February 13Feb 13 11 hours ago, johan nagel said:И кандирана поморанџа у чоколади Ima li onih čokoladnih šljiva još?
February 13Feb 13 @Malvo Ima sljiva u Lidlu.Meni je Univer blizu, a bas retko idem. Zapucala pre neki dan, kad ono renoviranje. Mislim da cu malo cesce da posecujem kad ga otvore.Uglavnom mix Maxi i Lidl, svratim u Ideu, ali nesto ne volim. Sveze meso ne kupujem po marketima, pa to ne znam kako je. U Lidlu imam neke favorite i tu sam im verna (humus onaj klasik ukus, razane plocice, italijanski suseni paradajz, lesnici, bademi i te zajebancije, crna cokolada, poneki drugi slatkis ili sladoled). Verovatno ima jos nesto, a ne mogu da setim. Voce i povrce kupim tamo povremeno, povrce je bolje od voca. Sve u svemu, blizu mi je, pa sam upoznala svoje favorite iz Lidla i uzivam u njima.
February 13Feb 13 21 hours ago, Klara said:Odlični su pileći nuggets (12) sa slatko-kiselim sosom i kari umakom.Pre neki dan jeo, kidaju, bolji 3 puta od npr onih iz MC-a .Šta bih izdvojio ovako iz glave, jebem li ga. Meni je uvek top favorit smrznuti bageti 2 za 200 kinti praktično mi nije jasno kako nešto zamrznuto može da bude toliko mekano iznutra i idealne kore. Imali su neke plave karamele toga se moglo pojesti na tone, nenormalno zarazno, sad vidim da ih dugo već nema.Imaju i one želatinaste bonbone obmotane čokoladom koje su super. Mada iskreno ne kupujem tamo tj nigde slatkiše za kući jer se trudim da ne jedem šećer koliko je moguće.Uzmem 3 pice margarite za 500 kinti, dodam kulen, kobaje, slanine po želji i bog da me vidi, solidno testo sasvim.Imaju ok zamrznut pikantni krompir u nekoliko varijanti.Imali su odlične "Srpske kobasice" ali su iz nekog razloga nestale.Imaju dosta tih stranih vrsta kobaja ali su skupe za moj pojam kobasice.Odličan solavita sok od višnje, i generalno su im odlični ti 100% sokovi, đus tj. Dobar odnos cena kvalitet Italijanskih sosova za pastu ali bojkotujem jer su izbacili ubedljivo najbolji - sa ukusom dimljene pančete - govnari.Ok su oni pinjeni XXL ćureći burgeri gde ima tipa 3KG za 600 din tako nešto, od dve se razvališ znači 5+ obroka. Ja nisam preterani fan ćuretine ali ko jeste, odlični su, hrskavi i ukusni.To suhomesnato uzmem po nekad za sendviče, nije loše, uzimam npr dimljeni vrat često, nije ne znam kakav ukus ali nije ni sranje. Ne smem zaboraviti onaj mali burek sa mesom za 50, 60 dinara, ako se upeca vruć burekče je preukusno i lepo hrska. Itd, itd.
February 13Feb 13 e da, da se ne zaboravi, linda ima vrh pamučne stvari, samo i to treba malo da se upratipidžama za 1300 dindži, pamučna, tanka, udobna, to nema usvijet tkđ, pamučne majice su vrh, samo to nosim po kući, taman imaju elastina koliko treba da se ne raskecaju posle prvog pranja, peri-derimuž se ne vadi iz njihovih pamučnih kariranih košulja, flanel, udobno, za po kući vrh, a ako se ubode dizajn može i za vaniknedle (razna punjena) su odlične, ne budu žilave ni kada se ohlade, njoke takođe
February 13Feb 13 2 hours ago, Mil@n said:Imali su odlične "Srpske kobasice" ali su iz nekog razloga nestale.Eto...a ja svaki put bila ubeđena da su ih ljudi pokupovali, pa još upornije tražim sledeći put. :DSviđaju mi se tanke pečene kobasice u Univerexportu, tamo gde se kupuje kuvana hrana.Male bureke iz Lidla ne volim, previše mi je suvo meso (ili mi je to zapalo), ali preporučujem Alfredo savijače!* Ako me čita neko iz Lidla, mislim da sam posle svega ispisanog stvarno zaslužila 5 kg porodičnog sladoleda i peciva sa pekan orasima, hvala.
