July 30, 2025Jul 30 Popular Post 11 hours ago, brusli said:Samo vi mastajte o Azurnoj obali, realnost je Smederevska Palanka Dok je PPP pucanstvo bilo vitalnije, Desanka je bila tema od znacaja..sad nekretnine na Mediteranu..za koju godinu gde su smederevci na akciji i drva koja stizu na kucnu adresu
July 30, 2025Jul 30 Just now, SNARC said:Dok je PPP pucanstvo bilo vitalnije, Desanka je bila tema od znacaja..sad nekretnine na Mediteranu..za koju godinu gde su smederevci na akciji i drva koja stizu na kucnu adresuI tople banje
July 30, 2025Jul 30 10 minutes ago, Mel said:I tople banjeNeki smo vec zamenili nocni zivot i mlade cure sa fizioterapijama i spa centrima
July 30, 2025Jul 30 3 minutes ago, Shan Jan said:Neki smo vec zamenili nocni zivot i mlade cure sa fizioterapijama i spa centrima Ja se nisam bavila nocnim zivotom previse svojevremeno, ali sam zvrjala svuda. Sad zvrjim u svoja 4 zida.
July 30, 2025Jul 30 Sto se tice wellnessa, ja sam duboko u temi jos od studentskih dana, kad sam otkrio saunu. Cak sam mislio da napisem interkulturalni vodic za ponasanje u saunama po zemljama, tipa da li su odvojene po polovima, da li nosis kupaci kostim ili ne, da li se pozdravlja kad se ulazi, da li se prica sa nepoznatima. Ali, 1) tako nesto verovatno vec postoji, 2) koga realno zabole za to.
July 30, 2025Jul 30 1 hour ago, SNARC said:Dok je PPP pucanstvo bilo vitalnije, Desanka je bila tema od znacaja..sad nekretnine na Mediteranu..za koju godinu gde su smederevci na akciji i drva koja stizu na kucnu adresuMožda su se ljudi dali u akciju, pa je Desanka pala u drugi plan
July 30, 2025Jul 30 1 minute ago, Svemir Zeka said:Možda su se ljudi dali u akciju, pa je Desanka pala u drugi planMa palo nesto drugo pa pala i desanka.
July 30, 2025Jul 30 Ko razmišlja o Italiji ima i dalje manje atraktivnih mesta gde se može pazariti za 2-3 hiljade po metru. Na primer mestašca na tzv. mamuzi kod Foggie, Peschici ili Vieste. Ili skroz na štikli, Porto Cesareo, pa čak i Galipoli. Lecce je na 20-30km, internacionalni aerodrom Brindisi oko 60km.
July 30, 2025Jul 30 @aram koliko znači biti blizu neke veće železničke trase? Tj. koliko železnica učestvuje u životu Italijana, pa samim tim i cene nekretnine? Da li je bolje predgrađe većeg grada (tipa Trst +) ili neko zasebno mestašce/varišica koje satelit nekom tom većem gradu?Gledam neke slike tih varošica, to sve lepo, to sve slatko, a kvadrat košta bud zašto. Moje razmišljanje odmah ide u prvacu da mora postojati razlog. Koji su to tipični razlozi u Italiji (jug do Rima)?Džabe lepa arhitektura ako je polunapušten ili naseljen unfrinedly ljudima, ili ako je nezaposlenost/siromaštvo veliko. Ili bilo koji drugi razlog koji nije vidljiv na Google maps a koji može da pokvari život tamo. Bilo je reći o sličnim mestima u Nemačkoj, tamo je razlog to što mladi odlaze pa nema ničeg Edited July 30, 2025Jul 30 by Pixisis
July 30, 2025Jul 30 Slušate/čitate ozbiljno savete lika koji o Trebinju napiše “al’ Bosna, jebi ga”? 😂🤦♂️
July 30, 2025Jul 30 2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:to su opcije ukoliko je neophodno da nekretnina ima nekakav povraćaj kapitalaja svakako ne bih izdavao stan u kojem bi boravio dobar deo godineMislim da ovde ljudi još nisu u fazi života gde aktivno planiraju penziju, već je samo konceptualno osmišljavaju i razmatraju sve opcije na vreme. Verovatno za većinu to još uvek znači 1 mesec, eventualno dva godišnje da se provede na tom drugom mestu i to zbog posla. Kad posao više ne bude ograničavajući faktor, samo će se preseliti, da li postepeno kroz provođenje sve više vremena ili u cugu. Zato mi se čini da je idealna opcija neki univerzitetski grad ili neki satelit okolo jer se onda može iznajmljivati studentima tokom godine, a kad oni odu kući, ti ideš tamo na odmor. Win win. Samo je to verovatno reflektovano i u ceni kvadrata, tako da se za to mora drešiti kesa malo više.
