Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Supermarketi

Featured Replies

Pa koštaju ti zaposleni po raznim inostranstvima puno više nego ovo naše roblje, pa su im cene niže nego kod nas.

U drugim vestima, Vero je super, ali skuuuup.

A kad stigne sveža riba iz Soluna, eh

  • Replies 400
  • Views 27.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • jezovuk
    jezovuk

    Meni je skroz ok i humano to ukidanje non-stop rada i potpuno podržavam. Prevashodno zbog zaposlenih, a generalno i zbog nas ostalih. Koji će nam q desetine non-stop radnji po gradu. Šta mi to hitno t

  • Klara
    Klara

    Ljudi koji popiju jednu čašu soka dnevno i pojedu jednu kockicu do jedva štanglu čokolade, poseban krug pakla za vas.

  • Midžeta
    Midžeta

    Aman su najgore radnje ubedljivo, svaka je raspalija od prethodne, imaju cak i svoj trademark smard, ne moraš da vidis natpis kad uđeš i osetiš smrad, znas da si u Amanu

Posted Images

U Veru je bilo i telećih repova, ranije doduše. I barbuna. I jedno i drugo nisam viđala na drugim mestima.

40 minutes ago, dillinger said:

Ako ne gresim to im je valjda prvi u BG i bice extra posle obnove

Није први има их по Београду али не пуно генерално. На Нбг-у има и онај прекопута Беле Реке рецимо.

20 minutes ago, johan nagel said:

Није први има их по Београду али не пуно генерално. На Нбг-у има и онај прекопута Беле Реке рецимо.

Pa nisam rekao jedini vec prvi. Ima ih 15 u BG. Interesantno kako listing na sajtu kaze, imaju 2 u Leskovcu a 0 u Nisu

On 12. 2. 2026. at 16:22, brusli said:

Proizvodi u Lidlu su krs, jedino sto je dobro to su oni Italijanski, a i njih cesto nema, kao nestali, valjda da bi namamili ljude da dodju i da kupuju tu njihovu bofl robu.

Jedno vreme su na proizvodima označavali zemlju porekla, tada se moglo videti da za IT, ES, GR i sve ostale regionalne ponude je većina stvari napravljena u Poljskoj. Sada većina artikala u Lidlu uopšte nema mejd in... U austrijskom Lidlu lepo piše, i skoro sve je DE ili lokalno. Pritom je i daleko jeftiniji.

Maxi je nekada kroz ceo spektar ponude imao artikle sa poreklom u Belgiji i Francuskoj, šamponi koji su bili rebrendirani Vichy npr. Nekad bilo.

38 minutes ago, duda said:

Pa koštaju ti zaposleni po raznim inostranstvima puno više nego ovo naše roblje, pa su im cene niže nego kod nas.

U drugim vestima, Vero je super, ali skuuuup.

A kad stigne sveža riba iz Soluna, eh

Ovo je verovatno jedina tema gde je I PPP na strani vlasti. Populizam ne poznaje granice ocigledno.

Ja opet kazem mozda Delez sakriva prihode, izvlaci pare van zemlje I sluzi se ko zna cim da ne placa porez. Al o time niko od nas nista ne zna. Ili, zasto im se to tolerise godinama? Ali njihovi godisnji rezultati I razlike nisu narocito zavidni tj ne premasuju par procenata.

I pazite sta zelite. Mozda vam Aroma I Aman postanu standard, I to ovakvi kakvi su sad /pritom Aroma nema los asortiman, ima tu I boljih piva I Lindt cokolade ali sve ostalo sto se na prvu ne vidi, jeste uzas/

Edited by dillinger

Арома није ништа лошија од Максија рекао бих, једино што је нешто скупља, иначе бих рекао да имају јачи асортиман. Аман је углавном јадан, не видим да они могу да се пробију до тог нивоа да баш буду неки стандард.

