Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Supermarketi

Featured Replies

Kod mene je prvi Maxi, nakon otvaranja Lidla, bio uvek poluprazan zbog visokih cena...a oni uprkos tome otvoriše još 3 Maxi prodavnice :D sa po 2-3 kupca i nekad jedva desetak svaki put kad uđem unutra.

Oko 500 prodavnica imaju u Srbiji, monopol.

  • Replies 400
  • Views 27.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • jezovuk
    jezovuk

    Meni je skroz ok i humano to ukidanje non-stop rada i potpuno podržavam. Prevashodno zbog zaposlenih, a generalno i zbog nas ostalih. Koji će nam q desetine non-stop radnji po gradu. Šta mi to hitno t

  • Klara
    Klara

    Ljudi koji popiju jednu čašu soka dnevno i pojedu jednu kockicu do jedva štanglu čokolade, poseban krug pakla za vas.

  • Midžeta
    Midžeta

    Aman su najgore radnje ubedljivo, svaka je raspalija od prethodne, imaju cak i svoj trademark smard, ne moraš da vidis natpis kad uđeš i osetiš smrad, znas da si u Amanu

Posted Images

Stvar je u tome što će verovatno Delez i dobiti spor, pa će se kazna platiti od naših para, tj. iz budžeta...

Kako god, raja je uvek donji koji najebe.

Svesna sam toga...najgori su se fino sakrili iza odluka Vlade.

Kakva je situacija na terenu, jel zatvaraju radnje zbog Vučićevih marži ili ne?

41 minutes ago, eumeswil said:

Kakva je situacija na terenu, jel zatvaraju radnje zbog Vučićevih marži ili ne?

U mom kraju radi sve u 6, krenula sam tamo da kupujem 70% jer mi je alternativa Aroma...

U mom kraju se ni jedan nije zatvorio.

43 minutes ago, Mel said:

U mom kraju radi sve u 6, krenula sam tamo da kupujem 70% jer mi je alternativa Aroma...

I nedeljom?

Kod mene u kraju se jedan Shop&Go zatvorio a ovaj najbliži više ne radi nedeljom...

Što je posebna svinjarija jer je verovatno bio najpotrebniji tim danom.

Na Požeškoj Maxi pre koji mesec skratio radno vreme sa 00-24 na 06-00.

9 minutes ago, jezovuk said:

Na Požeškoj Maxi pre koji mesec skratio radno vreme sa 00-24 na 06-00.

Kod mene ista prica za jedan Maxi. To im je mozda novi trend za te koji su bili 24h.

U Milesevskoj zatvoren mada iza ima jos jedan. U Bulevaru ispod Djerma ne radi nedeljom a toliko naroda ide tuda na pijacu

Мислим да ни један више не ради 00-24 а очито да је друга мера да неки не раде више недељом.

И једно и друго је океј реално, није неопходно да ради целу ноћ а недељом би све требало позатварати свакако.

Da se zna neki red.

Pominjao sam već da su kod mene dve Shop&Go radnje zatvorene. Bile su udaljene 200-300 metara, nije mi jasno ni zašto su postojale obe kad je tu i Maxi osrednje veličine.

42 minutes ago, jezovuk said:

Na Požeškoj Maxi pre koji mesec skratio radno vreme sa 00-24 na 06-00.

I na padinski i žarkovacki isto --.--

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.