July 30, 2025Jul 30 9 minutes ago, Pixisis said:Mislim da ovde ljudi još nisu u fazi života gde aktivno planiraju penziju, već je samo konceptualno osmišljavaju i razmatraju sve opcije na vreme.Verovatno za većinu to još uvek znači 1 mesec, eventualno dva godišnje da se provede na tom drugom mestu i to zbog posla. Kad posao više ne bude ograničavajući faktor, samo će se preseliti, da li postepeno kroz provođenje sve više vremena ili u cugu.Zato mi se čini da je idealna opcija neki univerzitetski grad ili neki satelit okolo jer se onda može iznajmljivati studentima tokom godine, a kad oni odu kući, ti ideš tamo na odmor. Win win. Samo je to verovatno reflektovano i u ceni kvadrata, tako da se za to mora drešiti kesa malo više.Remote poslovi pips. Ja sam 3 zadnje godine tako, kad se ovo zavrsi ozbiljno cu gledati da se dokvalifikujem u nesto sto ima vecu prodju za remote. U medjuvremenu, majka od drugarice ima jos da gilja do penzije, pocela u nekom trenutku svog zivota da radi najobicnije knjigovodstvo, onda sa koronom dali joj remote i tako ostalo, muza poslala u penziju i eno ih na svom placu koji su kupili u selu nekih svojih prijatelja u sred Sumadije. Ima bastu i zivotinje, ozbiljno su se preselili tamo.
July 30, 2025Jul 30 17 minutes ago, dragance said:Slušate/čitate ozbiljno savete lika koji o Trebinju napiše “al’ Bosna, jebi ga”? 😂🤦♂️Pa to je istina, jbg. Koliko god lepo bilo infrastrukturno Trebinje je teska provincija, blizina druge dve drzave je zapravo trenutno ogranicavajuci faktor. A tuzno je sto je taj sliv Neretve jedinstveno podrucje koje je ovaj rat unazadio 50 godina, ako ne i vise. Mislim ovo i za Trebinje, i za Mostar, i za Dubrovnik, Herceg Novi. Nema nista prirodnije nego da to sve bude nekog jedinstvenog podrucja. To se vidi po tom slivu Neretve i pripadajucim rekama.
July 30, 2025Jul 30 Just now, glibav said:Pa to je istina, jbg. Koliko god lepo bilo infrastrukturno Trebinje je teska provincija, blizina druge dve drzave je zapravo trenutno ogranicavajuci faktor. A tuzno je sto je taj sliv Neretve jedinstveno podrucje koje je ovaj rat unazadio 50 godina, ako ne i vise. Mislim ovo i za Trebinje, i za Mostar, i za Dubrovnik, Herceg Novi. Nema nista prirodnije nego da to sve bude nekog jedinstvenog podrucja. To se vidi po tom slivu Neretve i pripadajucim rekama.Sve se slažem, ali Hercegovina nije Bosna. To su ogromne razlike i po mentalitetu i geografski. Kao kad bi poredio Kosovo i Vojvodinu.
Create an account or sign in to comment