Jump to content
IGNORED

Just Wash and Go?


Lynn

Recommended Posts

  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    24

  • msmodesty

    16

  • Valkyrie

    16

  • Redridinghood

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

a jel koristis ikad sampone za plavu kosu?ne mislim na onaj protiv zutila, nego za pojacavanje boje.
nisam nikad..ja se farbam keuneom,pola fabre 1517 +pola 9%,pola 12% hidrogena pa mi frizer opere kosu nečim iz keunea,to nikad ne znam šte je :unsure: a kod kuće ostatk meseca koristim ovaj šampon i balsam i da mi ne raste kosa tj da nema izrastka ne bih morala ništa ni da menjam jer keune sa keuneom daje najbolje rezultate,tako su ih valjda napravili,jbmliga..a meni daje super rezultate i najzad sam ih pronašla,generalno sam srećnija sa keuneom ali sada posebno kada sam najzad pronašla tu kombinaciju :wub: i evo kako to sada izgleda..ja sam ova plava :D CopyofIMG_9199.jpg Edited by ivy
Link to comment
UNIQ0001H_UNIQ0001H.jpgda skrenem paznju na ovaj odlican revlonov proizvod koji resava vecinu problema s kosom.u beogradu kosta 1350 dinara, ima ga u radnji koja prodaje sve za kosu u nusicevoj. Edited by darling
Link to comment
Jutros u DM-u na Zelenom vencu vidim imaju od te žute linije Care line šampon, mali leave-in hair repair, kondicioner u spreju i šampon, ali kondicioner u tubi nema, bar ne u ovoj prodavnici.
pa da,to je onda ta standarna ponuda u svim DM-ovima i Lilijima jer sam u Ns obišla sveijednu prodavnicu..a taj kondicioner u spreju mi je preskup i mali je a ja sam seljanka koja bi to prskala ko luda i potrošila za tri pranjaneka,doneće meni moj frizer celu litru iz distribucije/veleprodaje pa da imam decenijama :lol: hvala za info u svakom slučaju :)
Link to comment
pa da,to je onda ta standarna ponuda u svim DM-ovima i Lilijima jer sam u Ns obišla sveijednu prodavnicu..a taj kondicioner u spreju mi je preskup i mali je a ja sam seljanka koja bi to prskala ko luda i potrošila za tri pranjaneka,doneće meni moj frizer celu litru iz distribucije/veleprodaje pa da imam decenijama :lol: hvala za info u svakom slučaju :)
ima tog balzama u dm-u na trgu nikole pašića (u bg-u jelte). i to je neko mini pakovanje od 50ml za 400-500din. jel se taj balzam sporo troši ili oni besne s tim cenama?
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...