Jump to content
IGNORED

Globalni shopping vodic


Leia

Recommended Posts

slike sa sajtova u flash-u se mogu skinuti pomocu funkcije print screen na tastaturi,zatim paste u bilo koji photo editing program, save as jpg. and voila!nadam se da vas ne mrzi :)

Link to comment

Najkorisniji item ove sezone: siroki kais. Evo na primer danasnji slucaj: zima, u kancelariji krivis se na stolici pred kompjuterom - siroki kais sve resava: greje ledja, drzi kichmu uspravno :)Odusevljena sam:DSC02210.jpg

Link to comment
ja imam utisak da je to udobno koliko i sprava za mucenje.a mislim da mi ne bi lepo ni stajao.tako da taj trend ovaj put propustam.
udobno je do neverovatnosti, majke mii nesto cenim da ne moze lose da stojija ga nosim i preko kaputaiskreno, trebalo mi je 2 meseca da odlucim da ga kupim - iz slicnih razloga, ali kad sam ga probala - vise ga nisam skinula :)
Link to comment

ma verujem, ali to spada u one stvari koje (eventualno) volim da vidim na drugom, ali na sebi ne.vremenom sam se naucila da garderobu ne treba kupovati samo zato sto predstavlja lep predmet.ja sam se zato odlucila za nesto kao na ovim slikama. to je najsire dokle sam premna da nosim.kopcanje prvog kaisa nije kao na slici, zanimljivije izgleda jer se kais provuce kroz jednu polovinu te snale i okrene na suprotnu stranu, pa tek onda zakaci._5387365.jpg_5129332.jpg

Link to comment
a ja sam vremenom pocela da zelim stvari koje su lep predmet. skroz obrnuto. ne mirise na dobro.
zavrsices sa gomilom garderobe koju neces nikad obuci jer si shvatila da to ipak nisi ti, ali tako lepo izgleda kad je gledas na vesalici. skidaj se sa te adikcije dok jos mozes.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...