Jump to content
IGNORED

Just Wash and Go?


Lynn

Recommended Posts

Ako se dobro sećam u Bulevaru negde preko puta Djerma jedan friz.salon imao sve od Revlona,odlicna stvar,a varijanta za blondinke 31T372TW9YL._SL500_AA280_.jpg

Edited by lena21
Link to comment
  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    24

  • msmodesty

    16

  • Valkyrie

    16

  • Redridinghood

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

jes, dobar je taj revlon equave, bas dugo ga koristim, s tim da je obican (ne ovaj 2-fazni) balzam ipak dosta hidrantan i nije za jako suvu kosu**mislim na ovaj zeleni sa slike koju je nalijepila chivo

Edited by morgana
Link to comment
  • 4 months later...

pokusavam da zamotam kosu na ovaj fazon "princeza Leia" fazon...3B8F1D524DDF79D9D2A8322A8364C3.jpgmora da sam kreten/pospana i/ili sam preterala sa vinomne ide, nikakoEDIt a taman sam ovako - poluneofarbana :(

Edited by msmodesty
Link to comment

Razdeljak po sredini pa riblja kost. I na desnoj i na levoj strani glave. Mene ponekad toliko zabole ruke dok sama sebi pletem te djavole, pa nisam odavno pokusavala. A i prekratka mi je kosa <_<

Link to comment
pokusavam da zamotam kosu na ovaj fazon "princeza Leia" fazon...mora da sam kreten/pospana i/ili sam preterala sa vinomne ide, nikako
Ta riblja kost zahteva dosta vežbe. Ja je nikad nisam savladala, mada sam se tokom studija duže vreme motala po 1 frizerskom salonu (pomagala). Tako da ni danas ne umem da je napravim, ni drugima - a ne sebi..Ja već mesec dana ubeđujem sebe da se pred odmor ošišam
. Imam sličan kvalitet kose, oblik glave/lica.. Ali nikako mi se ne krati još 15-20 cm kose. Tako da još nisam prelomila.. Edited by Luka
Link to comment

Vraćam se proverenim vrednostima:511.jpgodličan za kad moraš da malo-malo pereš zbog vrućine i ''potparivanja'' a da nije prljava za ''pravo pranje''.neagresivan totalno a preslatko miriše :)

Link to comment
Ta riblja kost zahteva dosta vežbe. Ja je nikad nisam savladala, mada sam se tokom studija duže vreme motala po 1 frizerskom salonu (pomagala). Tako da ni danas ne umem da je napravim, ni drugima - a ne sebi..
Ja sam onda fenomen :huh:. Sama sam je sebi isplela prvi put negde u srednjoj skoli i to posto mi je baka (koja mi je do tada plela) preko telefona objasnila (koliko je to moguce telefonski) kako se plete. Sad sam zbunjena.@modesta: mozes ti to, jedina je fora da vizualizujes da pletes nekom drugom ko sedi ispred sebe i to sve dok pletes sama sebi :)
Ja već mesec dana ubeđujem sebe da se pred odmor ošišam
. Imam sličan kvalitet kose, oblik glave/lica.. Ali nikako mi se ne krati još 15-20 cm kose. Tako da još nisam prelomila..
Meni je ovo super frizura, samo sto ne mogu da podnesem siske leti. Cekaj ladnocu, pa se onda osisaj cool.gif
Link to comment

laka je riblja kost, krene se kao najobicnija pletenica, i onda prilikom svakog sledeceg preklapanja u svaki pramen dodas pomalo slobodne kose. samo polako, ne moze da se zajebe mnogo. nije da imam kosu, samo malo teoretisem...

Link to comment
Ja sam onda fenomen :huh: . Sama sam je sebi isplela prvi put negde u srednjoj skoli i to posto mi je baka (koja mi je do tada plela) preko telefona objasnila (koliko je to moguce telefonski) kako se plete. Sad sam zbunjena.@modesta: mozes ti to, jedina je fora da vizualizujes da pletes nekom drugom ko sedi ispred sebe i to sve dok pletes sama sebi :) Meni je ovo super frizura, samo sto ne mogu da podnesem siske leti. Cekaj ladnocu, pa se onda osisaj cool.gif
uspela!samo sam morala da zatvorim oci nikako ne gledati u ogledalo - sve bude naopakoi ako se plete mnogo pedantno - ne valja, bude nekako ushtogljenomalo trapavo i sa nekim zaboravljenim pramenom ide dobro uz one viktorijanske haljine
Link to comment
uspela!samo sam morala da zatvorim oci nikako ne gledati u ogledalo - sve bude naopako
to je onda kao parkiranje u rikverc :D e, a jel stavljate ljeti neku posebnu UV zaštitu. viđala sam reklame nekih "maziva", kao s UV filetrima. nije mi jasno od čega štite, da ne dobijemo melanom dlake?
Link to comment
Vraćam se proverenim vrednostima:511.jpgodličan za kad moraš da malo-malo pereš zbog vrućine i ''potparivanja'' a da nije prljava za ''pravo pranje''.neagresivan totalno a preslatko miriše :)
meni kosili uzasno zamrsi kosu, pa sam se vratila samponu za odrasle ne koristite biopoint sampon za suvu kosu, uopste nije prijateljski nastrojen
Link to comment
meni kosili uzasno zamrsi kosu, pa sam se vratila samponu za odrasle
Pa i meni, ali ja se češljam, znaš. m04134.gif Edited by Valkyrie
Link to comment
to je onda kao parkiranje u rikverc :D e, a jel stavljate ljeti neku posebnu UV zaštitu. viđala sam reklame nekih "maziva", kao s UV filetrima. nije mi jasno od čega štite, da ne dobijemo melanom dlake?
jooj, ja stavljam i radi, ali to sam samo ja, meni bi radila i kisela voda koliko verujemkosa mi je vec prilicno suva od 20-godisnjeg farbanja tako da mi ti sprejovi (L'Oreal) naprave kosu meksom, za kupanje je isto odlicno posto cenim da film koji se napravi stiti kosu od soli i hlora
Link to comment
Meni je ovo super frizura, samo sto ne mogu da podnesem siske leti. Cekaj ladnocu, pa se onda osisaj cool.gif
Ja imam i sad šiške, nego mi baš žao dužine, jedva sam je pustila.A što se tiče riblje kosti, evo sad sam i ja probala da je smotam. Mislim, liči, ali nije to - to..E da, 1 dobra stvar za kosu je kad se u šampon doda Pantenol rastvor. Ja ga obično stavljam u jake šampone, pa ih tako razredim. A on pomaže regeneraciji i bržem rastu kose.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...