Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

Eh, LIDL,  nisam očekivao da i mene prevare, uzeh dva pomenuta putera, aktivirao kupon, očitao aplikaciju, platio, i večeras pogledam račun, ponukan komentarima na topiku. lepo mi naplatili dva po 149,69 i pride jedan nepostojeći po full ceni , 299,99 , što će reći, badava vam  akcija. Garant je  samo provukla još jednom  puter preko čitača , brzi prsti kasirke.
Svaka čast, majstori. 

  • +1 3
  • Tužno 2
Link to comment
7 hours ago, mraki said:

Išao u nabavku… ima danas nemački puter u pola cene, sa 300 na 150 dinara.

Ali postaviše baksuzi uslove, max 2 kom na kupon, uz račun od minimum 1000 dinara.

Au...a ja danas uzela dva nemačka putera i kao, ajde, samo ću to. Sva sreća što sam usput dodala ćuretinu, savijaču sa sirom i voće i tako došla do minimuma od 1000. Malopre gledam katalog i ne verujem kako mi je promakao detalj za 1000 dinara. One grebalice su im postale bezveze, 500x daju jedno te isto što je garantovano ostalo neprodato, čak i posle akcija.

 

  • +1 1
Link to comment

S tim puterima je bio danas rusvaj. Ispred mene izdrndaše stariji bračni par zbog toga. Te nemate 1000 dinara računa, te niste registrovali aplikaciju, aha, ni internet nemate… neprijatno za gledanje i prisustvovanje. Pored kase naslagani puteri, zida kasirka Skadar na Bojani, narod jadan vraća i odustaje kad krene uslovljavanje i drndanje.

XXL graška NEMA, kao ni pakovanja pljeskavica koje su takođe na akciji. Lepo :dry:

 

da ne bude sve crno, iskoristila sam rođendanski kupon na tri čokolade za po dinar. 

Edited by Valkyrie
  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Ako idemo u isti Lidl (Tošin u Zemunu) - tu nikad nema ništa sa tih akcija, bar da sam ja video. Sve se brzo razgrabi, a neki artikli budu vec rasprodani i pre pocetka akcije, ali im treba boost u nekim drugim prodavnicama verovatno.

 

A u poslednje vreme sve više i onih iz standardne ponude fali.

Link to comment
3 hours ago, Pegin said:

Eh, LIDL,  nisam očekivao da i mene prevare, uzeh dva pomenuta putera, aktivirao kupon, očitao aplikaciju, platio, i večeras pogledam račun, ponukan komentarima na topiku. lepo mi naplatili dva po 149,69 i pride jedan nepostojeći po full ceni , 299,99 , što će reći, badava vam  akcija. Garant je  samo provukla još jednom  puter preko čitača , brzi prsti kasirke.
Svaka čast, majstori. 

Ja nisam siguran da je ovo greškom i u brzini, prosto se prečesto dešava.

Ajde, ovo tvoje se još i nekako može objasniti, ali neko je danas gotovo izvesno ručao kobasicu u testu na moj račun. :dry:

Edited by mraki
  • +1 3
  • Haha 3
Link to comment
15 minutes ago, goofs said:

Ako idemo u isti Lidl (Tošin u Zemunu) - tu nikad nema ništa sa tih akcija, bar da sam ja video. Sve se brzo razgrabi, a neki artikli budu vec rasprodani i pre pocetka akcije, ali im treba boost u nekim drugim prodavnicama verovatno.

 

A u poslednje vreme sve više i onih iz standardne ponude fali.

Da, bila sam u tom Lidlu. Kao za baksuz, danas sam planirala onaj na kružnom toku u povratku sa Bežanije, ali se zapričam i promašim najpre taj pa onda i onaj kod Eko pumpe i na kraju produžih samo do TB, šta ću. Slepica.

7 minutes ago, gospa buba said:

znachi hvala znachi zaboravi :lolol:

Znači kupiš u Lidlu Silvercrest samostojeći mikser koji znači tako muti belance sam od sebe i toeto.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...