Jump to content
IGNORED

Just Wash and Go?


Lynn

Recommended Posts

Ja sam kupovala par puta njihove šampone i balzame (neke plave, for dry hare, čini mi se) i meni je odgovarao. Sestri sam kupila bila za plavuše i ona isto kaže da joj je dobar, omekša kosu tretiranu farbom.Inače, njihove silikonske kapi za kosu su super, na sniženjima su mnogo jeftinija od klas-ovih a i (bar meni) bolja i lepše mirišu (a to je bitno, naravno) Kad pominješ Avon, nisam probala ali sam od dosta njih čula da je ona maska za kosu od maslina (mislim da je to ona Planet Spa kolekcija) nešto fanstastično.Inače, imam pitanje za stručnjake za farbe:videla sam neku novu kolekciju Wella Safira (tako nešto), jako mi se dopale farbe, imaju navodno neki kašmir u sebi i tako neke orijantalne munjice, ali jedna košta skoro 700 dinara (meni trebaju bar 2 za jedno farbanje). Da li neko ima iskustva sa tom farbom i da li je stvarno vredna tih para ili je prosto napucana cena zbog marketinške atraktivnosti i paljevina poput mene :blush: ?p.s. evo je:Packshoty1_43982ec871b4e.jpg

Link to comment
  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    24

  • msmodesty

    16

  • Valkyrie

    16

  • Redridinghood

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sam kupovala par puta njihove šampone i balzame (neke plave, for dry hare, čini mi se) i meni je odgovarao. Sestri sam kupila bila za plavuše i ona isto kaže da joj je dobar, omekša kosu tretiranu farbom.Inače, njihove silikonske kapi za kosu su super, na sniženjima su mnogo jeftinija od klas-ovih a i (bar meni) bolja i lepše mirišu (a to je bitno, naravno) Kad pominješ Avon, nisam probala ali sam od dosta njih čula da je ona maska za kosu od maslina (mislim da je to ona Planet Spa kolekcija) nešto fanstastično.
Suv zec. :lol: (znam da je lapsus, ali divno zvuči. prsla sam totalno)Jao bre. I ja sam čula da je Planet Spa divota jedna i ta kolekcija ima gomilu stvari koje obećvaju. A ja sam kao odlučila da sad ne uzimam ništa iz te kolekcije. :ide da se opet preračuna:Avon
Link to comment
Suv zec. :lol: (znam da je lapsus, ali divno zvuči. prsla sam totalno)
kez_07.gifMeni se Avon isplati jer uvek uzimam od super drugarice-dilerke koja mi daje neki popust od 25% (to je valjda ako ima narudžbinu preko xxxx dinara, ne znam tačno, a uvek nakuca preko te cifre, samo ne sme njen gonič robova [nadređena dilerka] da zna za to).btw, ova torba u novom katalogu je preslatka, moraću da pogledam o čemu se tu radi..
Link to comment
de da nadjem alfaparf evolution farbe? nema u kraju vise, razmatram samoubistvo.
Pa sigurno ima u Delta Sitiju ali forumaši su se dogovorili da tamo ništa ne kupuju, iz principijelnih razloga. Ko izda ..... :rolleyes:I ne skreći temu, još je otvoreno moje pitanje Wella Safire, čekaj svoj red angry.png
Link to comment
Pa sigurno ima u Delta Sitiju ali forumaši su se dogovorili da tamo ništa ne kupuju, iz principijelnih razloga. Ko izda ..... :rolleyes:I ne skreći temu, još je otvoreno moje pitanje Wella Safire, čekaj svoj red angry.png
izvini, kajem se. ova safira ti stvarno izgleda mega fensi, i boja je super i sve, ali cekacemo nekog ko je koristio da nam kaze nesto o tome. evo npr. precog.
Link to comment

Ja koristim wella safiru - kosa mi je prilicno osetljiva (tanka) tako da se trudim da to sto stavim bude koliko toliko kvalitetno. Farbala sam se juna, bila posle toga na moru 20 dana (sunce,slana voda, sunce..) kosa mi uopste nije pozutela, u stvari posvetlela. Koristim uglavnom smedje nijanse (mislim da se farba zvala turska moka ili tako nesto) - bitno mi je samo da boja nema nista crvenkasto u sebi. Mislim da je dodatak koji dobijas uz farbu, tzv. osvezivac boje koji stavis 2-3 nedelje nakon farbanja pa boja bude kao nova, cista sminka, ali sama farba je sasvim o.k.

Link to comment
ja imam srece pa kad perem vugla
dobro, mislio sam na grudi, spijunu.
Ko laže taj i krade. Ko krade taj ide u zatvor a ko ide u zatvor ima buve i sa njim nećemo da se družimo :)Kingmakerka, a nećeš posle da me opet sažaljivo gledaš sa ''Ma smeeeđa si, jeeesiiii'' ? :(
Link to comment
Kingmakerka, a nećeš posle da me opet sažaljivo gledaš sa ''Ma smeeeđa si, jeeesiiii'' ? :(
pa necu, naravno. mislim, sto bih ti rekla da imas smedju kosu kad si crna? :unsure: nisam ludaca. ajde, ajde, kupuj tu farbu (jeste zajebano kad imas kose, to sam shvatila iz tvog prethodnog posta, mislim dve farbe... uzas. a sigurno ti i kosa brzo raste), pa da vidimo oce li ispasti. psvelecasni, lokne i kovrdze su isto.
Link to comment

vratila se od frizerki, ofarbale me, pramenovi u dve boje, oni tanki, tanki , osisale me, feniranje... divotapa se pitam: sto se farbate same? znam da u bgd ima sjajnih frizera. sta je u pitanju? vreme?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...