August 9, 2025Aug 9 Dok god nema guzve na mostu i vozovi rade kako treba. I ne smeta ti preko sat vise vremena do grada (12 minuta je voz CPH-KbH C)Pozdrav iz Kopenhagena (sleteo na CPH jutros)
August 14, 2025Aug 14 On 9. 8. 2025. at 16:24, jms_uk said:Dok god nema guzve na mostu i vozovi rade kako treba. I ne smeta ti preko sat vise vremena do grada (12 minuta je voz CPH-KbH C)Pozdrav iz Kopenhagena (sleteo na CPH jutros)Jbte živeo sam u predgradju CPH i kad sam išao do grada uvek mi bilo smešno to jurcanje da se vidi "sirena", mala skulptura na onako mestu...U rangu onog klinca što piša u Belgiji..
August 19, 2025Aug 19 Da li imam osnova da podnesem zahtev za naknadu štete, let Wizzair, W6 4123 od 10.8. , BEG-BGY ? Trebalo je da poleti 10.08. u 21,30 a poleteo je 11.08. u 00,45 (nisam tačno zapamtio, ali negde sigurno postoji podatak) ?Hvala unapred.
August 20, 2025Aug 20 On 19.8.2025. at 19:17, stajebrebilo said:Da li imam osnova da podnesem zahtev za naknadu štete, let Wizzair, W6 4123 od 10.8. , BEG-BGY ? Trebalo je da poleti 10.08. u 21,30 a poleteo je 11.08. u 00,45 (nisam tačno zapamtio, ali negde sigurno postoji podatak) ?Hvala unapred.sta je bio razlog kasnjenja?
August 21, 2025Aug 21 Navodno je let iz Berlina taj dan imao tehnički problem i kasnio je dolazak u Beograd, a njim smo trebali leteti za Bergamo. Na kraju smo leteli avionom koji je sleteo iz Malmea. Edited August 21, 2025Aug 21 by stajebrebilo
August 21, 2025Aug 21 Moram da pohvalim United, let Minhen - Newark...2 jela, 2 puta grickalice, 6 pića, izbor filmova zaista dobar i net radio(ko je hteo, 20 evra za ceo let, lik pored mene 8 sati se zajebavao)...To se nisam nad'o...
August 22, 2025Aug 22 13 hours ago, jms_uk said:A koju stetu si imao?Ja bih podneo zahtev za kompenz, ne kosta nistaNikakva materijalna steta, osim cekanja... Koji sajt za kompenzaciju preporucujes?
August 22, 2025Aug 22 5 hours ago, jms_uk said:A onaj domaci, otkazani, let? Sve proslo ok?Promenila mi luftika celu putanju povratka zbog tog leta, valjda je ok, videcu u sledecu sredu..Nego, ajde da te pitam, mozda imas ideju, imao sam bizarnu situaciju, koja se razresila jer sam imao dovoljno vremena, ali opet...U bg mi izdaju karte, ali za EWR-RIC mi kazu da cu morati svakako da odem ponovo na chck in... Na online chck inu kaze da su karte za tsj let nedostupne i da odradm check in kad sletim u EWR...Ok, dolzim na EWR, na automatskom mi odbija da izda kartu za mene i zenu, cerki izdaje. Ono sto je ludo je da sam cerki uzimao preko bookinga, meni i zeni direktno kod luftike...Odlazim na salter, objasnjavam, vadim karte iz BEG, koje nisu validne, jer nemaju sediste i gate, pokazujem... ona gleda i pokusava da mi izda karte i nece, aerodromski sistem odbija... stojim pored zene i gledam sta pise, da su karte već izdate i da nece da da ponovo... Ona to resi tako sto ode na United i izda mi sa njihovog internog sajta, konacno, ispravni bording pass ali posle neke peripetije...Jebem ga, kako i zasto nije mi jasno.... Na luftikinoj aplikaciji mi nikad nije stigao bording pass za taj let... Za cerku sam dobio na mail od bookinga, uredno bording pass, kada sam dobio i stampani...Jebo ih ja sve zajedno... Sreca da sam nio toliko umoran da nisam mogao ni da se nerviram vise....
Create an account or sign in to comment