Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Supermarketi

Featured Replies

11 hours ago, johan nagel said:

И кандирана поморанџа у чоколади mad

Ima li onih čokoladnih šljiva još?

  • Replies 400
  • Views 27.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • jezovuk
    jezovuk

    Meni je skroz ok i humano to ukidanje non-stop rada i potpuno podržavam. Prevashodno zbog zaposlenih, a generalno i zbog nas ostalih. Koji će nam q desetine non-stop radnji po gradu. Šta mi to hitno t

  • Klara
    Klara

    Ljudi koji popiju jednu čašu soka dnevno i pojedu jednu kockicu do jedva štanglu čokolade, poseban krug pakla za vas.

  • Midžeta
    Midžeta

    Aman su najgore radnje ubedljivo, svaka je raspalija od prethodne, imaju cak i svoj trademark smard, ne moraš da vidis natpis kad uđeš i osetiš smrad, znas da si u Amanu

Posted Images

@Malvo Ima sljiva u Lidlu.

Meni je Univer blizu, a bas retko idem. Zapucala pre neki dan, kad ono renoviranje. Mislim da cu malo cesce da posecujem kad ga otvore.

Uglavnom mix Maxi i Lidl, svratim u Ideu, ali nesto ne volim.

Sveze meso ne kupujem po marketima, pa to ne znam kako je. U Lidlu imam neke favorite i tu sam im verna (humus onaj klasik ukus, razane plocice, italijanski suseni paradajz, lesnici, bademi i te zajebancije, crna cokolada, poneki drugi slatkis ili sladoled). Verovatno ima jos nesto, a ne mogu da setim. Voce i povrce kupim tamo povremeno, povrce je bolje od voca. Sve u svemu, blizu mi je, pa sam upoznala svoje favorite iz Lidla i uzivam u njima.

Svargla iz Lidla piggy

21 hours ago, Klara said:

Odlični su pileći nuggets (12) sa slatko-kiselim sosom i kari umakom.

Pre neki dan jeo, kidaju, bolji 3 puta od npr onih iz MC-a .

Šta bih izdvojio ovako iz glave, jebem li ga. Meni je uvek top favorit smrznuti bageti 2 za 200 kinti praktično mi nije jasno kako nešto zamrznuto može da bude toliko mekano iznutra i idealne kore.


Imali su neke plave karamele toga se moglo pojesti na tone, nenormalno zarazno, sad vidim da ih dugo već nema.

Imaju i one želatinaste bonbone obmotane čokoladom koje su super. Mada iskreno ne kupujem tamo tj nigde slatkiše za kući jer se trudim da ne jedem šećer koliko je moguće.

Uzmem 3 pice margarite za 500 kinti, dodam kulen, kobaje, slanine po želji i bog da me vidi, solidno testo sasvim.

Imaju ok zamrznut pikantni krompir u nekoliko varijanti.

Imali su odlične "Srpske kobasice" ali su iz nekog razloga nestale.

Imaju dosta tih stranih vrsta kobaja ali su skupe za moj pojam kobasice.

Odličan solavita sok od višnje, i generalno su im odlični ti 100% sokovi, đus tj.

Dobar odnos cena kvalitet Italijanskih sosova za pastu ali bojkotujem jer su izbacili ubedljivo najbolji - sa ukusom dimljene pančete - govnari.

Ok su oni pinjeni XXL ćureći burgeri gde ima tipa 3KG za 600 din tako nešto, od dve se razvališ znači 5+ obroka. Ja nisam preterani fan ćuretine ali ko jeste, odlični su, hrskavi i ukusni.

To suhomesnato uzmem po nekad za sendviče, nije loše, uzimam npr dimljeni vrat često, nije ne znam kakav ukus ali nije ni sranje.


Ne smem zaboraviti onaj mali burek sa mesom za 50, 60 dinara, ako se upeca vruć burekče je preukusno i lepo hrska.

Itd, itd.

e da, da se ne zaboravi, linda ima vrh pamučne stvari, samo i to treba malo da se uprati

pidžama za 1300 dindži, pamučna, tanka, udobna, to nema usvijet

tkđ, pamučne majice su vrh, samo to nosim po kući, taman imaju elastina koliko treba da se ne raskecaju posle prvog pranja, peri-deri

muž se ne vadi iz njihovih pamučnih kariranih košulja, flanel, udobno, za po kući vrh, a ako se ubode dizajn može i za vani

knedle (razna punjena) su odlične, ne budu žilave ni kada se ohlade, njoke takođe

2 hours ago, Mil@n said:

Imali su odlične "Srpske kobasice" ali su iz nekog razloga nestale.

Eto...a ja svaki put bila ubeđena da su ih ljudi pokupovali, pa još upornije tražim sledeći put. :D

Sviđaju mi se tanke pečene kobasice u Univerexportu, tamo gde se kupuje kuvana hrana.

Male bureke iz Lidla ne volim, previše mi je suvo meso (ili mi je to zapalo), ali preporučujem Alfredo savijače!

