September 22, 2025Sep 22 6 minutes ago, Shan Jan said:Gde to letis, na ISS?Blizu AucklandJoš me na povratku čekaju dva takva, jedan od njih 13:40
September 22, 2025Sep 22 1 hour ago, Roger Sanchez said:Blizu AucklandJoš me na povratku čekaju dva takva, jedan od njih 13:40 Jbt, ja sam sad imao jedan od 11+ sati, i raspao sam se... dva, mislim da bi ujedao... Ne mogu da spavam u avionu, nema šanse, duže od sat, sat i po po letu...
September 23, 2025Sep 23 1 hour ago, radisa said:Jbt, ja sam sad imao jedan od 11+ sati, i raspao sam se... dva, mislim da bi ujedao... Ne mogu da spavam u avionu, nema šanse, duže od sat, sat i po po letu...Ja bas suprotno, spavam ko beba u avionu, ti koji lete toliko imaju bas puno prostora i odlicnu uslugu. Mislim da mi je najduzi bio 13 a leteo sam sigurno bar 20 puta tako.Zato narrowbody od 5-6 sati me ubija.
September 23, 2025Sep 23 najduze za kuala lumpur 11 sati, pogledao 4 star warsa u nizu. nema trika da zaspim u avionu ma ni 15 minuta. kad god letim preko okeana znam da sam tog i narednog dana neupotrebljiv jer oka necu sklopiti u avionu
September 23, 2025Sep 23 1 minute ago, Tsai said:najduze za kuala lumpur 11 sati, pogledao 4 star warsa u nizu. nema trika da zaspim u avionu ma ni 15 minuta. kad god letim preko okeana znam da sam tog i narednog dana neupotrebljiv jer oka necu sklopiti u avionuMozda je i do promene vremenske zone? Ja nikad nisam imao problem kad sam leteo na jug Afrike u istoj vremenskoj zoni ali cim predjem 4 sati razlike u Aziji malo mi treba privikavanja.
September 23, 2025Sep 23 2 hours ago, Shan Jan said:Ja bas suprotno, spavam ko beba u avionu, ti koji lete toliko imaju bas puno prostora i odlicnu uslugu. Mislim da mi je najduzi bio 13 a leteo sam sigurno bar 20 puta tako.Zato narrowbody od 5-6 sati me ubija.meni isto nije problem let preko osam sati ako ima mesta i nisam u sredini. cak mi je uzivanje jer imam vremena za stvari za koje obicno nemam - na primer da razmisljam najduzi let sa presedenjima: sao paulo - johannesburg - hong kong - beijing. poleteo zeni na rodjendan, sleteo dva dana kasnije. morao sam podebljati sa poklonima kako bi ostao ziv
September 23, 2025Sep 23 5 hours ago, Tsai said:najduze za kuala lumpur 11 sati, pogledao 4 star warsa u nizu. nema trika da zaspim u avionu ma ni 15 minuta. kad god letim preko okeana znam da sam tog i narednog dana neupotrebljiv jer oka necu sklopiti u avionuKako da spavas kad se dole ajkule nadaju da ces da im banes na prelo konvenciju?
September 23, 2025Sep 23 10 hours ago, Roger Sanchez said:Blizu AucklandJoš me na povratku čekaju dva takva, jedan od njih 13:40 Bravo. Ja sam imao oho-ho (imam i dalje) letova za AKL i CHC. Ako letiš u ekonomiji, nadam se barem da će to biti sa Air NZ. Ako jeste, preporučio bih ti da pogledaš Economy Skycouch. Tri sedišta samo za tebe se transformiraju u manji ležaj, sve se podigne, a dobiješ i posteljinu. Možeš i na aukciju da odeš, često bude za badava.
September 25, 2025Sep 25 a sto ne uzmete neku tabletu za spavanje u takvim situacijama?ja uvek nosim 2-3 bromazepama u novcaniku,verovatno ima i nesto bolje/elegantnije ali meni je ovo sasvim ok i pouzdano :d: ,za kriticne situacije raznih spavanje(ili ne spavanja) na putovanjima..
September 25, 2025Sep 25 ja mogu da spavam na kombajnu dok zanje zito, tako da mi ti letovi preko 8 sati ne prave problem. od jula 23 do decembra 23 leteo dva puta za seul, jednom tokio i jednom singapur. easynista ne prodajem, samo se hvalim preduslov je da mogu noge barem ispod sedista ispred sebe da ispruzim. proletos sam leteo za sangaj sa ruksamom koji sam morao ispod sediste da stavim jer gore nije bilo nigde mesta posto ima stoke koja pored standardnog kofera za kabinu imaju jos i "laptop" ruksake i kojekakve licne stvari pa zauzmu sav prostor gore. jedini dugacak lek koji me je slomio
September 25, 2025Sep 25 Poceli su ljudi da koriste foru sa nazovi jastucima za spavanje u avionu koji su u stvari prazne torbe. Vidjao sam i primerke koji nose torbu koja izgleda ko full jastuk za spavanje.
September 25, 2025Sep 25 7 minutes ago, Shan Jan said:Poceli su ljudi da koriste foru sa nazovi jastucima za spavanje u avionu koji su u stvari prazne torbe. Vidjao sam i primerke koji nose torbu koja izgleda ko full jastuk za spavanje.cik da probaju to kod rajana ili kod madjara. bilo bi vadjenje budjelara
September 25, 2025Sep 25 7 minutes ago, goofs said:Nula odspavanih sati u avionu, evo godina 40ta ja prespavam pola leta od minhena do beograda.
September 25, 2025Sep 25 21 minutes ago, Ros said:ja prespavam pola leta od minhena do beograda. Zaspim i probude me 10-15 puta od Tivta do BGa. Najgori osecaj, ja ne mogu da sam budna, dete ne moze da trpi da ja spavam.
Create an account or sign in to comment