Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

Mislim da je do šire ponude robe gde se dešava daleko složenija segmentacija tržišta pa je nešto što je kod nas standardno poželjan proizvoid jer nema privlačnijeg u ponudi, kao recimo, u teoriji ovaj sir, kod njih tretira kao inferiorno dobro (pojam iz ekonomije)

  • +1 2
Link to comment

sto je vrlo zanimljivo jer je u pitanju malo trziste

 

slicno, doduse ne u lidlu, paladin sirevi su i do upola jeftiniji u cg nego u srbiji. a ponuda je gotovo ista posmatrajuci hipermarkete.

Edited by morgana
Link to comment

Mene samo zanima kako formiraju te cene, na osnovu čega?

Ko i kako odluči da odjednom podigne cenu nečega za 30%, i to samo za naše tržište?

Mislim, nema teorije da se npr ti sirevi dobro prodaju po ovoj ceni…

Link to comment

Lidl je poslednjih godinu dana postao prava srpska firma - zakidaju na kusuru, prenaduvane cene, klepanje na vagama, kasiri kucaju istu stvar vise puta ili  ne kucaju popust, roba na snizenju  iz kataloga nije dostupna...

  • +1 2
Link to comment

Lazanja je 850 dinara inace, 700 kad je popust™

Budjola 100 grama 290 dinara

Bem ih usta :dry:

U zadnje vreme kupujem samo sladoled, pecivo, odecu, alate/opremu i hobi zajebancije

Link to comment
  • 1 month later...
U čemu je trik sa šumadijskim mlijekom sa 4% masti iz mlijekare Kruna u Lindi?
Jel proizvodi još neko mlijeko sa toliko masti u Srbiji? 
 

Ja bih to pio...
Hvala na obaveštenju...





...shiit has hit the fan...
Link to comment

Uzeo sam dosta malih dodataka i kljuceva, 600 dindzi uglavnom, zadnji put burgije za cekic. 

Uz dobru cenu ide i super koferce. Bojim se uci, zadnji put sam bio u Pazovi, upao na izvor, tamo negde je skladiste. Neki sto nemaju Lidl po svojim gradovima gledaju te neke akcije i onda cimaju nas ostale da vijamo nekakve kosilice i trimere, onda tako dodjem do sitnog alata. Ozbiljan igrac je Lidl, imaju tim sto sve posmatra

Link to comment

U zemunskom Lidlu bataci i džigerica na 80% jer im danas ističe rok. Otprilike 100 dinara kilo. Ne znam ko je dovoljno lud da to uzme.

 

In a completely unrelated matter, dajte neke fine i jednostavne recepte za pileći batak i džigu. Pitam za druga, druga goobsa :unsure:

  • +1 1
  • Haha 7
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...