Jump to content
IGNORED

Just Wash and Go?


Lynn

Recommended Posts

ultimativni sampon i sve ostalo za kosu, nazalost, nema ga po evropi jos uvek, samo kod kraljevskog naroda.cw.jpgkad ga nemam, kosa nocna mora.sve kombinacije prave haos, od pudlice do pulija, po izboru.jedino sto sam provalila da svaki proizvod namenjen kao kovrdzavoj kosi sluzi da se ona ispegla, a oni za ravnu bar jedan dan pruzaju iluziju pristojne "frizure".volela bih da se jednog jutra probudim i u ogledalu vidim ravnu metlu na glavi.

Link to comment
  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    24

  • msmodesty

    16

  • Valkyrie

    16

  • Redridinghood

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

imam pitanje od fundamentalnog značaja. kad perete kosu, je l' imate šampon-šampon-regenerator ritam ili šampon-regenerator?
sampon-regenerator-regenerator :) (sa i bez ispiranja)ne nosim svoje sampone kod frizera. kad je sranje, nek je bal (ljudi se boje zubara, a ja frizera)
Link to comment

sampon-sampon-regenerator-regenerator. sa i sa ispiranjem. premda bi mozda i 2x duze drzanje regeneratora dalo isti rezultat. sujevjerna sam, ne pokusavam.

Edited by morgana
Link to comment
(ljudi se boje zubara, a ja frizera)
A ja i jednog i drugog <_< A kod frizera ne nosim svoj sampon....al zato sto bi me bilo blam da to uradim.... :blush:
Link to comment

smatram kako nema ničeg prirodnijeg od straha od frizera, posebno kada u ruci drži agesivnu kemikaliju i tvoju kosu. u takovoj poziciji ne virujem nimalo u ravnopravnu komunikaciju.

Link to comment
  • 10 months later...
sta je ovo, rikno topik?svratih da wubnem biopoint cromatix, sampon za plavuse (i policajce)nek crkne l'oreal elseve
Tja,di sad to rece, di si bila pre par meseci? Jesi probala i njihove farbe ili si se zadrzala na samponima?A s L'orealom elsev-om sam se prijateljski pozdravila pre ihaa godina jedino mi u finom sećanju ostala maska za kosu i to ona žuta sa ceramidom.
Link to comment

Meni je L'oreal Elseve Pink (neki sa bisernim česticama) potpuno otkrovenje, kosa mi je super od njega i puna majušnih svetlucavih čestica :wub:Imam šampon, balzam koji se ne ispira i ono na pumpicu (takođe ne ispira). A i miriše na neke voćne žvake.

Edited by Valkyrie
Link to comment

Uh, meni taj L'oreal mastio kosu, koja se i bez toga dovoljno brzo masti (vlasište). Ali probat ću onu masku šta se nanosi samo na vrhove, bar zbog mirisa.Inače, moj "it" šampon je onaj iz Nivea Diamond gloss linije. Stvarno mi kosa nikad nije bila mekša, mirisnija i svilenija, sporije se masti - divota. Miriše na onaj njihov Creme losion. ^_^ Mada, lako moguće da sam to umislila. :niveawhore:Inače, brinete, meni ovo nije valjalo. Em ne volim proizvode koji se ne ispiru, em sam jedva raščešljavala dugu mi grivetinu nakon toga, em je ljepljivo. I ostavljalo mi je tamne mrlje na kušinu. :blink: šteta, ima neki čokolada - kakao miris. Info; http://www.nivea.hr/products/show/486

Link to comment

I meni je L'oreal dosta mastio kosu, mada nisam probala ovu roze bisernu liniju koju dosta hvale,meni Fructis samponi i maske odgovaraju a pored njih dok nisam skratila kosu za raspravljanje sam koristila Gliss kur sprej,ne maste,kosa se lepo rasceslja,a ovaj roze ima u odnosu na druge sprejice iz iste kolekcije i najlepsi miris.Cena im smesna a i traju jako dugo.14725010.jpg

Link to comment

Imam i Nivea Diamonds šampon i balzam i Gliss Kur i tečnu svilu i neki repair treatment..Kad bolje pogledam, ja sam Parfimerija :mellow: ..Inače meni ispirajući preparati prolongiraju pranje kose za još pola sata (na početnih 35- 45 min) a to je luksuz koji na ovu zimoću sebi ne mogu da priuštim. Kosa mi je duga, gusta i sa gomilom nekih šugavih lokni, nemam živce da joj ugađam baš kako ona to oće.

Edited by Valkyrie
Link to comment

lena21, nisam probala biopoint farbe, slab je izbor nijansi u mom selu. ako ih testiras, javi rezultate :D]edit: medju elseve samponima roze je stvarno najbolji

Edited by morgana
Link to comment

Oh, oh... konacno jedan ultimate zenski topic! Na ove madjije za kosu trosim po pola plate, kukala mi majka. I opet to nije to, ne bi me pustili u reklamu. Nego, da vas pitam zenske: da li je neka videla negde, dead or alive, REVLON kondisner 2 in 1, ovo:prod_revlon_equave.jpg:wub: I miss you so.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...