February 13Feb 13 Svetofor ima duplo jeftinije a jednako dehidrirane lesnike, bademe, orase i tako te afrozodijake + ima i duplo/troduplo jeftinije sardine, skuse i tunjevine u konzerviKila lazanje je 540 dinara, bog nam vratio ono sto nam Lidl uzeNavuko sam se na one tex-mex zacinjene smrznute krompirice iz Univera, shut up and take my moneySuper su i one zacinjene skrjane perece sa srirachom i honey mustardom U Lindi u zadnje vreme redovno kupujem pilece dzigerice - 400g za 130 dinara. Razvalim se k'o svinja, nema sanse da u jednom obroku pojedem to sve, proteincina samo takva Spremim s puno luka i zacinim lepo, nema onaj gorki ukus - vrlo redak spoj jeftinog, lepog, zdravog i hranljivogKamember je cesto na 50%, i skampi oni su jako lepi ali me boli kurac da dam 500 kinti za to, isto uhvatim kad je na snizenju Edited February 13Feb 13 by Ratamahatta
February 13Feb 13 5 hours ago, Stela said:@Malvo Ima sljiva u Lidlu.Meni je Univer blizu, a bas retko idem. Zapucala pre neki dan, kad ono renoviranje. Mislim da cu malo cesce da posecujem kad ga otvore.Uglavnom mix Maxi i Lidl, svratim u Ideu, ali nesto ne volim.Sveze meso ne kupujem po marketima, pa to ne znam kako je. U Lidlu imam neke favorite i tu sam im verna (humus onaj klasik ukus, razane plocice, italijanski suseni paradajz, lesnici, bademi i te zajebancije, crna cokolada, poneki drugi slatkis ili sladoled). Verovatno ima jos nesto, a ne mogu da setim. Voce i povrce kupim tamo povremeno, povrce je bolje od voca. Sve u svemu, blizu mi je, pa sam upoznala svoje favorite iz Lidla i uzivam u njima.Izvini jel to Nehruova blok 62?
February 13Feb 13 khm;DBTW, ja volim dosta stvari iz Lidla, ali mi je jako žao što nema više delez stvari u Maksiju, mislim da bi bile tražene..Sećam se nekih vrhunskih vafla, koji su samo nestali. A jednom su bile i Jakobove Kapice u smrznutim stvarima, ali samo jednom...Ono što ne volim kod maksija je što je premium šunka 55% meso...jbm sve kako je top premium.
February 13Feb 13 9 hours ago, ivy said:Vero nikako nije u konkurenciji, pa imaju 1 radnju u Novom Sadu i to od skoro i to u nedodjiji.. Meni nije predaleko pa odem ponekad i prepodne je tamo grad duhova za razliku od lidl/maxi gde je uvek krkljanac.. Jako su skupi.. Tamo kupujem samo kalamate..Ali zato Jumbo koji je pored izuva za sitnariju za kuću..Imam veliku ideu i lidl u blizini pa kombinujem ali lidl mi je izbor iznadMeso kupujem u maloj mesari na pijaciA slatkiše na Najlonu, neke Cadbury čokoladice 4 za 100din,Tony's cokolade 100din,lindt lindor 200-350din..E to je zanimljivo kod Vera, extra skupi market a extra povoljan Jumbo. Koji obiluje kineskim stvarcima.Vero ima ozbiljan asortiman. Pogledajte im delikates, izbor vina, voca, i na sve to mozda preskupi ali vrlo zanimljivi grcki proizvodi. Po masline se ide samo u Vero i nigde drugo, naravno
February 13Feb 13 Tu oko nove godine sam ulovio neke filete lososa na 80% snizenja u maxiju, nikad pre ni posle nisam video toliki popust Kupio sam jedno 6 komada ko da ce bombardovanje sutra World's market halapenjosi i gvakamole umak su mi lepi, ima i neki krem u teglici od drobljenog keksa s cimetom, jako je lepo i to. Stoji pored kikiriki putera Pecene paprike u ulju s belim lukom isto kupim kad su na snizenju, a budu cestoMile protiv inflacije Jebem im mater mrtvu, sve treba da bude bar 40% jeftinije
February 13Feb 13 3 minutes ago, Stela said:@dillinger Jeste taj Univer.Isto idem u Vero za neke grcke delicije.Ako ne gresim to im je valjda prvi u BG i bice extra posle obnove
February 13Feb 13 14 minutes ago, Vapad said:Sećam se nekih vrhunskih vafla, koji su samo nestali.Ako su ovi promenili su pakovanje, druge je boje.
February 13Feb 13 7 minutes ago, Ratamahatta said:Jebem im mater mrtvu, sve treba da bude bar 40% jeftinijeBesmislice.Sta ljudi misle, da eto Delezova obnova i ulaganje u nove objekte, tipa njih 30-50 godisnje ne kosta nista?Da 12000 zaposlenih ne kostaju kompaniju nista?
Create an account or sign in to comment