Jump to content
IGNORED

Zgradogradnja


Mil@n

Recommended Posts

Tromeđa Banovog, Julinog i Žarkova, mada čestiti investitor to predstavlja kao Banovo. Do Brda ljudi, od Brda Žarkovci. 

 

Ne bih rekao da će ova gospoda da odustanu, a ne znam ni da li ima nekog pravnog osnova. Tu je još Žika Muštikla imao plan da zida, pa Stankom propao, pa nerešeni imovinsko-pravni odnosi... Ali eto za luksuziranje se sve odradi. Najavljuju 25.000 km luksuznog stambenog prostora, privatne bašte, garaže, igrališta, sve privatno, da se ne mešaju sa stokom.

Edited by Malvo
Link to comment
4 minutes ago, Malvo said:

Tromeđa Banovog, Julinog i Žarkova, mada čestiti investitor to predstavlja kao Banovo. Do Brda ljudi, od Brda Žarkovci. 

 

Ne bih rekao da će ova gospoda da odustanu, a ne znam ni da li ima nekog pravnog osnova. Tu je još Žika Muštikla imao plan da zida, pa Stankom propao, pa nerešeni imovinsko-pravni odnosi... Ali eto za luksuziranje se sve odradi. Najavljuju 25.000 km luksuznog stambenog prostora, privatne bašte, garaže, igrališta, sve privatno, da se ne mešaju sa stokom.


Filmski grad, prema Kosutnjaku?

Edited by Moonwalker
Link to comment
9 minutes ago, Malvo said:

Godinama sam se hvalio da mi prozori i terasa gledaju u zelenilo i tišinu

 

Meni je komsija preko puta na 200 m vazdusne linije unistio predivan pogleda na celi grad. Digao solarne panele i sad vidim njih i krstove od crkvi. :( 

Link to comment
30 minutes ago, bags said:

Nije stoka samo kod nas:

 

wien.thumb.webp.53ffb330d4f38cb00a6a06f96b3e0f58.webp

 

Najsmesnije je sto je isti izvodjac na obe zgrade. 

 

- Idem malo na terasu da se nagledam betona i nadisem komsijinih prdeza...nisam davno

Link to comment

Meni po opisu deluje da je to lokacija FMP, pošto se tu sprema jedan ogroman projekat.

 

Edit: Ne, prebacio sam.

Edited by napadaj
Link to comment

Pa ne znam šta planiraju, mislim jasno je bilo da će da niknu neke zgradurine da neko zgrne koji milion, ali ova luksuzacija koju najavljuju smrdi na neku đentrifikaciju. Još tu ispod našeg i njihovog bloka zgrada prolazi podzemni potok... 

Link to comment
13 minutes ago, napadaj said:

Meni po opisu deluje da je to lokacija FMP, pošto se tu sprema jedan ogroman projekat.

 

Edit: Ne, prebacio sam.

 

Pa to je dole najviše 500 metara niže. Ja ne znam šta ti ljudi misle o saobraćaju, protoku ljudi, tako tim najneophodnijim urbanističkim finesama. Već postoji usko grlo kad se južni deo grada spušta niz Trgovačku, pa deo niz Radničku sa jednom trakom, a deo preko mosta kod okretnice sa takođe jednom trakom. Sirotinja na metro, bogatluk u helikoptere?

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...