Jump to content
IGNORED

Just Wash and Go?


Lynn

Recommended Posts

odličan za kad moraš da malo-malo pereš zbog vrućine i ''potparivanja'' a da nije prljava za ''pravo pranje''.neagresivan totalno a preslatko miriše :)
taman sam htela da postavim pitanje na ovu temu... imam (nakon dosta godina) bas dugu kosu (za moj pojam :)) i lepo cu odlepiti od vrucine... glava se potpari, a kosa nije prljava... ovo deluje ko zgodan savet :)
Link to comment
  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    24

  • msmodesty

    16

  • Valkyrie

    16

  • Redridinghood

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

e, a jel stavljate ljeti neku posebnu UV zaštitu. viđala sam reklame nekih "maziva", kao s UV filetrima. nije mi jasno od čega štite, da ne dobijemo melanom dlake?
ja ovo vech par godina...IMG_5772.jpgem super radi, em fantasticno mirise... kad upoznam nove prijateljice, obavezno me pitaju koji mi je to parfem
Link to comment
jooj, ja stavljam i radi, ali to sam samo ja, meni bi radila i kisela voda koliko verujem
pa kisela voda je puna minerala
ja ovo vech par godina...
hvala, zvuči kul. odoh onjuškat...
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ošišala sam se malopre, ali ne onako kako sam planirala. Frizura mi je sada slična onoj sa prethodne strane (za koju sam skupljala hrabrost) ali duža. Slična je po obliku - i kod mene dužina na profilu ne prelazi mnogo dužinu šiški, ali su repovi znatno duži. Zapravo, skoro da sam zadržala dužinu (skraćeno nekih, šta znam, 5-10 cm, ali na moju dužinu to je nebitno), ali mi je kosa toliko stanjena da se dalje to ne bi moglo raditi. Nisam ja oduvek ovakva kukavica za radikalnije promene*, naprotiv, ranije sam bila sklona raznim egzibicijama, dramatičnim promenama boje i skraćivanjima posle kojih godinama nisam mogla da pustim kosu. I sad mi je kosa duga tek par godina. Zato sam sad toliko oprezna. * S tim u vezi, naletela sam na 1 interesantan tekst. Nervni slom lepote. Jeste ovo malo pojednostavljivanje, ali mogla bih da kažem da je u mom slučaju, barem 1 šišanje predstavljalo neko "kažnjavanje"...Ova moja nova frizura zahteva malo "gužvanja" kose (na profilu) sa penom. Penu nisam koristila ne pamtim otkad. Uzela sam Taftovu, ne znam da li ima boljih. Frizer mi kaže da je od svake pene pivo i bolje za oblikovanje i hranjivije za kosu. On kaže da "miris" piva brzo izvetri. Ne znam, videću, nisam još probala...

Link to comment
  • 1 month later...
8zjomu.jpgBest buy ikad što se kose tiče. Moja se brzo masti, al evo već 4 dana izgleda kao da sam je prije 3 sata oprala. Doslovno. Kako imam kus grivetine i treba mi regenerator za raščešljavanje, shvatila sam da ću korištenjem ovog čuda i uščuvat novaca jer ovo raspetljava kosu lako i bezbolno. A miriše... :wub: Prvi baby šampon koji mi odgovara, Johnson's mi je radio neviđen nered od kose.
Link to comment
  • 2 weeks later...

zene sto se farbate u crno ili crveno...kako skidate ostatke boje sa glave, nakon ispiranja farbe i pranja kose.meni jebeno uvek ostane crvena glava na nekim mestima... i to nije frka, sa sledecim pranjem kose nestane..al danas sam se farbala, pa mi nesto hitno da do sutra to nestane... a mnogo me mrzi da opet perem kosu...eni solusns?

Link to comment

Killi, yebiga, što se tiče tvog pitanja - nemam blage veze.However, baš mi ti trebaš; kako se ozbiljno bavim mišlju da od prirodne brinete postanem crvenokosa, zanima me, čisto da se ne sjebem i izgledam cirkusantski - je li nakon toga nešto nužno mijenjam boje i nijanse šminke? :unsure: Ono, plavo/zeleno/ljubičasto/sedefasto...sjenilo - šta da izbacujem iz arsenala, tojest koje boje? Micim, boja u koju bih se opiturala je pomalo specifična (burgundy crvena), cijenim da i ne paše baš sve uz nju...Same goes i za ličila za usne.

Link to comment

uf, mozda i nisam prava osoba za tvoje pitanje...jedine senke koje ja ne koristim su braon i ljubicasta. braon jer nisam neki fan, a ljubicasta mi nesto ne stoji, a crvenu vec godinama ne mogu da nadjem da izgleda onako kako ja hocu, a to je da ima onaj vodeni efekat. ostalo od serpa plave, srebrne, zlatne i crne, do zute i zelene i pink... a posto sam svetlog tena, uglavnom koristim rozikasto rumenilo. za karmin, lip gloss pojma nemam, uglavnom neutralne, posto ja uvek sibam vise na oci. lepom licu sve lepo stoji, tako da... udri sta ti se svidja :D

Link to comment
zene sto se farbate u crno ili crveno...kako skidate ostatke boje sa glave, nakon ispiranja farbe i pranja kose.meni jebeno uvek ostane crvena glava na nekim mestima... i to nije frka, sa sledecim pranjem kose nestane..al danas sam se farbala, pa mi nesto hitno da do sutra to nestane... a mnogo me mrzi da opet perem kosu...eni solusns?
ne znam kako sada da regulises to, osim da operes opet kosu, ali znam kako sledeci put da nemas takav problem. dakle, krema za lice. pre pocetka farbanja. namazes oko kose, ono, 2 cm na celo, oko usiju, iza usiju, deo na vratu, dakle ceo krug. i pocnes da se farbas. krema zastiti kozu od dodira sa farbom. to je to. kad skines kremu, skines i taj deo farbe koji se dodirnuo sa kremom.
Link to comment

@vinznam za jadac :Dali ne vredi... mene nervira sto kad zavezem kosu tamo gde su zulufi, tu mi se vidi kako je koza crvena...bah, opracu kosu ujutru :s nema druge.thanks!

Link to comment
...
Hvala, znači, ako skupim mooda i obojam se, neće puno toga letit u smeće. A vidim i da imamo iste afinitete što se šminkanja tiče.Nego, laknulo mi ovo što napisa u vezi nijansi za oči, a za usne mi je bilo skoro svejedno, tu ionako pičim laganije nijanse, znači i nije nešto što bi se baš "sudaralo" sa tamnocrvenom.Thnx again.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...