January 14, 200818 yr Legendarni frizer Alexandre de Paris je umro. Ne zna se kad, ne zna se gde. zna se da su njegove frizure ostale legendarne:on je bio taj koji je napravio pundjicu za Jackie Kennedy sa dijamantimatrazim, trazim fotografije legendarnih frizura... Edited January 14, 200818 yr by msmodesty
January 14, 200818 yr mislim da je ontološki starije pitanje da li uopće bojat prosijedu kosu...:klimoglav:
January 14, 200818 yr ajde eksperti pitanje: cime da farbam prosedu kosu a da ne izgledam ko fazan?Restoria . Kosa je u pocetku zuckasta, a onda dobija prirodno smedju nijansu. Moras da budes uporan
January 14, 200818 yr Kroz zuckastu fazu su prolazili ljudi sa skoro potpuno belom kosom. Nema sanse da se primeti na prosedim zaliscima
April 3, 200818 yr ovaj, je l' moguće da nemamo topik o kosi? ali sećam se da smo raspravljale o farbama, ali ne znam gde je to... :(imam pitanje od fundamentalnog značaja. kad perete kosu, je l' imate šampon-šampon-regenerator ritam ili šampon-regenerator?da. odlučila sam da operem kosu.
April 3, 200818 yr ovaj, je l' moguće da nemamo topik o kosi? ali sećam se da smo raspravljale o farbama, ali ne znam gde je to... :(imam pitanje od fundamentalnog značaja. kad perete kosu, je l' imate šampon-šampon-regenerator ritam ili šampon-regenerator?da. odlučila sam da operem kosu.shampon-regenerator-nekad i "hranljivi" sprej za na mokru kosu/"krem" za na suvu kosune valja (kazu) prato kosu sa dva sampona i jeste da bude posle previse naelektrisana
April 3, 200818 yr budibogsamnom. hvala, sad cu da darim report moderatorkama. a tvoj stav šampon-regenerator?
April 3, 200818 yr Sampon-sampon- regenerator - previse kose da bih je oprala samo jednim samponom, kada stavim prvi sampon kao da ni ne dodje do temena na nekim mestima :( A inace na svako 3., 4. pranje, posle farbanja ili ako se cesce feniram u nekom periodu - balsam menjam pakovanjem Edited April 3, 200818 yr by Redridinghood
April 4, 200818 yr šampon-šampon-regenerator. u extremnim slučajevima šampon-šampon-šampon-regenerator. kad idete na feniranje, jel nosite svoje šampone il se prepuštate slučaju?
Create an account or sign in to comment