Jump to content
IGNORED

Just Wash and Go?


Lynn

Recommended Posts

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    24

  • msmodesty

    16

  • Valkyrie

    16

  • Redridinghood

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

bila juce kod frizera, posle duzeg vremena. devojka radi sa wellom i cak je nekakav njihov saradnik. vrlo postojane i prirodne boje, sto je retkost, recimo za crvenu. meni traje po godinu dana, bez promene. jedini problem je sto sampone, balsame, boje i ostale ciri-biri vodice koje koristi ne mogu da kupe obicni smrtnici. nama se u drogerijama nude 'laicke' verzije. elem: crveni, plavi i smedji pramenovi, smedja je moja prirodna boja. osisana stepenasto, prvi put u zivotu i mnogo mi se svidja. takodje, prvi put imam ovoliko dugacku kosu.posto mi je kosa jadibedus: nema je bas mnogo al' su zato vlasi tanke, od detinjstva su me ubedjivali da treba da se sisam na kratko, "da ojaca koren" :blink: kasnije sam nosila krace jer je lakse (wash & go pristup) a i nisam bas poginula za cickanjem-lickanjem svoje persone.i evo, docekah doobre godine da napokon pustim svojim kosmatim fantazijama na volju. mali korak za coveka...e, da sad ne pomislite da mi je kosa duga k'o u vile ravijojle, evo kako to izgleda:photo0369ue3.th.jpgpoz

Edited by le petit nicolas
Link to comment

za te svrhe preporucujem pivo - prrebogato vitaminom be koji je od krucijalne vaznosti za zdravu i sjajnu kosu.ps. da ne bude zabune: eksterna upotreba :P poz

Edited by le petit nicolas
Link to comment

LPN, lipa ti je frizura, tanja kosa ošišana stepenasto djeluje lepršavo na način koji je gotovo nemoguće postić sa onom većeg volumena.

Pa bar u mom slucaju stanjivanje kose dovodi do povecanog volumena gornjeg dela kose (strucni izraz : napravi mi se kaciga na glavi) a obicno ti istanjeni krajevi mi deluju odvratno posle nekog vremena...
Ova pojava na ricastoj kosi završava tzv. pešalovkom pesalov_ep.jpg (po Nikolaju Pešalovom, dizaču utega koji je bio pionir ove frizure u njenom drugom valu popularnosti, od kraja 90-ih na ovamo). Inače, moja je kosa ricasta i ima je dosta, s tima da kvaliteta kovča ovisi uglavnom o atmosferalijama. Od načina obuzdavanja uglavnom koristim pjenu za kosu (Wella, sad eksperimentiram s ovom Keune), koja ih zacimetira u postojećem obliku da ne moram strahovat šta će se desit ako npr. popodne okrene na buru. Ni sa jednim od preparata u obliku sprejeva, npr. za "oživljavanje kovrči" nemam dobra iskustva.
Link to comment
  • 2 weeks later...
nema problema, mogu ja da pricam sama sa sobom na ovom topiku :Dkupila dvofazni (bez uzemljenja) balzam iz iste ove kolekcije, super je i on.
Jel' ovo može da se kupi u Srbiji?
Link to comment

probala negde ranije pomenuti schwartzkopf gliss kur.odlicna stvar, sa svih onih 19 dzu-dzu sastojaka. prvi put se kosa ponasa kao da je stavljen balsam (moze da se rasceslja, zadovoljevajuce je meka, ali ne mlitava), a da nemam onaj slinavi dozivljaj kad petljam sa pravim balsamima. i vrlo lepo mirise. za razliku od jednog prethodnog schwartzkopfa (braon bocica) za koji su me naludeli da kupim i koji je tako otuzno i dugotrajno zracio miris kokosa da mi je pripadala muka.ps. ako neko voli opisani miris, poklanjam tek nacet sampon. +balsam (da, da, once is rarely enough for me -_- ).poz

Edited by le petit nicolas
Link to comment
ps. ako neko voli opisani miris, poklanjam tek nacet sampon. +balsam (da, da, once is rarely enough for me ).
e, ovo je supe fora koja dobro funkcionise na nekim vecim forumima: razmjena kozmetike.kozmetika je velika mamipara, kupis-probas-sahranis jer ne odgovara, pa onda kupis drugo, i sl.prijavljujem silikonske kapi alfaparf, tek nacete. isuse mi kosu. i narandzasto nivea pakovanje za suvu kosu.
Link to comment

jos je bolja fora sa parfemima. raskorak izmedju utrosenog novca i naknadne pameti, tj. zajeb je veci.u mom slucaju cak ne mora ni to biti. vrlo sam podlozna afektivnom secanju tako da, recimo, imam parfeme koje ne koristim jer sam ih stavila u nekim losim situacijama ili koristila tokom - faza. i sad ne mogu ni da ih primirisem.ili, parfemska mleka: ne znam u cemu je stvar, ali neka ostavljaju 'gnjeckavo-lepljivu' (moju) kozu, a neka ne. a to ne znam dok ne kupim, namazem i sacekam par sati. ajd' sad, lpn, budi ti tu pametna :blink: poz

Edited by le petit nicolas
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...