Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

srceotkucaju, so ti lepi prstiiia.k.a. pusti sad poliester/druge, sta se tebi svidja iz njiovog asortimana?interesantno je to sto upravo procitah da cwLd vise voli citanje, olovkom; obzirom da taj [baja koji je otvorio topik] e-bookom zove mini uredjaj namenjen iskljucivo za reprodukciju teksta, moz da ispadne da ti umesto papira preferiras.. zabadanje olovke u oko? sto ce reci-daleko od toga da je tebe vreme, pregazilo.. jos i slika koju citiras, s djevojkom odsecenom u tacno odredjenom predelu.. :)

Link to comment
:blush: i ;) što si mi provalio nik, a i :blush: za prste. ipak, neću da ti kažem šta se meni sviđa <_< dosta ti je da znaš za onu 'aljinu :D a onaj drugi deo tvog posta, može malo jasnije :huh: :)
Link to comment
Svasta! Samo ne treba nositi duze od 15 minuta. Onda sve treba da spadne ionako bez obzira na materijal.
ma da, dobro kažeš ;). ali za tih 15 minuta te ipak ne vidi dovoljno očiju, zar ne? maaalo duže se pomučiti u tom poliesteru, a onda bilo koji materijal kreveta, stola, poda...ne smeta... :lol:
Link to comment
Imam novu simpatiju:www.skunkfunk.com
i meni se dizajn jako dopada al materijali su im brate ocajni. a nisu ni tako jeftini kad stavis u perspektivu cost\benefit...vidim tu i neka rasprava o poliesteru, pa ima i tu citav dijapazon kvaliteta,ne mora nuzno da bude onaj kao bakina mushema sa trpezarijskog stola.
Link to comment
interesantno je to sto upravo procitah da cwLd vise voli citanje, olovkom; obzirom da taj [baja koji je otvorio topik] e-bookom zove mini uredjaj namenjen iskljucivo za reprodukciju teksta, moz da ispadne da ti umesto papira preferiras.. zabadanje olovke u oko? sto ce reci-daleko od toga da je tebe vreme, pregazilo.. jos i slika koju citiras, s djevojkom odsecenom u tacno odredjenom predelu.. :)
E pa nije Cyber starovremska na taj spoljasni nacin (onako na/za oko). Sve nosim ?aljine po meri. :lol: Nego, to za knjige (a sto nije ovde tema) ... dusa bi me zabolela. Fakticki i tehnicki sve ove moje prepune police mogle bi da stanu na par onih plasticnih plocica. Da ckiljim u ekran? I gde mi je tu onda utizak? To mi je previse klinicki i racionalno. Uopste nije personalno. Volim da vidim slovo na papiru, da susne pod prstom, da okrenem list, da mi kapne malo kafe na stranicu, da me neka knjiga iz police dozove ... Ali ove dolazece generacije za to uopste nece da mare. Zamisli da ukinem biblioteku, da sve prebacim na tu e-stvar ... ogoljeni zidovi, ogoljen zivot ... nesta "namestaj", nesta sav sarm, nesta sta je bilo i sta ce biti. Njet!
Link to comment
ma da, dobro kažeš ;). ali za tih 15 minuta te ipak ne vidi dovoljno očiju, zar ne?
Eh slatka, ja sam mislila na onu internu varijantu "for your eyes only" ... Ne mora covek uvek da bude prakticar, moze nekad i takticar :lol:
Link to comment

e, sajber, da te utjesim. par pisaca, medju njima cory doctorow, svoje knjige prvo okaci na net i dopusta besplatan download, a onda stampa i prodaje.i zadovoljan je prodajom. mislim da mozemo uopstiti njegovo iskustvo.on topic, ua poliester!

Link to comment
markskunk.jpg(jedna slicna ovoj prvoj levo je moja :) )
zelim ovu u sredini.ha! nasla da imaju radnje u kroaciji u koju idem na banjanje :D.jeeeeiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Edited by pcelica
Link to comment
...Da ckiljim u ekran? I gde mi je tu onda utizak? To mi je previse klinicki i racionalno. Uopste nije personalno. Volim da vidim slovo na papiru, da susne pod prstom, da okrenem list, da mi kapne malo kafe na stranicu, da me neka knjiga iz police dozove ...
:wub: malo trolujemo, al neka im!
Link to comment
Eh slatka, ja sam mislila na onu internu varijantu "for your eyes only" ... Ne mora covek uvek da bude prakticar, moze nekad i takticar :lol:
Naravno slatka da je za internu upotrebu ta 'aljina, al što ipak da te tako lepu ne vide još neki, čisto za rezervu, znaš kakva su vremena... :( :D ja mislim da je to praktika-taktika :) btw, i ona zelena ti neka 15minutna, ili može da izgura do pola sata, priznaj :D Edited by batticuore
Link to comment
btw, i ona zelena ti neka 15minutna, ili može da izgura do pola sata, priznaj :D
Ona zelena je kod mene crna. Ali, od Materijala je! Izgurala celo premijerno vece na otvaranju jedne izlozbe. Na opste zadovoljstvo. :lol:
Link to comment
Ona zelena je kod mene crna. Ali, od Materijala je! Izgurala celo premijerno vece na otvaranju jedne izlozbe. Na opste zadovoljstvo. :lol:
eh, veče je počelo tako naivno... jel bilo sutra u novinama: ''izložba je bila izuzetno posećena!'' :D
Link to comment
eh, veče je počelo tako naivno... jel bilo sutra u novinama: ''izložba je bila izuzetno posećena!'' :D
Ko (je u stanju da) cita novine posle jedne "takve" veceri? :wub:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...