Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Supermarketi

Featured Replies

Nema trenutno nikakvog uvoznog mleka, ni alpskog ni onog dugotrajnog u DMu sto je moglo da se kupi, a pre svega toga par nedelja ranije su prestali da uvoze i grcke mlecne proizvode Olympus. Navodno ministarstvo poljoprivrede ne izdaje dozvole trenutno za uvoz mleka, sve je to nezvanicno, posto ne dao bog da u ovoj drzavi neko nesto zvanicno saopsti.

  • Replies 400
  • Views 27.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • jezovuk
    jezovuk

    Meni je skroz ok i humano to ukidanje non-stop rada i potpuno podržavam. Prevashodno zbog zaposlenih, a generalno i zbog nas ostalih. Koji će nam q desetine non-stop radnji po gradu. Šta mi to hitno t

  • Klara
    Klara

    Ljudi koji popiju jednu čašu soka dnevno i pojedu jednu kockicu do jedva štanglu čokolade, poseban krug pakla za vas.

  • Midžeta
    Midžeta

    Aman su najgore radnje ubedljivo, svaka je raspalija od prethodne, imaju cak i svoj trademark smard, ne moraš da vidis natpis kad uđeš i osetiš smrad, znas da si u Amanu

Posted Images

Samo jedno mleko vredi kod nas da se pije:

dmbio-dugotrajno-alpsko-organsko-mleko-3

Shan druze jel nisi registrovao iz ovog sto sam iznad napisao da ni tog mleka nema:

cvarkov-drzavni.gif

Mleko sam prestao da pijem kad me mater odbila od sise.

:dzivdzan_zbori:

Mleko je tesko za varenje, svaki odrasli covek bi trebalo da pije fermentisane prozivode, aka jogurt / kiselo mleko.

24 minutes ago, brusli said:

Mleko je tesko za varenje, svaki odrasli covek bi trebalo da pije fermentisane prozivode, aka jogurt / kiselo mleko.

Pivo, vino.... :)

3 hours ago, Shan Jan said:

Samo jedno mleko vredi kod nas da se pije:

dmbio-dugotrajno-alpsko-organsko-mleko-3

Apsolutno!

5 hours ago, brusli said:

Mleko je tesko za varenje, svaki odrasli covek bi trebalo da pije fermentisane prozivode, aka jogurt / kiselo mleko.

Od čega praviš palačinke?

1 minute ago, Engineer said:

Od čega praviš palačinke?

kiśela voda

srdoc

Bez kisele možda i može, bez mleka samo ako je za mačku

2 hours ago, Engineer said:

Od čega praviš palačinke?

U palacinke i kolace moze, ali da se pije direktno je pain in the ass.

Mere update

- duvan čvarci pola kila 500 dinara, odlični

- klon čoko bananica kutija, ne sećam se cene

- gotova jela, cca 160 din komad

3 minutes ago, stajebrebilo said:

Mere update

...

Gde je taj market?

18 hours ago, Frank Pembleton said:

Meni je pre par meseci neko rekao da je pala prodaja i da uvoznici sve manje naručuju...

Ko i da ga kupuje masovno kad je realno preskupo za nase uslove (makar van BG)? Mislim da mu je cena (bila) ista kao u Sloveniji.

9 hours ago, Filozof manijak said:

Gde je taj market?

U futogu ima svetofor i jedan negde na klisi.. Mere mislim da nema u ns

Sjajna im je rasprostranjenost 🙄

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.