Jump to content
IGNORED

Zgradogradnja


Mil@n

Recommended Posts

Inače, u onoj zgradi je nesnosna buka iz Radničke, a to je drugi red. U prvom redu tih zgrada je još gore.

Ako neko planira da kupuje stan na padini, obavezno da bude s druge strane ulice i da gleda u brdo stan.

 

 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Midgeta said:

ubedljivo najgore od svega sto padina nudi

 

Po čemu? Svideo mi se raspored, spavaće sobe i kupatilo na jednoj, živeći deo i toalet na drugoj strani, bar ovaj stan u koji sam zalazio. Iza ima bar malo zelenila, doduše i betonski teren pored ali opet zelenilo do kojeg vesara još nije bio došao

Link to comment
54 minutes ago, desboj said:

 

Po čemu? Svideo mi se raspored, spavaće sobe i kupatilo na jednoj, živeći deo i toalet na drugoj strani, bar ovaj stan u koji sam zalazio. Iza ima bar malo zelenila, doduše i betonski teren pored ali opet zelenilo do kojeg vesara još nije bio došao

 

Pa ja sto sam cula, a evo i Zeka potvrdjuje, te zgrade su ubedljivo najgore na Padini, a nije da je generalno Padina neki kvalitet.

 

Parkovi ti jesu lepi, mada su i oni sad na ivici propasti

Link to comment
3 hours ago, desboj said:

Ako pričamo o kvalitetu gradnje ok, mada i to "najgore" pravljeno pre 15 godina je bolje od najgore pravljeno pre 5, siguran sam.

 

Ma to sigurno, ja sam vise komentarisala sto vaze za lose iz vecine izvora, mada te zgrade imaju stanove u prizemlju sa kao malim dvoristima (na unutrasnjoj strani), sto je meni uvek delovalo do jaja.

 

A interesantno je da su parkovi kad sam ja bila mala i u ovom delu kod crkve gde sam ja bili skroz super, ali poslednjih 5-6 godina su ocaj zivi

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...