Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

Ne znam da li sam vec pisao ovde, kada vam je nesto bas bitno, idite u Lidl na Adi. Ja sam uvek tu nalazio sve sto je bilo rasprodato u okolnim Lidlovima (doduse nisam nikad trazio nesto sto je izazivalo ludilo kao ovaj vaflmejker). Nesto sto kod mene nestane u 9 ujutru, tamo ima u gomilama u 1 popodne npr.

  • Hvala 1
Link to comment

Ja danas izvisih na grebalici. :lolol: Dogurah do proizvoda za dinar, izabrala i hajde još greb-greb posle kupovine, kad iskoči prazna grebalica. Nema više jare i pare! :dry: 

Hejt za kupon plus. Pazi boga ti, potrošiš 5000 i dobiješ kiflu, kiiiiiflu. U početku mi se činilo da su imali bolje ponude za kupon plus. 

  • Haha 1
Link to comment

Imamo li neke podatke da li je promet domaćih trgovinskih lanaca opao i koliko?

Ja bih kao laik rekao da se dosta manje kupuje…

Maxi opet vadi noževe, čini se da je kritično! :lolol:

Edited by mraki
  • Haha 3
Link to comment
On 12. 10. 2023. at 11:16, Sandradjer said:

 (sav unezveren, gleda u spisak, prevrce po mojim stvarima).

 

Alchajmer je gadan Švabo. Taj mučenik je možda krenuo kod doktora ili na pijacu a završio na otimanju za margarin. 

 

On topić, jel i vaše Linde bojkotuju 100% narandža sokove od 1l i veće?

Link to comment

@Desmond Bojčinski Da, na NBG-u baš dugo nema tih 100% sokova od narandži u onom zelenkastom tetrapaku. 

 

Al zato ima u plastičnim providnim bocama po ceni od 199 din. Naravno, ne kupujem ih iz principa, nek se nose sa tim svojim zakulisnim poskupljenjima. 

Link to comment
16 hours ago, Stela said:

Pocela je praznicna ponuda slatkisa kojekakvih :rolleyes:.

Nisam kupila nista :D. Kad je izbor preveliki, covek ne zna sta bi...

Tako je. To ne treba jesti :)

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
  • 1 month later...

image.png.032160cb71ccbf4695ff9316082cb90d.png

 

Kupio jedan komad pre nekih 20 dana i tek sad ga otvorio. Zove se jednostavno, lesnik nugat proizvod. Kao pretvrd krem (37% lesnik paste).

 

Sunce ti jebem, kako je dobro. Uopste ne mogu da nadjem traga u srpskom lidlu o ovom slatkisu, sacuvao sam omot za ubuduce. Doduse nije ni jeftin (msilim da je bio oko 300 dinara za 150g), ali vrediiiii

Edited by pantelia
  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...