* Ako me čita neko iz Lidla, mislim da sam posle svega ispisanog stvarno zaslužila 5 kg porodičnog sladoleda i peciva sa pekan orasima, hvala.

Svetofor ima duplo jeftinije a jednako dehidrirane lesnike, bademe, orase i tako te afrozodijake

+ ima i duplo/troduplo jeftinije sardine, skuse i tunjevine u konzervi

Kila lazanje je 540 dinara, bog nam vratio ono sto nam Lidl uze

Navuko sam se na one tex-mex zacinjene smrznute krompirice iz Univera, shut up and take my money

Super su i one zacinjene skrjane perece sa srirachom i honey mustardom

U Lindi u zadnje vreme redovno kupujem pilece dzigerice - 400g za 130 dinara. Razvalim se k'o svinja, nema sanse da u jednom obroku pojedem to sve, proteincina samo takva

Spremim s puno luka i zacinim lepo, nema onaj gorki ukus - vrlo redak spoj jeftinog, lepog, zdravog i hranljivog

Kamember je cesto na 50%, i skampi oni su jako lepi ali me boli kurac da dam 500 kinti za to, isto uhvatim kad je na snizenju

Edited by Ratamahatta

5 hours ago, Stela said:

@Malvo Ima sljiva u Lidlu.

Meni je Univer blizu, a bas retko idem. Zapucala pre neki dan, kad ono renoviranje. Mislim da cu malo cesce da posecujem kad ga otvore.

Uglavnom mix Maxi i Lidl, svratim u Ideu, ali nesto ne volim.

Sveze meso ne kupujem po marketima, pa to ne znam kako je. U Lidlu imam neke favorite i tu sam im verna (humus onaj klasik ukus, razane plocice, italijanski suseni paradajz, lesnici, bademi i te zajebancije, crna cokolada, poneki drugi slatkis ili sladoled). Verovatno ima jos nesto, a ne mogu da setim. Voce i povrce kupim tamo povremeno, povrce je bolje od voca. Sve u svemu, blizu mi je, pa sam upoznala svoje favorite iz Lidla i uzivam u njima.

Izvini jel to Nehruova blok 62?

khm

;D

BTW, ja volim dosta stvari iz Lidla, ali mi je jako žao što nema više delez stvari u Maksiju, mislim da bi bile tražene..

Sećam se nekih vrhunskih vafla, koji su samo nestali. A jednom su bile i Jakobove Kapice u smrznutim stvarima, ali samo jednom...

Ono što ne volim kod maksija je što je premium šunka 55% meso...jbm sve kako je top premium.

9 hours ago, ivy said:

Vero nikako nije u konkurenciji, pa imaju 1 radnju u Novom Sadu i to od skoro i to u nedodjiji.. Meni nije predaleko pa odem ponekad i prepodne je tamo grad duhova za razliku od lidl/maxi gde je uvek krkljanac.. Jako su skupi.. Tamo kupujem samo kalamate..

Ali zato Jumbo koji je pored izuva za sitnariju za kuću..

Imam veliku ideu i lidl u blizini pa kombinujem ali lidl mi je izbor iznad

Meso kupujem u maloj mesari na pijaci

A slatkiše na Najlonu, neke Cadbury čokoladice 4 za 100din,Tony's cokolade 100din,lindt lindor 200-350din..

E to je zanimljivo kod Vera, extra skupi market a extra povoljan Jumbo. Koji obiluje kineskim stvarcima.

Vero ima ozbiljan asortiman. Pogledajte im delikates, izbor vina, voca, i na sve to mozda preskupi ali vrlo zanimljivi grcki proizvodi. Po masline se ide samo u Vero i nigde drugo, naravno

Tu oko nove godine sam ulovio neke filete lososa na 80% snizenja u maxiju, nikad pre ni posle nisam video toliki popust

Kupio sam jedno 6 komada ko da ce bombardovanje sutra

World's market halapenjosi i gvakamole umak su mi lepi, ima i neki krem u teglici od drobljenog keksa s cimetom, jako je lepo i to. Stoji pored kikiriki putera

Pecene paprike u ulju s belim lukom isto kupim kad su na snizenju, a budu cesto

Mile protiv inflacije

Jebem im mater mrtvu, sve treba da bude bar 40% jeftinije

@dillinger Jeste taj Univer.

Isto idem u Vero za neke grcke delicije.

3 minutes ago, Stela said:

@dillinger Jeste taj Univer.

Isto idem u Vero za neke grcke delicije.

Ako ne gresim to im je valjda prvi u BG i bice extra posle obnove

14 minutes ago, Vapad said:

Sećam se nekih vrhunskih vafla, koji su samo nestali.


Ako su ovi promenili su pakovanje, druge je boje.

7 minutes ago, Ratamahatta said:



Jebem im mater mrtvu, sve treba da bude bar 40% jeftinije

Besmislice.

Sta ljudi misle, da eto Delezova obnova i ulaganje u nove objekte, tipa njih 30-50 godisnje ne kosta nista?

Da 12000 zaposlenih ne kostaju kompaniju nista?

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.