Jump to content
IGNORED

Just Wash and Go?


Lynn

Recommended Posts

ali ne vredi... mene nervira sto kad zavezem kosu tamo gde su zulufi, tu mi se vidi kako je koza crvena...
ujee, da! ja sam se godinama farbala u crveno, ridje i takoto i imala sam bas taj problem. kako ofarbati taj deo, a da ne ostane braonkastih/prirodnih momenata. i uvek je moralo da ostne malo, ako ne zelim crnenu kozu. angry.gif Edited by vin
Link to comment
  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    24

  • msmodesty

    16

  • Valkyrie

    16

  • Redridinghood

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

... a crvenu vec godinama ne mogu da nadjem da izgleda onako kako ja hocu, a to je da ima onaj vodeni efekat.
a gde uopste nadjes crvenu, bilo kakvu? kazu da ako pomesas puder ili senku sa malo vazelina, dobijes taj "vet luk".
Link to comment
  • 2 weeks later...
skoro se nisam ovoliko odusevila napretkom primenjene hemije i kozmetologije
ne znam sta da ti kazem. ja sam upravo vecheras postigla da operem sve kose u kuci, pa usput i svoju ^_^chemu sluzi taj zejtin od keratina?kako chudno pishu kerozin :lol: Edited by thermal bug
Link to comment
ne znam sta da ti kazem. ja sam upravo vecheras postigla da operem sve kose u kuci, pa usput i svoju ^_^chemu sluzi taj zejtin od keratina?kako chudno pishu kerozin :lol:
kako lepo manje svrbi kad se kosa opere :Di kako se manje masti kad je sveze ofarbana...a keratin - pa bas tako - zejtin :) cim ga stavis kosa bude meksa pa kazu da svaki drugi preparat tako onda jos bolje radi a dlaka jos ojaca posto je bolje zamascena.
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Jeste, jeste Cvrle. Beogrdaska 4, ja mislim. Čovek divno šiša (jes da sam ja samo krtila krajeve jer opet puštam kosu, no dobro), a u salonu prodaju enormne količine raznoraznih zezancija za kosu.
Evo pročitah sve s ovog topika, sve pomenute farbe sam koristila uključujući i Keune koji je najbolji, ali kad se farbaš kod frizera. Meni je od više boja smućkao neku fantastičnu boju, baš sam bila zadovoljna. Međutim, ja volim da se farbam kad mi se ćefne, a kod frizera se zakazuje i dugo traje, ja ne mogu toliko samo da sedim, ovako staviš farbu pa dalje radiš nešto po kući. Čujem da kod Cvrleta ima da se kupi Koleston Perfect koji ima najbolju paletu plavih nijansi. Farba li se iko Kolestonom i da li još neko ima iskustva sa Cvrletom? Edited by halloween
Link to comment

Ja sam se jedan period sisala kod njega. Super mi bilo, ali mi je posle malo dosadilo zato sto sam staaaaalno izlazila sa istom frizurom. I 2 puta pramenove u 5-6 boja po njegovom izboru i bilo je fantasticno!Posle me prosla zelja za farbanjem, pa sam sad natural :)

Link to comment
Hvala, znači, ako skupim mooda i obojam se
Još nisam, da se zna. A za sve vas koje se patite s ravnanjem kose, gomila žena se kune u liniju Schwartkopf Asia straight (ne, ni traga KaDePejštini u nativima kozmetičkih proizvoda), ne radi čuda, ali inače poslušnije kovrče sasvim pristojno kroti. Ja se i dalje držim svog bebećeg šampona.Eve slika te Ejža strejt2dqirdx.jpg
Link to comment
Još nisam, da se zna. A za sve vas koje se patite s ravnanjem kose, gomila žena se kune u liniju Schwartkopf Asia straight (ne, ni traga KaDePejštini u nativima kozmetičkih proizvoda), ne radi čuda, ali inače poslušnije kovrče sasvim pristojno kroti. Ja se i dalje držim svog bebećeg šampona.Eve slika te Ejža strejt2dqirdx.jpg
koristim (: imam standardnu, vec toliko puta pominjanu, loknastu kosu (: ova linija je prilicno okej, uz pomoc fena i pegle ispada skroz dobro (samo treba vremena) ali kada je vlaga napolju, meni ne pomaze ): ali definitivno vredi probati, moja pegla je svakako na izdisaju pa uz neku bolju i novu ocekujem jos bolje rezultate (:inace, letos mi je za definisanje lokni bio fenomenalan ovaj preparatTigi Catwalk Curls RockPostoji cela kolekcija, ali i ovaj sam sasvim lepo radi posao (:
Link to comment
i kako se manje masti kad je sveze ofarbana...a keratin - pa bas tako - zejtin :) cim ga stavis kosa bude meksa pa kazu da svaki drugi preparat tako onda jos bolje radi a dlaka jos ojaca posto je bolje zamascena.
nesto mi je ovde kontradiktorno :unsure:
Link to comment
nesto mi je ovde kontradiktorno :unsure:
nemas bre pojma - kako ne razumes skriveni smisao (a mora da je ultra dosadno na forumu cim si dosao na W&G :)manje se masti koren a keratin zamasti krajeve (i koren.. ali nekako drugacije i boljekao most u Mostarutako nekakostrasno sam neofarbana i neoshishana tako da u stvari ne bi trebalo da imam pravo da pisem ovde :(
Link to comment
ma dosadno na poslu, gde moze da bude dosadno na forumu :lol: a i ja sam moderan muskarac koji voli da procita nesto novo o samponima za kosu :lol: istina, kosa mi sve vise gubi pigmente i nekako se proredjuje ali i nema veze jer se shisham uvek na 3 mm. i ozbiljno, stvarno je to fenomen, sto se cesce pere kosa mucene lojne zlezde u korenima vlasi rade prekovremeno po nekom svom genetskom programu da bi odrzale neku kao prirodnu zamascenost vlasi i onda je gadan fenomen kada ja ne operem kosu svaki dan i imam trip da je masna kao da sam glavu masirao maslinovim uljem. taj paradox, da se kosa isposcuje redovnom negom i da mora da se zamascuje preparatima, to je valjda jedna od cena zivota u civilizaciji.
Link to comment
  • 1 month later...

sudeci po sazaljivom pogledu frizerke kad sam joj rekla da za razvijanje farbe koristim 6 ili 9% hidrogen, ovo je stvar opste kulture. al mozda nekom i posluzi:naime, poslije 2 godine neuspjesnih a brojnih pokusaja da se, iz blajhane kose (i posljedicno sa neujednacenom osnovom, i horizontalno i vertikalno) vratim u sopstvenu boju, pocela sam da koristim 3% hidrogen i konacno postigla srednje pepeljasto plavu koja poslije 2-3 pranja ne ode u narandzasto. ladno se ne ispire, makar ne bitno. boja se sasvim fino razvije, uprkos mom strahu. pretpostavljam da recept ne vazi za svijetlo plave nijanse.

Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...