Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

a je l' neka londonka naletela na cipele katarine mutic? poslednje sto znam je da joj je radnja bila u elizabeth street, ne znam da li je jos uvek tamo, a ni sajt ne daje znake zivota.imam jedan par iz mislim prve ili druge kolekcije koju je napravila, savrsene su i danas, posle pet godina na vrlo problematicnim nogama.ove ovde ne prikazuju pravu istinu, majke mi.mooticheg8.jpgovo vec vise lici.crw7809bt6.jpginace, nocas videh, nazalost u prolazu, da je u 14.decembra (ne znam kako joj je novo ime) otvorena neka cipelarnica koja, pored domace (valjda) obuce, prodaje i arche, sigurno najmekse cipele koje sam imala priliku da nosim. moram da odem da vidim sta ima.

Link to comment
zavrsices sa gomilom garderobe koju neces nikad obuci jer si shvatila da to ipak nisi ti, ali tako lepo izgleda kad je gledas na vesalici. skidaj se sa te adikcije dok jos mozes.
ne ne! samo tako nastavi, nista ne moze zeni da digne moral kao promena stila i eksperimenti svake vrste!isis, mislim stvarno. jel ja govorim ljudima da ne idu u banku jer je sigurnija slamarica?! ja bre za lebac zaradjujem na zenskoj iracionalnosti :lol:
Link to comment
Prebacio na odgovarajuci topic. :s_p: [amandman]ne zene, devojke[/amandman]
hehe. nek se unese i u ustav B)
Bio sam po Zarinim radnjama u raznim zemljama i jos odavno sam shvatio da mi se njihove stvari ne svidjaju. Onaj kaput sam video u izlogu i tamo stvarno lepo izgleda.. kad sam se priblizio, video sam da je to obican komad krpe.
u nepravoslavnom svetu zara je brand koji sluzi studentariji da izgleda trendy za male pare.kao i mango.
Benetton je jos gori, ne znam sta uvoze, ali sam i tamo persona non grata po sopstvenom izboru.
lako je moguce da nas zastupnik hohstapler u radnji drzi sezonu jesen/zima 97/98., bez popusta.al moze da bidne a i ne mora da znaci. ja videla neke sasvim korektne artikle u ovogodisnjoj kolekciji.
Boss jeste (standardno) skup i preozbiljan je za mene. Drugi problem je sto te fensi radnje uvoze samo xxxl brojeve koji su meni za xxx veliki ;-) a i kad nadjem odgovarajuci broj, ispostavi se da su mi ramena nesrazmerno siroka, pa ne mogu da pomerim ruke. Uh, sad sam se setio traume sa mature.
ah da, opet ne razmisljam lokalno.boss ima i liniju za mlade, koja nije preozbiljni tasna&masna fazon. al mogu da zamislim, verovatno u bg donose samo modele za trokrilne bizmismene.
U Avangardiji sam video simpatican kaput solidnog kvaliteta i finog kroja, samo je kopcanje vrlo nisko, sto, jelte, negira svrhu samog kaputa.Dobio sam dojavu da svratim do Zekstre, sto cu uciniti koliko sutra, a mozda jos jednom svratim do Gasa. U onu prodavnicu pored Springfielda, Cortefiel, ne vredi ni ulaziti - sve su im stvari za matorce koji vole da izgledaju kao matorci. Isto vazi i za Pedro Del Hierra, plus sto su cene preterano visoke za osrednji kvalitet.
a sta je s onim silnim slovencima sto se pootvarase, jel su cemu?pored suludih cena, mozda je moguce naci nesto kvalitetno, mura je svojevremeno radila loan poslove za armanija...eto, pa srecan lov :)
Link to comment
zavrsices sa gomilom garderobe koju neces nikad obuci jer si shvatila da to ipak nisi ti, ali tako lepo izgleda kad je gledas na vesalici. skidaj se sa te adikcije dok jos mozes.
znam :(trenutna opsesija su mi zanimljive kosulje i istrazivanja u tom smeru.
ne ne! samo tako nastavi, nista ne moze zeni da digne moral kao promena stila i eksperimenti svake vrste!
vještice, pravi si super hik. :P
[amandman]ne zene, devojke[/amandman]
šušumigo i lolo.
Link to comment

