Jump to content
IGNORED

Zgradogradnja


Mil@n

Recommended Posts

Ne mora čovek da bude stručnjak za geologiju, dovoljno je da odigra fudbal na Školskom terenu, naletanje na patke u komšiluku isto pomaže :D

 

Nek se spreme konjanici na preseljenje - to je logična celina

Link to comment

To sa "dvorištem sa kontrolisanim pristupom" je marketing prodavanje cigle.
Svede se na metalnu ogradu gde kao na vratima ima brava, i kao ključ imaju samo stanari.
Do prvog slučaja kad neko od stanara zaboravi ključ za tu bravu ili ne zaključa u odlasku.
Ili klinci noću ne odvale vrata...
A moguće da će to da postoji samo na renderu a da će na tom prostoru da nikne još jedna lamela...



....shiit has hit the fan.

Link to comment
20 hours ago, napadaj said:

Meni po opisu deluje da je to lokacija FMP, pošto se tu sprema jedan ogroman projekat.


O kom se prostoru radi? Da li je to prostor između ulica Milorada Jovanovića, Endija Vorhola (ex Maršala Tolbuhina) i puta za Obrenovac?  (tu su sada romsko naselje, polovni automobili, henex, otkup papira...)

Pretpostavljam da neće da ruše FMP pa da grade nešto umesto njega, taj prostor je relativno mali.

Link to comment

Uu ovo sto je napadaj postavio me podseti.

Kod Zeke @Svemir Zeka i mene u kraju su odlucili da dovrse posle 15ak godina i prodaju kao novogradnju megagigaultra fensi zgradu na Padini :rolf:, koja je inace stajala tako nedovrsena godinama i bila lokalni drug den.

 

Cela zgrada je haos, to je inicijalno trebao da bude neki kvazi trzni centar/poslovni, pa se odustalo od toga jos u toj inicijalnoj gradnji.

 

To btw ne izgleda uopste kao na slikama ovim sto su stavili na cityexpertu, epic fail u najavi, a lokaciju su opisali kao da je ne znam sta, pogled na Adu i tako neke baronije, a to je bukvalno cosak izmedju 3 bloka zgrada :isuse:

 

 

https://cityexpert.rs/a/novogradnja/beograd/cukarica/singa

 

Stanovi su tek show, layout jednog od stanova u ponudi deluje kao staza za f1 trke

Link to comment

Ali najbolje od svega je sto ta zgrada, ako se to tako moze nazvati, ne izgleda tako uopste uzivo, a ni okolina ne izgleda tako ni blizu.

 

Na slikama stoji da su u okolini neke megaultra fensi zgrade, a tu su u stvarnosti braon zgrade padinske :rolf:

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...