Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

Eh, LIDL,  nisam očekivao da i mene prevare, uzeh dva pomenuta putera, aktivirao kupon, očitao aplikaciju, platio, i večeras pogledam račun, ponukan komentarima na topiku. lepo mi naplatili dva po 149,69 i pride jedan nepostojeći po full ceni , 299,99 , što će reći, badava vam  akcija. Garant je  samo provukla još jednom  puter preko čitača , brzi prsti kasirke.
Svaka čast, majstori. 

  • +1 3
  • Tužno 2
Link to comment
7 hours ago, mraki said:

Išao u nabavku… ima danas nemački puter u pola cene, sa 300 na 150 dinara.

Ali postaviše baksuzi uslove, max 2 kom na kupon, uz račun od minimum 1000 dinara.

Au...a ja danas uzela dva nemačka putera i kao, ajde, samo ću to. Sva sreća što sam usput dodala ćuretinu, savijaču sa sirom i voće i tako došla do minimuma od 1000. Malopre gledam katalog i ne verujem kako mi je promakao detalj za 1000 dinara. One grebalice su im postale bezveze, 500x daju jedno te isto što je garantovano ostalo neprodato, čak i posle akcija.

 

  • +1 1
Link to comment

S tim puterima je bio danas rusvaj. Ispred mene izdrndaše stariji bračni par zbog toga. Te nemate 1000 dinara računa, te niste registrovali aplikaciju, aha, ni internet nemate… neprijatno za gledanje i prisustvovanje. Pored kase naslagani puteri, zida kasirka Skadar na Bojani, narod jadan vraća i odustaje kad krene uslovljavanje i drndanje.

XXL graška NEMA, kao ni pakovanja pljeskavica koje su takođe na akciji. Lepo :dry:

 

da ne bude sve crno, iskoristila sam rođendanski kupon na tri čokolade za po dinar. 

Edited by Valkyrie
  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Ako idemo u isti Lidl (Tošin u Zemunu) - tu nikad nema ništa sa tih akcija, bar da sam ja video. Sve se brzo razgrabi, a neki artikli budu vec rasprodani i pre pocetka akcije, ali im treba boost u nekim drugim prodavnicama verovatno.

 

A u poslednje vreme sve više i onih iz standardne ponude fali.

Link to comment
3 hours ago, Pegin said:

Eh, LIDL,  nisam očekivao da i mene prevare, uzeh dva pomenuta putera, aktivirao kupon, očitao aplikaciju, platio, i večeras pogledam račun, ponukan komentarima na topiku. lepo mi naplatili dva po 149,69 i pride jedan nepostojeći po full ceni , 299,99 , što će reći, badava vam  akcija. Garant je  samo provukla još jednom  puter preko čitača , brzi prsti kasirke.
Svaka čast, majstori. 

Ja nisam siguran da je ovo greškom i u brzini, prosto se prečesto dešava.

Ajde, ovo tvoje se još i nekako može objasniti, ali neko je danas gotovo izvesno ručao kobasicu u testu na moj račun. :dry:

Edited by mraki
  • +1 3
  • Haha 3
Link to comment
15 minutes ago, goofs said:

Ako idemo u isti Lidl (Tošin u Zemunu) - tu nikad nema ništa sa tih akcija, bar da sam ja video. Sve se brzo razgrabi, a neki artikli budu vec rasprodani i pre pocetka akcije, ali im treba boost u nekim drugim prodavnicama verovatno.

 

A u poslednje vreme sve više i onih iz standardne ponude fali.

Da, bila sam u tom Lidlu. Kao za baksuz, danas sam planirala onaj na kružnom toku u povratku sa Bežanije, ali se zapričam i promašim najpre taj pa onda i onaj kod Eko pumpe i na kraju produžih samo do TB, šta ću. Slepica.

7 minutes ago, gospa buba said:

znachi hvala znachi zaboravi :lolol:

Znači kupiš u Lidlu Silvercrest samostojeći mikser koji znači tako muti belance sam od sebe i toeto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...