Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Just Wash and Go?

Featured Replies

Ja sam kupovala par puta njihove šampone i balzame (neke plave, for dry hare, čini mi se) i meni je odgovarao. Sestri sam kupila bila za plavuše i ona isto kaže da joj je dobar, omekša kosu tretiranu farbom.Inače, njihove silikonske kapi za kosu su super, na sniženjima su mnogo jeftinija od klas-ovih a i (bar meni) bolja i lepše mirišu (a to je bitno, naravno) Kad pominješ Avon, nisam probala ali sam od dosta njih čula da je ona maska za kosu od maslina (mislim da je to ona Planet Spa kolekcija) nešto fanstastično.Inače, imam pitanje za stručnjake za farbe:videla sam neku novu kolekciju Wella Safira (tako nešto), jako mi se dopale farbe, imaju navodno neki kašmir u sebi i tako neke orijantalne munjice, ali jedna košta skoro 700 dinara (meni trebaju bar 2 za jedno farbanje). Da li neko ima iskustva sa tom farbom i da li je stvarno vredna tih para ili je prosto napucana cena zbog marketinške atraktivnosti i paljevina poput mene :blush: ?p.s. evo je:Packshoty1_43982ec871b4e.jpg

  • Replies 222
  • Views 43.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

jebte ja mislio neki vic ovaj topic she just wash&go kad ono...eto necu vise majkemi.

Ja sam kupovala par puta njihove šampone i balzame (neke plave, for dry hare, čini mi se) i meni je odgovarao. Sestri sam kupila bila za plavuše i ona isto kaže da joj je dobar, omekša kosu tretiranu farbom.Inače, njihove silikonske kapi za kosu su super, na sniženjima su mnogo jeftinija od klas-ovih a i (bar meni) bolja i lepše mirišu (a to je bitno, naravno) Kad pominješ Avon, nisam probala ali sam od dosta njih čula da je ona maska za kosu od maslina (mislim da je to ona Planet Spa kolekcija) nešto fanstastično.
Suv zec. :lol: (znam da je lapsus, ali divno zvuči. prsla sam totalno)Jao bre. I ja sam čula da je Planet Spa divota jedna i ta kolekcija ima gomilu stvari koje obećvaju. A ja sam kao odlučila da sad ne uzimam ništa iz te kolekcije. :ide da se opet preračuna:Avon
Suv zec. :lol: (znam da je lapsus, ali divno zvuči. prsla sam totalno)
kez_07.gifMeni se Avon isplati jer uvek uzimam od super drugarice-dilerke koja mi daje neki popust od 25% (to je valjda ako ima narudžbinu preko xxxx dinara, ne znam tačno, a uvek nakuca preko te cifre, samo ne sme njen gonič robova [nadređena dilerka] da zna za to).btw, ova torba u novom katalogu je preslatka, moraću da pogledam o čemu se tu radi..

de da nadjem alfaparf evolution farbe? nema u kraju vise, razmatram samoubistvo.

de da nadjem alfaparf evolution farbe? nema u kraju vise, razmatram samoubistvo.
Pa sigurno ima u Delta Sitiju ali forumaši su se dogovorili da tamo ništa ne kupuju, iz principijelnih razloga. Ko izda ..... :rolleyes:I ne skreći temu, još je otvoreno moje pitanje Wella Safire, čekaj svoj red angry.png

ja imam srece pa kad perem vugla, samo obrisem peskirom i voila, nista lokne, nista kovrdze. mislim da je do sampona, naime koristim dove hair care. :)

ja imam srece pa kad perem vugla, samo obrisem peskirom i voila, nista lokne, nista kovrdze. mislim da je do sampona, naime koristim dove hair care. :)
Je li, koga ti zajebavaš?

dobro, mislio sam na grudi, spijunu. <_<

Pa sigurno ima u Delta Sitiju ali forumaši su se dogovorili da tamo ništa ne kupuju, iz principijelnih razloga. Ko izda ..... :rolleyes:I ne skreći temu, još je otvoreno moje pitanje Wella Safire, čekaj svoj red angry.png
izvini, kajem se. ova safira ti stvarno izgleda mega fensi, i boja je super i sve, ali cekacemo nekog ko je koristio da nam kaze nesto o tome. evo npr. precog.

Ja koristim wella safiru - kosa mi je prilicno osetljiva (tanka) tako da se trudim da to sto stavim bude koliko toliko kvalitetno. Farbala sam se juna, bila posle toga na moru 20 dana (sunce,slana voda, sunce..) kosa mi uopste nije pozutela, u stvari posvetlela. Koristim uglavnom smedje nijanse (mislim da se farba zvala turska moka ili tako nesto) - bitno mi je samo da boja nema nista crvenkasto u sebi. Mislim da je dodatak koji dobijas uz farbu, tzv. osvezivac boje koji stavis 2-3 nedelje nakon farbanja pa boja bude kao nova, cista sminka, ali sama farba je sasvim o.k.

velecasni, molicu. -_- koristim kanu za obrve, to je prirodno, a ne ove miskoviceve produkte.

ja imam srece pa kad perem vugla
dobro, mislio sam na grudi, spijunu.
Ko laže taj i krade. Ko krade taj ide u zatvor a ko ide u zatvor ima buve i sa njim nećemo da se družimo :)Kingmakerka, a nećeš posle da me opet sažaljivo gledaš sa ''Ma smeeeđa si, jeeesiiii'' ? :(
Kingmakerka, a nećeš posle da me opet sažaljivo gledaš sa ''Ma smeeeđa si, jeeesiiii'' ? :(
pa necu, naravno. mislim, sto bih ti rekla da imas smedju kosu kad si crna? :unsure: nisam ludaca. ajde, ajde, kupuj tu farbu (jeste zajebano kad imas kose, to sam shvatila iz tvog prethodnog posta, mislim dve farbe... uzas. a sigurno ti i kosa brzo raste), pa da vidimo oce li ispasti. psvelecasni, lokne i kovrdze su isto.

vratila se od frizerki, ofarbale me, pramenovi u dve boje, oni tanki, tanki , osisale me, feniranje... divotapa se pitam: sto se farbate same? znam da u bgd ima sjajnih frizera. sta je u pitanju? vreme?

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.