June 1Jun 1 Ja podneo zahtev za raskid pa me onda zvali i ponudili 12 meseci po dinar i onda 4500 u drugoj godini. I ja prihvatio. Trazio da u ugovoru stoji i suma za drugu godinu, kazu ne mogu to, jer ne garantuju da ce se menjati. Kada sam im rekao da u samoj zvanicnoj ponudi stoji da je to cena u toku UO na koju se obavezuju, kazu nema to veze sta pise. Ali kao imam pravo da raskinem ako nisam saglasan sa povecanjem cene. I eto, nisam ni prvi mesec novog ugovora odradio, a vec moram da trazim raskid..
June 1Jun 1 Ja se sad lomim dal da se zajebavam sa SBB/Jetelom zbog ovog povećanja cena - realno nemam razloga, jer imam 700mbs plus popust 30% na premijum paket i nisam siguran da mogu bolje a ni jače jer nemam uslova za optiku.Dajte neko mišljenje.
June 2Jun 2 Ja sam otprilike isto kao i ti, s tim što mi ugovor sa SBB ističe regularno sredinom jula. S obzirom da se svi nešto pate i u tim pregovorima, evo nisam pametan šta raditi.Ja kod SBB-a imam optiku, 2 eon uređaja, sve kanale otključane za 4200 RSD.
June 2Jun 2 Ja imam MTS optiku u zgradi, mislio sam da će moći A1 ali kažu da ne može. Valjda ih MTS koči i ne dozvoljava im da svuda koriste njihovu mrežu, iako bi po dogovoru trebalo.
June 2Jun 2 ... Što om verovatmo zma i cenim da se susreće na dnebnom nivou.Ali to je ono kad si sa jedne strane ovako, ali kad si sa druge onako...
June 2Jun 2 21 hours ago, Jimmy Kowalski said:Ja podneo zahtev za raskid pa me onda zvali i ponudili 12 meseci po dinar i onda 4500 u drugoj godini. I ja prihvatio. Trazio da u ugovoru stoji i suma za drugu godinu, kazu ne mogu to, jer ne garantuju da ce se menjati. Kada sam im rekao da u samoj zvanicnoj ponudi stoji da je to cena u toku UO na koju se obavezuju, kazu nema to veze sta pise.Ali kao imam pravo da raskinem ako nisam saglasan sa povecanjem cene. I eto, nisam ni prvi mesec novog ugovora odradio, a vec moram da trazim raskid..I sa poskupljenjem teško da bi negde drugde bolje prošao, to mu onda dođe 4800 godinu dana ili 2400 mesečno 2 godine. Realno su svi đubrad
June 2Jun 2 Ma da. Kad sam malo razmislio, bice jos poskupljenja dok meni istekne ovih 12 meseci po din, tako da iskoristim dok ih imam. Kada bude neko novo poskupljenje sledece godine, onda je bolje raskinuti.
June 2Jun 2 razmišljam, zbog ovog poskupljenja.trenutno plaćam SBB 4049 RSD za internet i TV. nemam HBO i sinemax, imam video klub i one muzičke kanale.kod A1 bi plaćao 3599 RSD za internet i TV uz garanciju nepromenljivosti cena. ne bih imao N1 i Novu, video klub i muzičke kanale, imao bih netflix 3 meseca i HBO. u brzinu interneta se ne razumem.na SBB video klubu i ne nalazim nešto, N1 i Nova su počeli da me zamaraju a i sumnjam im u perspektivu.javljeno mi je da je moguć priključak u rakovici.razmatramo (TM) Edited June 2Jun 2 by đorđe geprat
June 2Jun 2 Ja razmišljam o YUNet-u. I to verovatno samo internet od 1900 din, TV skoro pa i ne gledam.
June 2Jun 2 Navodno daju zadržavanje stare cene ko zatraži raskid. https://x.com/gasic22/status/2061833336041971905
June 2Jun 2 Nakon xy godina vernosti SBB-u, prešli smo na A1 optiku. Dobila sam, zahvaljujući pozivu terenca sa flajera, godinu dana free. Od sledeće godine da plaćam 4500 ali i to mi smanjuje za 20% jer im preko koda dovodim novog korisnika u post paid mobilni (muža), koji dobija tih 20% sa koda + 20% (dakle ukupno 40%) jer uvodi i fiksni koji nam, opet, smanjuju za 20% i plaćaćemo ga masivnih 320 din mesečno + telefonski aparat za džU sbb nisu hteli da uzmu opremu od mog muža dok ne istekne otkazni rok iako mi odavno nismo pod ugovorom i plaćamo samo mesec za mesec. Dali mu da potpiše nešto i vratio se kući sa kesom, poludela sam!Montaža A1 optike je protekla odlično i smoothly, jako sam zadovoljna. Jedino imam problem što mi sad treba wifi usb kojim ću da hvatam net na desktop računaru jer je ruter pozicioniran daleko od njega. Preporuke? Edited June 2Jun 2 by Valk
June 2Jun 2 Ključna reč je AC1300 tj. da može da radi i na 5 i na 2,4 GHz. Osnovni modeli su nešto preko 1000 dinara.https://www.eponuda.com/uporedicene?sortBy=minPrice&ep=ac1300Bolje ti je da uzmeš neki s eksternom antenom, onda možeš još da ga nabudžiš ovako nečim ako ne radi optimalno.https://rvroadtrip.us/library/wifi_booster.php Edited June 2Jun 2 by vememah
June 2Jun 2 26 minutes ago, Valk said:Nakon xy godina vernosti SBB-u, prešli smo na A1 optiku. Dobila sam, zahvaljujući pozivu terenca sa flajera, godinu dana free. Od sledeće godine da plaćam 4500 ali i to mi smanjuje za 20% jer im preko koda dovodim novog korisnika u post paid mobilni (muža), koji dobija tih 20% sa koda + 20% (dakle ukupno 40%) jer uvodi i fiksni koji nam, opet, smanjuju za 20% i plaćaćemo ga masivnih 320 din mesečno + telefonski aparat za džU sbb nisu hteli da uzmu opremu od mog muža dok ne istekne otkazni rok iako mi odavno nismo pod ugovorom i plaćamo samo mesec za mesec. Dali mu da potpiše nešto i vratio se kući sa kesom, poludela sam!Montaža A1 optike je protekla odlično i smoothly, jako sam zadovoljna. Jedino imam problem što mi sad treba wifi usb kojim ću da hvatam net na desktop računaru jer je ruter pozicioniran daleko od njega. Preporuke?Ja imam ovaj i radi ok, mali je baš. Imao sam prvo sa antenom ali sam je zakačio i slomio😀TP LINK AC1300 Mini Wireless MU-MIMO USB Adapter ARCHER T3UTP LINK AC1300 Mini Wireless MU-MIMO USB Adapter ARCHER T3U Portovi Da Dugme Ne Bežični standard 2.4 GHz / 5 GHz Antena Omni Directional Frekvencija 2.4 GH...Ovaj sam skrljao, ok je, pošto ti je daleko ruter možda bolje antena ali pažljivohttps://gigatron.rs/proizvod/tp-link-ac1300-high-gain-wi-fi-6935364053413Edit.. Znači sad imaš sve arene, bravo Edited June 2Jun 2 by sasha
Create an account or sign in to comment