Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Supermarketi

Featured Replies

Imaju u svetoforu neku sasvim pristojnu irsku gaudu po 800inešto din/kg

  • Replies 400
  • Views 27.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • jezovuk
    jezovuk

    Meni je skroz ok i humano to ukidanje non-stop rada i potpuno podržavam. Prevashodno zbog zaposlenih, a generalno i zbog nas ostalih. Koji će nam q desetine non-stop radnji po gradu. Šta mi to hitno t

  • Klara
    Klara

    Ljudi koji popiju jednu čašu soka dnevno i pojedu jednu kockicu do jedva štanglu čokolade, poseban krug pakla za vas.

  • Midžeta
    Midžeta

    Aman su najgore radnje ubedljivo, svaka je raspalija od prethodne, imaju cak i svoj trademark smard, ne moraš da vidis natpis kad uđeš i osetiš smrad, znas da si u Amanu

Posted Images

Otkud ti da je to to?

Piše da je proizvedeno u Republici Irskoj

2 minutes ago, ivy said:

Otkud ti da je to to?

Piše da je proizvedeno u Republici Irskoj

"Inspekcija je takođe utvrdila da mlekara „Kikinda“ trenutno nema redovnu proizvodnju, kao i da sir koji je u tom pogonu sečen i pakovan nije proizveden u toj mlekari, već je reč o siru uvezenom tokom 2024. godine", navodi se.

Trenutno samo prepakuju uvezeni sir, kao taj iz Irske koji sam kupio i ja i video odakle je.

1 hour ago, ivy said:

U futogu ima svetofor i jedan negde na klisi.. Mere mislim da nema u ns

Sjajna im je rasprostranjenost 🙄

Ima Mere u NS, kaže mapa Bajči Žilinskog 11, Novi Sad 21000.

mapa

Aha, eto ima.. ali je opet kraj grada i nepristupačno.. Ne znam stvarno ko im dodje tu..

Ih, pa nije baš toliko u bestragiji, bukvalno na ulazu u grad sa kaćke strane.

Moglo bi se obići...

17 hours ago, Filozof manijak said:

Gde je taj market?

Bajči Žilinskog, carinska zona

20 hours ago, brusli said:

U palacinke i kolace moze, ali da se pije direktno je pain in the ass.

Meni mleko sve može samo ne u kafi ili bilo čemu gde i dalje ima tečno agregatno stanje cry

On 14. 2. 2026. at 20:33, duda said:

Još davno pre 8-10 godina, fruvitari su bili glasno protiv vlasti, iz prve ruke potvrđujem

odlična je fruvita, i ubedljivo su najbolji

ja sam ih našao u onom drink store-u al samo one male flašice

one od 1.5l nisam video 100 godina

Ima Fruvite u Aromi

Ovo je bukvalno copy paste sa nekog ili ovog topika od nedavno, post za post D

Do te mere da ste me istripovali da sam možda to samo sanjao...

EDIT:

BTW, izgleda da nema nigde Alpsko mleko!

Edited by Vapad

rafovi sa mlekom su poluprazni u mom lokalnom maksiju, verovatno ima veze sa protestom proizvođača mleka

čvarci iz mere potvrđeno dobri, i neki kulen sam prošle nedelje uzela, ceo štap, ali nisam još sekla da proverim kakav je

(inače je baš jadna i sirotinjska radnja s nikakvim asortimanom, weltschmerz mi je izazvao.

Baš gledao danas, Idea ima Fruvitu

IMG_20260305_111656.jpg

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.