kad smo kod nesrazmjere cijene i kvaliteta, moram da primjetim da su srpski brendovi nepravedno zapostavljenijagger majice, recimo, boju gube prostim protokom vremena. imam neke ljetnje, svaki put kad otvorim ormar su bljedje i bljedje - da ne pricam kako reaguju na sunce i deterdzenttu je, naravno, i legend, sampion u nekvalitetu teksasasto se tice kaputa, mada zenskih, ove sezone vidjala sam sasvim korektne no name za cca 100 eura. istini za volju, stof nije vrhunski, ali je cijena znacajno niza od zare i slicnih a kvalitet istine znam kakva je varteksova kolekcija di caprio? varteks je nekad radio dobre tkanine

Link to comment
Red je da malo doprinesem muskoj modi sustinskim i stilskim savetima.
da bas ne otvaram poll, objavljujem ovde glasanje da li da odkantamo men's fashion topic ili ne.ladies and gentlemen, have your say:
Pre nekoliko godina sam otkrio malu italijansku kucu Dalmine koja pravi vrlo kvalitetne dzempere od vune i kasmira nalik Missonijevim, ali po dvostruko nizim cenama. U prethodnim kolekcijama su uvek imali po nekoliko odlicnih dzempera koje bih kupio bez razmisljanja, ove godine su i oni podlegli trendu dosadnih stvari. Posto ne mogu da izbunarim perfektne stare modele, prezentovacu ruzne nove :-) ali da znate da ce vec sledece godine mozda ponovo izbaciti dobru kolekciju: Realno, nista od ovoga ne bih kupio.
hm, uvek postoji rizik da u nameri da izgledas prepi ispadnes kao senior citizen.recimo da su ovi modeli na putu da budu ono sto nam treba.onaj na sitne straftice, desni u najvisem redu, mi deluje najblize cilju.cool varijanta prepi stvari moze se naci u ducanima tipa energie i diesel (disclaimer - sadrzaj bg radnji ovih firmi nije mi poznat).u stvari moze i na mnogim drugim mestima, sad mi pade na pamet i river island.taj trend good boy gone bad je izgleda bas in ove sezone.
Link to comment

Ma neka ga Men's Fashion, leba ne trazi, a ovde i nije zatrolovano, josh uvek se drzimo shoppinga i globalnogEventualno sam, inspirisana pdfom Film razmisljala o splitu BGhostove dileme (see => Andjelijine preporuke) ili (modne) Muke mladog Bghosta :P

Link to comment
Rekoh vec da su mi dzemperi iz ovogodisnje kolekcije dosadni i da mi se ne svidjaju. Ranije su imali mnogo lepe dzempere, zato sam i otisao na njihov sajt da vidim sta je akutelno ove godine. Taj prepi luk mi je skroz bezveze, btw.
prepi luk je onako pritajen i podmukao - deluje lako i sigurno, ali se cesto vrati sa osvetom :D
Ja bih zatvorio Musko odeljenje. Zanimljivo mi je da se igram sa vama u pesku, inace me moda uopste ne zanima :-)
BGhost ten pointsBGhost dix pointsza iskrenost.posto opravdano sumnjam da su i motivi ostalih xy ucesnika slicni, so be it.al sto kaze apotekarica, neka stoji, leba ne trazi, mozemo mi i za nasu dusu tamo da kacimo neke dobre frajere :D
Link to comment

gde su one zene sto su pricale o vecernjim haljinama i bozicnim balovima? sta se nosi, sta gledati, dibidus ne znam odakle da pocnem i gde to da kupim, a treba mi :( ajde msm, daj neki savet.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...