Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

gde su one zene sto su pricale o vecernjim haljinama i bozicnim balovima? sta se nosi, sta gledati, dibidus ne znam odakle da pocnem i gde to da kupim, a treba mi :( ajde msm, daj neki savet.
dok se gospođe ne vrate sa balova i svečanih prijama samo da prijavim ovo...ulovila izmišljene cipele, marka Red or dead (?!), dućan Schuh, 60?1100062920m1_exlg.jpgnajbolja stvar je što im je boja kombinacija crvene, ružičaste i narančaste :wub:
Link to comment
gde su one zene sto su pricale o vecernjim haljinama i bozicnim balovima? sta se nosi, sta gledati, dibidus ne znam odakle da pocnem i gde to da kupim, a treba mi :( ajde msm, daj neki savet.
za tebe - crni smoking!ala YSL!tako ja tebe vidim, za sad, izveceri u tajnosti :rolleyes: razmisljam..
Link to comment
Nikako, ne slusaj zlonamerne angry.pngSiroko plisirana haljina, u crvenoj boji, cipele pozajmi od Nicolete.edit: i kapica -_-
neozbiljan si, idi po dzemperic da se ne prehladis po krstima wink.gif pacculetta - ujtru ce da te ceka moj izbor :)idem da spavam
Link to comment
Eto ti sad. Ne delim svaki dan stylish savete za dz, a ti tako. Znas kad bi se Keri Bredso maskirala u taj tvoj YSL kostim? Nikad!
bghost, jesmo mi ovde dosli da se druzimo ili vredjamo? kakva keri fuckin' bredso?:P Edited by paculla
Link to comment
apotekarice angry.png kakav je ovo genericki proizvod, daj konkretne slike
hm, ja (ali to sam samo ja) bih se ove godine opredelila za malu crnu sa sljokicama, posebno sto je u pitanju ngd, kad "sve ide", a nosila bih je na mat crne carape, plus lakovane platforme. Mislim da je u ovom slucaju nakit izlisan.Nesto poput ovoga:alice2011012867_prod_medium.jpgPlus - dva modela koja su mi se na prvu loptu dopala:tory-burch.jpg255485.jpgAlternativno - tulipan suknja s belom kosuljom, gomilom ogrlica (namerno bih pomesala stilove) i "dekolte" cipelicama (sto bi rekli italijani - mnogo mi se svidja taj naziv)Kors_beigtopblackskirt_dress_025_20.jpg
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...