Jump to content
IGNORED

Zgradogradnja


Mil@n

Recommended Posts

9 hours ago, Midgeta said:

Uu ovo sto je napadaj postavio me podseti.

Kod Zeke @Svemir Zeka i mene u kraju su odlucili da dovrse posle 15ak godina i prodaju kao novogradnju megagigaultra fensi zgradu na Padini :rolf:, koja je inace stajala tako nedovrsena godinama i bila lokalni drug den.

 

Cela zgrada je haos, to je inicijalno trebao da bude neki kvazi trzni centar/poslovni, pa se odustalo od toga jos u toj inicijalnoj gradnji.

 

To btw ne izgleda uopste kao na slikama ovim sto su stavili na cityexpertu, epic fail u najavi, a lokaciju su opisali kao da je ne znam sta, pogled na Adu i tako neke baronije, a to je bukvalno cosak izmedju 3 bloka zgrada :isuse:

 

 

https://cityexpert.rs/a/novogradnja/beograd/cukarica/singa

 

Stanovi su tek show, layout jednog od stanova u ponudi deluje kao staza za f1 trke

Majke im ga...., tu je trebalo da bude škola, pisali smo peticije, a ono žbunje dok nije neki govnar sad uzeo da investira 

 

8 hours ago, Profesionalac said:

Od 2500 €/m2 za Padinu :cry:

 

Džizs Profo, toliko su bili stanovi i pre dve godine, tj.2200 padina a 2600 brdo.

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Patty Lee said:

Ja sam prošle godine u ovo vreme gledala neki stan možda 200-300m od te “fensi” Singe (jbt zašto je prosto nisu nazvali Simba) na Čukaričkoj padini, bio je (relativno) jeftin i pristojan, blizu je Ada blizu je Lidl blizu je AdaMall, ali sama zgrada je bila jeziva unutra (ova je bila na samom kraju tog naselja, posle nje je put a iza puta nema ništa) + deluje mi da je generalno kraj za “porodice s sitnom decom” DAKLE NE. Nisam tada imala pojma da pistoji i taj Viktori Gardens, čisto da znam da i to ne pogledam. :fantom:

Nije loš kraj i da nisi s decom. Jer je sve blizu. Ne mislim na adu, za nju me baš briga, nego grad generalno.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Svemir Zeka said:

Majke im ga...., tu je trebalo da bude škola, pisali smo peticije, a ono žbunje dok nije neki govnar sad uzeo da investira 

 

 

Pa znam, isle drugarica i ja da prosetamo i isle unutrasnjom stranom Padine i vidimo da se dug den dovrsava i bile bukvalno u fazonu wtf sad?!

I onda gugale i imale sta da vidimo.

Meni najjace sto ce oni to da prodaju ko novogradnju, doslo mi da kupim marker i ispisem po Padini  "Cityexpert laze ljude"

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, Midgeta said:

 

Pa znam, isle drugarica i ja da prosetamo i isle unutrasnjom stranom Padine i vidimo da se dug den dovrsava i bile bukvalno u fazonu wtf sad?!

I onda gugale i imale sta da vidimo.

Meni najjace sto ce oni to da prodaju ko novogradnju, doslo mi da kupim marker i ispisem po Padini  "Cityexpert laze ljude"

A čekaj, oni nisu srušili prvo onu zgradu??

Link to comment
30 minutes ago, Svemir Zeka said:

Nije loš kraj i da nisi s decom. Jer je sve blizu. Ne mislim na adu, za nju me baš briga, nego grad generalno.

Ma da da, nego to mi je onako na prvu bio glavni utisak, kao miran kraj za porodice; na kraju sam odustala prvenstveno jer je stan bio baš baš malen.

  • +1 2
Link to comment
5 hours ago, Svemir Zeka said:

A čekaj, oni nisu srušili prvo onu zgradu??

ma jok. ona cigla sto je 15tak godina upijala vlagu, nezasticeni temelji i sve ostalo.

novogradnja 1/1.

Edited by foto
  • Tužno 1
Link to comment

Ne znam samo kome to mogu da prodaju kao fenseraj. Ako neko ima te pare, potražiće nešto u manje radničkim krajevima. One braon zgrade po sredini Padine definitivno izgledaju bolje, i iznutra i spolja, i taj mini kraj definitivno izgleda nešto manje getoiziran nego onaj deo iza crkve.

  • +1 1
Link to comment

Pa aj bož pomozi, leti je tu hlad, među zgradama. Meni nisu loše, ali samo neke, u obalskih radnika, bele zgrade, odmah iza braon. Tamo kod crkve su bezveznije, ali opet zavisi od dela do dela. Žute zgrade, Lazarevački drum, su one koje bih birala, jer su kvalitetnije, mada su to najstarije zgrade na padini, negde tamo 1986. Bele su nešto kasnije, te kod crkve, a sve ostale mnogo kasnije. Treba izbegavati one na prethodnoj stanilci, građene za neke subvencije za zaslužne građane Beograda, jer imaju delove koji su kritično loše urađeni (stare otprilike 15 godina), a buka je abnormalna. 

Link to comment

Tašta mi na padini pa "znam" kraj. Od malo Beograda što znam padini mogu da zamerim manjak parking mesta i možda osnovnu školu, inače za beogracke standarde još i življiva. E da, nema ni jedna banka, to mi wtf. 

 

 

Inače šurak gleda da se skući, specifična mu situacija jer gleda nešto sa četiri spavaće sobe i skoro godinu dana čupa kosu jer za cenu stana i dva garažna mesta u budži koja će se gradi ispod FMPa (koja ulazi u uži izbor) može da kupi pola Železnika ili Sremske Mitrovice koji mu preporučujem, ali gospođa kaže jok, mora Bg. 

  • +1 1
Link to comment
Ne znam samo kome to mogu da prodaju kao fenseraj. Ako neko ima te pare, potražiće nešto u manje radničkim krajevima. One braon zgrade po sredini Padine definitivno izgledaju bolje, i iznutra i spolja, i taj mini kraj definitivno izgleda nešto manje getoiziran nego onaj deo iza crkve.
koji deo iza crkve, zuti ili beli [emoji38]

Sent from my 2107113SG using Tapatalk

Link to comment
Pomenuti Victory gardens može biti vaš od 3800 €/m2 
smiley_hail.gif
evo ja prodajem moj garden za mnogo manje. fasadna cigla, dve terase, lift, centralno, III, 70+ m2

Sent from my 2107113SG using Tapatalk


Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...