Jump to content
IGNORED

Zgradogradnja


Mil@n

Recommended Posts

5 minutes ago, slepa živana said:

al ko smišlja imena tim zgradurinama novim... viktori gardens... evo padamo u nesvest

 

Čekaj da im ponestane imena. Možda će baš tad da odustanu od dalje gradnje.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, foto said:

mozda spakuju valjevsku u cev i naprave MHE za naselje (lift svetla za 1500 stanaova, npr)?


Nema potrebe, prolazi im dalekovod na 15m od prozora. Dovoljno da jednu ruku pruže kroz prozor, u drugoj ruci sijalica, et voila!

Link to comment
3 hours ago, Midgeta said:

Ali najbolje od svega je sto ta zgrada, ako se to tako moze nazvati, ne izgleda tako uopste uzivo, a ni okolina ne izgleda tako ni blizu.

 

Na slikama stoji da su u okolini neke megaultra fensi zgrade, a tu su u stvarnosti braon zgrade padinske :rolf:

Ja sam prošle godine u ovo vreme gledala neki stan možda 200-300m od te “fensi” Singe (jbt zašto je prosto nisu nazvali Simba) na Čukaričkoj padini, bio je (relativno) jeftin i pristojan, blizu je Ada blizu je Lidl blizu je AdaMall, ali sama zgrada je bila jeziva unutra (ova je bila na samom kraju tog naselja, posle nje je put a iza puta nema ništa) + deluje mi da je generalno kraj za “porodice s sitnom decom” DAKLE NE. Nisam tada imala pojma da pistoji i taj Viktori Gardens, čisto da znam da i to ne pogledam. :fantom:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

mislim da si gledala najstarije i najlosije zgrade na padini akoo sam te dobro razumeo.

 

edit:

trebas ici dalje od crkve (bez losih namera)

Edited by foto
  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, foto said:

mislim da si gledala najstarije i najlosije zgrade na padini akoo sam te dobro razumeo.

 

edit:

trebas ici dalje od crkve (bez losih namera)

Pa moguće, ne poznajem taj kraj. Ne bih znala da kažem gde je bila zgrada u odnosu na crkvu… ali u blizini… recimo.

 

To je bilo pre godinu dana, kupila na kraju stan na Voždovcu. 

:covid19:

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...