Мислим ја се не разумем претерано у то све, али сигурно не бих пустио сузу због некаквог Делезеа. На крају крајева дошао би неко други, сумњам много лошији.

Оно што је сигурно је да Делез има убедљиво највеће марже и да једини плачу и туже, остали делују да су океј.

Ko bre sirotinja, daj jos 5x skuplje sve

Karton jaja 300 dinara jebotebog

Junetina 1800/kg

Da ne bi pio lekove, treba da jedes ko covek, prvo i prvo

Edited by Ratamahatta

Ja meso ne kupujem po marketima, dovlačim ga od roditelja koji se snabdevaju po obližnjim selima. Ponekad uzmem piletinu ili neke suve kobasice za sendviče, ali mleveno, krmenadle, vrat, ramsteke, piliće, junetinu... Sve domaće, oni imaju neke sjajne dobavljače za sve to, pa se šlepam. Ponekad i jaja, mada me uglavnom mrzi da ih teglim kad ih već ima u Maksiju u dobrom kvalitetu.

Kad se desi da mi treba meso, idem kod Zoke na Cvetkovoj pijaci, preporuka za taj lokal. Na samom ulazu u natkriveni deo se nalazi, sa druge strane u odnosu na pekaru.

Na pijaci kupujem i voće, povrće, sireve, kajmak... Nisu mi marketi prvi izbor za te stvari.

Edited by napadaj

U maxiju kupim samo pilece batake otkoscene jer me bole kurac da ih operisem kotkuce, dok izvadim kosti glad me prodje

Slanine, kulen, kobaje, suvi vrat, pecenicu sve domace. Nekad i jaja

Budjola je pre bila lepa u Lindi, pa je dugo nije bilo, i sad ova nova sto postoji nije ni do kolena staroj. 3000 kila, mani me Zorane

56 minutes ago, Ratamahatta said:

Karton jaja 300 dinara jebotebog

E, ali to je od koka koje slobodno kljucaju po dvoristu.

Pise Slobodanka.

5 hours ago, dillinger said:

Interesantno kako listing na sajtu kaze, imaju 2 u Leskovcu a 0 u Nisu

Niš ima veliki DIS a ovde ga nema, recimo. Univer je došao nedavno, s novim retail parkom, ali koliko čujem nije baš da se razbijaju, ne znam koliko će opstati jer nisam zapazio da su naročito konkurentni. Druga radnja im je u strogom centru, u stambenom bloku, manja.

Leskovac, s najnižim primanjima u zemlji, trenutno (i duži niz godina unazad) spasava par lokalnih lanaca, s jaaako pristojnijim cenama u odnosu na sve velike. Jedan je, koliko čujem, prodat. Drugi se još drži.

Edited by Tribun_Populi

18 hours ago, dillinger said:

Ako ne gresim to im je valjda prvi u BG i bice extra posle obnove

Nadam se jer je poslednjih par meseci bas bio problem sa asortimanom ... vikendom ili cesto i popodne jednostavno prazan raf ...

ako to zanemarimo, meni je mnogo bolji za kupovinu od obliznjih maxija i idee

17 hours ago, dillinger said:

Ovo je verovatno jedina tema gde je I PPP na strani vlasti. Populizam ne poznaje granice ocigledno.

Ja opet kazem mozda Delez sakriva prihode, izvlaci pare van zemlje I sluzi se ko zna cim da ne placa porez. Al o time niko od nas nista ne zna. Ili, zasto im se to tolerise godinama? Ali njihovi godisnji rezultati I razlike nisu narocito zavidni tj ne premasuju par procenata.

I pazite sta zelite. Mozda vam Aroma I Aman postanu standard, I to ovakvi kakvi su sad /pritom Aroma nema los asortiman, ima tu I boljih piva I Lindt cokolade ali sve ostalo sto se na prvu ne vidi, jeste uzas/

ne mogu da sakrivaju prihode, aman. lova se izvlaci vrv preko menadzment feeja, a posledicno nema ni poreza.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.