Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Zgradogradnja

Featured Replies

7 minutes ago, extragluv said:

koji deo iza crkve, zuti ili beli emoji38.png

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 

 

Beli, ovo gde sam ja, to je geto deo padine :D

  • Replies 293
  • Views 19.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Između ostalog.   Kasne sa radovima, dobijaju pozitivne tehničke preglede pre nego što je gradnja završena, a onda im se dešavaju problemi sa potvrđenim radovima, grad ne stiže da prati infr

  • Nisi ti bio u Prvom osnovnom sudu u Beogradu - iznad vrata jedan broj sudnice, na plastičnoj oznaci pored vrata drugi, a na samim vratima treći broj.    

  • Pa urbanizam, obzirom da pokriva sve ljudske delatnosti unutar jedne gradske zajednice, zapravo jako dobro prati i oslikava stanje te zajednice. Kakvo nam je društvo, takav nam je i urbanizam. Ko

Posted Images

Pa realno jeste, onaj žuti deo je nekako uljudniji, više zelenila, mada i više buke i sunce ume da tuče, ali bože moj, bolje u sunce nego u komšiju prekoputa :fantom: Kakvo je vreme došlo, počeće ljudi da se otimaju za stanove na Padini i u Žarkovu.

22 minutes ago, Malvo said:

Pa realno jeste, onaj žuti deo je nekako uljudniji, više zelenila, mada i više buke i sunce ume da tuče, ali bože moj, bolje u sunce nego u komšiju prekoputa :fantom: Kakvo je vreme došlo, počeće ljudi da se otimaju za stanove na Padini i u Žarkovu.

 

Pa jeste, zuti deo je izmislio, a i on je u poluraspadu, a ovaj beli bukvalno sve vise i vise izgleda kao crime ridden dump, Ros Kemp da dodje da snima epizodu za one svoje emisije o najopasnijim/najklosarskijim naseljima:D

 

Zarkovo je isto hit or miss, ima ok delova, a ima i tu ultra klosarijade.

Mada 2 najjace stvari u Zarkovu su onaj Uefa mafija grafit gde se mlate navijaci i onaj kauc za lokalne alkose prekoputa Vera 

 

Edited by Midgeta

Ne znam o kojim delovima padine pričate ali meni ova zgrada pogotovo strana od ulice odlična:

 

54 Обалских радника

https://maps.app.goo.gl/AgVfDkgTxutkWeMKA

 

 

Edited by desboj

2 minutes ago, desboj said:

Ne znam o kojim delovima padine pričate ali meni ova zgrada pogotovo strana od ulice odlična:

 

54 Обалских радника

https://maps.app.goo.gl/AgVfDkgTxutkWeMKA

 

 

To je moj bivši ulaz :D

 

Vidiš ono kao terasice, istureno? E, to je prostorija koja ima tri spoljna zida, premala je da ičemu služi, osim eventualno trpezariji, ali je i jako hladno u njoj. Postavljali smo stiropor da se ne smrzavamo. 

ne znam kada si zivela tu. da li si poznavala maju i ljubu sa crnim labradorom alijem?

3 minutes ago, foto said:

ne znam kada si zivela tu. da li si poznavala maju i ljubu sa crnim labradorom alijem?

Pre 12-13 godina, kratko. Godinu i po dana. Ne znam ih, većinu vremena sam provela postporođajno depresivna u stanu 😭

20 minutes ago, desboj said:

Ne znam o kojim delovima padine pričate ali meni ova zgrada pogotovo strana od ulice odlična:

 

54 Обалских радника

https://maps.app.goo.gl/AgVfDkgTxutkWeMKA

 

 

 

Joj bre desboje, ovo su tzv "nove zgrade" , to je ubedljivo najgore od svega sto padina nudi, a konkurencija je nemala.

 

Fan fekt -prekoputa ovoga je Singa :lolol:

Just now, Midgeta said:

Fan fekt -prekoputa ovoga je Singa :lolol:

u naked izdanju. NSFW

Just now, foto said:

u naked izdanju. NSFW

 

:lolol:

 Iz drug den ere, sad je u lux novogradnjatm eri.

 

Ovo tacno da se odstampa slika sa tekstom CITYEXPERT LAZE LJUDE i da se deli okolo, kakva epska prevara 

3 minutes ago, Midgeta said:

 

Joj bre desboje, ovo su tzv "nove zgrade" , to je ubedljivo najgore od svega sto padina nudi, a konkurencija je nemala.

 

Fan fekt -prekoputa ovoga je Singa :lolol:

One su građene za neke zaslužne građane Bgd. Kupili su ih za neke budzašto cene po kvadratu. Mi smo iznajmljivali od jedne osobe

epska prevara

Just now, Svemir Zeka said:

One su građene za neke zaslužne građane Bgd. Kupili su ih za neke budzašto cene po kvadratu. Mi smo iznajmljivali od jedne osobe

oko 700- 750 deviza je bio kvadrat.

Just now, Svemir Zeka said:

One su građene za neke zaslužne građane Bgd. Kupili su ih za neke budzašto cene po kvadratu. Mi smo iznajmljivali od jedne osobe

 

Znam, bila sam u jednoj jer su mi skolski drug i drugarica tu ziveli (mozda zive idalje, ne znam, ne zelim da saznam) oni su se uselili kad je to bilo novo, tek izgradjeno i njima je cale neko megagiga mudo bio negde, tako da se ukpala u ovo zasluzni i secam se da je stan bio ocajan iako velik bas

3 minutes ago, foto said:

epska prevara

 

Ali stvarno jeste, to je bukvalno bilo skroviste lokalnih dzankija 15 godina i najznacajniji dogadjaj u tom delu padine je ubistvo kod zlatnog bika, a oni to našopali da izgleda kao je ne znam sta, a bukvalno se raspada sve od prvog dana, ja svaki put kad prodjem tuda izneverujem.

 

Imam mnogo osecanja na ovu temu, Singa mi je nasla zicu i ja se izvinjavam, necu vise

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.