu, jednostavnu, do zemlje, mat crnu.. Ali, Yamamoto, 2200 eura... Yebga.
cenim da nije lose dati dovoljno za 1 perjanu jaknu ali mi 2200 malo mnogo... ove su bash dugachke i tople.Globalno i nenadano preshla u fazu cenjenja spanske mode. ZARA nije shpanska MODA - ZARA su shpanski plagijatori ali neko mora i to da radi.Originalno i pristupachno, osvezavajuce i excentrichno - Desigualimg_desigual01.jpgMalo klasichnije ali opet drugachije od ostalih - HOSS Intropiahoss_intropia_37865a.jpgObe na Regent Street-u prekoputa jedan druge (i svuda po Shpaniji) Hvala Skipping Devojchetu za shopping drushtvo :heart: Edited by msmodesty
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...